דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות ריפוי וסבתא זקנה לנפיחות בטן וגז
daadaddaddaa daddadd ddaddaad ddadad dcdadaddddaa dddf d

16 תרופות ריפוי וסבתא זקנה לנפיחות בטן וגז

נפלאות הסעדים של סבתא לנפיחות בבטן וגז

ככל שעוברים עידנים, תרופות טבעיות הפכו פופולריות יותר ויותר בעולם הבריאות והבריאות.סבתות משתמשות בתרופות טבעיות מזה שנים רבות, במיוחד כשמדובר במחלות בטן.במאמר זה, נבחן 16 תרופות של ריפוי וסבתא ותיקה לנפיחות בטן וגז, וכיצד הם יכולים לעזור לנו לשמור על מערכת עיכול בריאה.

נפיחות בטן וגז יכולים להיגרם על ידי מגוון דברים, כולל קלקול קיבה, אלרגיות למזון ואפילו לחץ.תסמינים אלה יכולים להיות כואבים ולא נוחים, מה שמקשה על התפקוד במהלך היום.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על התסמינים הללו.

16 תרופות ריפוי וסבתא זקנה לנפיחות בטן וגז

1.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה נהדרת לנפיחות בטן וגז.יש להם תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות לעזור להרפות את השרירים בדרכי העיכול ולהפחית את הסימפטומים של נפיחות וגז.זרעי שומר נלקחים בצורה הטובה ביותר כתה, וניתן לוגם לאורך כל היום כדי להקל על אי הנוחות.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת שידוע כמסייעת להפחתת הנפיחות והגז.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות בבטן ולסייע בעיכול.ניתן לקחת ג’ינג’ר כתה, או להוסיף למנות המועדפות עליך לדחיפה נוספת של טעם.

3.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה נהדרת לנפיחות בטן וגז.זה יכול לעזור להפחית דלקת בקיבה, כמו גם להקל על אי הנוחות.תה קמומיל נלקח בצורה הטובה ביותר לפני השינה, מכיוון שהוא יכול לעזור להרפות את השרירים בדרכי העיכול.

4.מנטה

מנטה היא תרופה נהדרת לנפיחות בטן וגז.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות לעזור להרפות את השרירים בדרכי העיכול ולהפחית את הסימפטומים של נפיחות וגז.מנטה נלקחת בצורה הטובה ביותר כתה, וניתן לוגם לאורך כל היום כדי להקל על אי הנוחות.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עוצמתית לנפיחות בטן וגז.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ויכול לסייע בעיכול.זה הכי טוב נלקח כטוניק, על ידי ערבוב כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושתייתו לפני הארוחות.

6.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עוד תרופה נהדרת לנפיחות בטן וגז.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ולסייע בעיכול.מיץ לימון נלקח בצורה הטובה ביותר כטוניק, על ידי ערבוב כף אחת של מיץ לימון סחוט טרי עם כוס מים חמים ושתייתו לפני הארוחות.

7.זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה נהדרת לנפיחות בטן וגז.יש להם תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות לעזור להרפות את השרירים בדרכי העיכול ולהפחית את הסימפטומים של נפיחות וגז.זרעי כמון נלקחים בצורה הטובה ביותר כטוניק, על ידי ערבוב כפית אחת של זרעי כמון עם כוס מים חמים ושתייתם לפני הארוחות.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה נהדרת לנפיחות בטן וגז.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות בבטן ולסייע בעיכול.שורש ליקוריץ נלקח בצורה הטובה ביותר כתה, וניתן לוגם לאורך כל היום כדי להקל על אי הנוחות.

9.קינמון

קינמון הוא עוד תרופה נהדרת לנפיחות בטן וגז.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות לעזור להרפות את השרירים בדרכי העיכול ולהפחית את הסימפטומים של נפיחות וגז.קינמון נלקח בצורה הטובה ביותר כתה, וניתן לוגם לאורך כל היום כדי להקל על אי הנוחות.

10.כורכום

כורכום הוא תרופה נהדרת לנפיחות בטן וגז.התכונות האנטי דלקתיות יכולות לעזור להפחית נפיחות בבטן ולעזור בעיכול.כורכום נלקח בצורה הטובה ביותר כתה, וניתן לוגם לאורך כל היום כדי להקל על אי הנוחות.

11. תאנים

תאנים מהוות תרופה נהדרת לנפיחות בטן וגז.יש להם תכונות אנטי -פסמודיות, אשר

16 הסעדים של סבתא לנפיחות בבטן וגז

סבתות חולקות תרופות ביתיות ותרופות טבעיות במשך דורות רבים.להלן 16 תרופות שסבתותינו נהגו לטפל בנפיחות בבטן ובגז.

1.ללעוס על זרעי שומר

ידוע ש

זרעי שומר הם כרמינטיביים, מה שאומר שהם עוזרים להפחית גז ונפיחות בבטן.לשימוש, פשוט ללעוס על כפית זרעי שומר לאחר ארוחה.זה יעזור לגופך לעכל את המזון ולהפחית את הנפיחות והגז.

2.לשתות תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית לנפיחות בטן וגז.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט מבשלים כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי בסיר מים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה חם או קר, כרצונך.

3.קח שמן מנטה

שמן מנטה מנטה ידוע כ-

שמן מנטה, המסייע בהפחתת גזים ונפיחות.לשימוש, פשוט קח כמוסה אחת של שמן מנטה פעמיים עד שלוש ביום.זה יעזור להפחית את הסימפטומים של נפיחות בטן וגז.

4.אכל יוגורט

יוגורט הוא מזון פרוביוטי טבעי שיכול לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטובים במעיים.זה יכול לעזור להפחית נפיחות בבטן וגז.נסה לאכול יוגורט רגיל ולא ממותק העשירים בפרוביוטיקה.אתה יכול גם להוסיף כמה פירות או אגוזים טריים לטעם נוסף ותזונה.

5.השתמש בסודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.לשימוש, פשוט מערבבים כפית סודה לשתייה בכוס מים ושותה אותה.זה יעזור לנטרל חומצת קיבה ולהפחית את הסימפטומים של נפיחות בטן וגז.

6.נסה תה קמומיל

יד ידוע ש

תה קמומיל הוא כרמינציה טבעית ויכול לעזור להפחית נפיחות בבטן וגז.להכנת תה קמומיל, פשוט תלול שקית תה קמומילית בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה חם או קר, כרצונך.

7.לאכול אוכל עשיר בסיבים

אכילת מזונות עשירים בסיבים תזונתיים יכולה לעזור להפחית נפיחות בבטן וגז.נסה לכלול דגנים מלאים, פירות, ירקות וקטניות בתזונה.מזונות אלה יעזרו לקדם עיכול בריא ולהפחתת גז ונפיחות.

8.קח תוספי פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטובים במעיים.זה יכול לעזור להפחית נפיחות בבטן וגז.נסה לקחת תוסף פרוביוטיקה המכיל מגוון זנים של חיידקים מועילים.

9.שתו מי לימון חמים

שתיית מי לימון חמים יכולים לעזור להפחית נפיחות בבטן וגז.להכנת המשקה, פשוט סחטו את מיץ לימון לכוס מים חמים ושתו אותו.זה יעזור לעורר את מערכת העיכול ולהפחית את הגז והנפיחות.

10.לאכול פפאיה

פפאיה הוא קרמינטיב טבעי המסייע בהפחתת הגז והנפיחות בבטן.לשימוש, פשוט אכלו כמה פרוסות פפאיה טרייה לאחר ארוחה.זה יעזור לגופך לעכל את המזון ולהפחית את נפיחות הבטן וגז.

11.שתו תה אניס

תה אניס ידוע ככרום ויכול לעזור להפחית נפיחות בבטן וגז.להכנת תה אניס, פשוט תלול כפית זרעי אניס בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה חם או קר, כרצונך.

12.קח חומץ תפוחים

ידוע כי

חומץ תפוחים הוא כרמינציה טבעית ויכולה לסייע בהפחתת נפיחות בבטן וגז.לשימוש, פשוט מערבבים כף של חומץ תפוחים לכוס מים חמים ושותה אותו.זה יעזור לנטרל חומצת קיבה ולהפחית את הסימפטומים של נפיחות בטן וגז.

13.אכל בננות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן