דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות של סבתא איכותית וחשובה ליבלות במיתרי הקול
daadaddaddaa dadc daddaad dddbddaaddaa dddaddd dcdddcddaa

16 תרופות של סבתא איכותית וחשובה ליבלות במיתרי הקול

מהן יבלות במיתרי קול?

יבלות במיתרי קול, הידועים גם בשם Nodules כבל ווקאלי, נגרמים על ידי כמות מוגזמת של מתח המונח על מיתרי הקול.זן זה יכול להיגרם על ידי מספר פעילויות שונות כמו שירה, צעקה או דיבור בקול רם.כאשר מונח יותר מדי מתח על מיתרי הקול, הוא יכול לגרום לגידולים קטנים ושפרים להיווצר על מיתרי הקול.גידולים אלה הם בדרך כלל ללא כאבים, אך הם יכולים לגרום למספר סוגיות כמו צרידות, אובדן של טווח ווקאלי או תחושת הידוק בגרון.

16 הסעדים של סבתא ליבלות במיתרי ווקלים

הסעדים של סבתא הם דרך נהדרת לטפל ביבלות במיתרי קול בצורה טבעית.להלן 16 תרופות של סבתא איכותיות וחשובות לנסות:

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שהופכות אותו לבחירה נהדרת לטיפול ביבלות במיתרי הקול.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, החל כמה טיפות ממנו על כדור כותנה ואז הניח אותו על האזור הפגוע של מיתרי הקול.השאר אותו על לילה ואז שטף אותו עם מים חמים בבוקר.

2.שמן עץ התה

ידוע כי שמן עץ התה בעל תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שהופכות אותו לתרופה נהדרת ליבלות במיתרי ווקאליות.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות ממנו בכוס מים חמים וגרגר איתו למשך מספר דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.שום

לשום תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שהופכות אותו לתרופה יעילה ליבלות במיתרי ווקאליות.כדי להשתמש בשום, מרסקים כמה שיני ממנו ומערבבים אותו עם כפית דבש.צרכו תערובת זו פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לקבל הקלה.

4.קליפת בננה

לפיל של בננה יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שהופכות אותה לתרופה יעילה ליבלות במיתרי ווקאליות.כדי להשתמש בקליפת בננה, קח קליפת בננה ושפשף אותה בעדינות על האזור המושפע של מיתרי הקול.עשה זאת פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לקבל הקלה.

5.כורכום

לכורכום יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות שהופכות אותו לתרופה יעילה ליבלות במיתרי ווקאלי.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אבקת כורכום בכוס מים חמים וגרגר איתו למשך מספר דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.מיץ לימון

למיץ לימון יש תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שהופכות אותו לתרופה יעילה ליבלות במיתרי קול.כדי להשתמש במיץ לימון, מערבבים כמה טיפות ממנו בכוס מים חמים וגרגר איתו למשך מספר דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות פטריות שהופכות אותו לבחירה מצוינת לטיפול ביבלות במיתרי ווקאליות.כדי להשתמש בשמן קוקוס, החל כמה טיפות ממנו על כדור כותנה ואז הניח אותו על האזור הפגוע של מיתרי הקול.השאר אותו על לילה ואז שטף אותו עם מים חמים בבוקר.

8.אלוורה

אלוורה יש תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שהופכות אותה לתרופה יעילה ליבלות במיתרי ווקאליות.כדי להשתמש באלוורה, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה והחל אותו ישירות על האזור הפגוע של מיתרי הקול.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

9.מיץ בצל

למיץ בצל יש תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שהופכות אותו לתרופה יעילה ליבלות במיתרי הקול.כדי להשתמש במיץ בצל, חילוץ את המיץ מבצל והחל אותו ישירות על האזור הפגוע של מיתרי הקול.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

10.עלי בזיליקום

לעלי בזיליקום יש תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שהופכות אותם לתרופה יעילה ליבלות במיתרי ווקאליות.כדי להשתמש בעלים בזיליקום, מרסקים כמה עלים ומערבבים אותם עם כפית דבש.צרכו תערובת זו פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לקבל הקלה.

11.עלי כוסברה

לעלי הכוסברה יש תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שהופכות אותם לאפקטיביותE תרופה ל

תרופות ביתיות ליבלות במיתרי הקול

יבלות במיתרי הקול הם מצב שכיח המשפיע על זמרים ועל סולנים אחרים.בעוד שיבלות במיתרי הקול יכולים לגרום לכאב ואי נוחות, ישנם כמה תרופות ביתיות שעשויות להיות מסוגלות לעזור להפחית את הסימפטומים.להלן 16 תרופות של סבתא באיכות גבוהה וחשובות ליבלות במיתרי הקול.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית ליבלות במיתרי הקול.כדי להשתמש בו, פשוט להשרות כדור כותנה בחומץ התפוחים ומורחים אותו ישירות על היבלת.אפשר לחומץ לשבת 10-15 דקות, ואז לשטוף את האזור במים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהיבלת נעלמה.

2.שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית ליבלות במיתרי הקול.כדי להשתמש בו, לרסק שתי שיני שום ומערבבים אותם עם כמות קטנה של מים ליצירת משחה.החל את הדבק ישירות על היבלת וכסה אותה בתחבושת.השאירו אותו למשך 30 דקות ואז שטפו את האזור במים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהיבלת נעלמה.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית עוצמתית ליבלות במיתרי הקול.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כמות קטנה של מים ומורחים אותם ישירות על היבלת.אפשר לו לשבת 30 דקות ואז לשטוף את האזור במים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהיבלת נעלמה.

4.קליפת בננה

קליפת בננה היא תרופה יעילה ליבלות במיתרי הקול.כדי להשתמש בו, פשוט חתכו חתיכת קליפת בננה והניחו אותה ישירות על היבלת.אבטח את הקליפה עם תחבושת והשאיר אותה על לילה.בבוקר, יש לשטוף את האזור במים ולחזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהיבלת נעלמה.

5.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית ליבלות במיתרי הקול.כדי להשתמש בו, פשוט חלץ את הג’ל מעלה אלוורה והחל אותו ישירות על היבלת.אפשר לו לשבת 30 דקות ואז לשטוף את האזור במים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהיבלת נעלמה.

תרופות ביתיות אחרות ליבלות במיתרי הקול

6.דבש

דבש הוא תרופה טבעית ליבלות במיתרי הקול.כדי להשתמש בו, פשוט החל כמות קטנה של דבש ישירות על היבלת וכסו אותו בתחבושת.השאירו אותו למשך 30 דקות ואז שטפו את האזור במים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהיבלת נעלמה.

7.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה יעילה ליבלות במיתרי הקול.כדי להשתמש בו, פשוט מרחו כמות קטנה של שמן קיק ישירות על היבלת וכיסו אותו בתחבושת.השאירו אותו למשך 30 דקות ואז שטפו את האזור במים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהיבלת נעלמה.

8.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית ליבלות במיתרי הקול.כדי להשתמש בו, פשוט מרחו כמות קטנה של מיץ לימון ישירות על היבלת וכיסו אותו בתחבושת.השאירו אותו למשך 30 דקות ואז שטפו את האזור במים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהיבלת נעלמה.

9.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית ליבלות במיתרי הקול.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמות קטנה של סודה לשתייה עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל את הדבק ישירות על היבלת וכסה אותה בתחבושת.השאירו אותו למשך 30 דקות ואז שטפו את האזור במים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהיבלת נעלמה.

10.קלטת צינור

קלטת דביקה

היא תרופה יעילה ליבלות במיתרי הקול.כדי להשתמש בו, פשוט לכסות את היבלת עם חתיכת סרט צינור והשאירו אותה לכמה ימים.לאחר מכן, הסר את הקלטת ושטוף את האזור במים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהיבלת נעלמה. </

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן