דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות סבתות מצוינות ומיוחדות לצלוליטיס
daadaddaddaa daddaaddaa dedadddaddaa ddeddddddaa dcdadcddcd

16 תרופות סבתות מצוינות ומיוחדות לצלוליטיס

מה זה צלוליט?

צלוליט הוא מצב בו נראה כי לעור יש גומות וגושים.זה נגרם על ידי מרבצי שומן שנאספים בעור שמתחת לפני השטח.זה בדרך כלל משפיע על הירכיים, הישבן והבטן, אך יכול להתרחש גם באזורים אחרים בגוף.צלוליט נפוץ בעיקר בקרב נשים, אם כי גברים יכולים לחוות זאת גם כן.

הסעדים של סבתא לצלוליט

צלוליט אולי אינו המצב הנעים ביותר, אך עם הסעדים הנכונים, ניתן לצמצם את המראה שלו.סבתות העבירו סעדים רבים שאומרים כי הם עוזרים להפחית את הופעת הצלוליטיס.להלן 16 תרופות סבתות מצוינות ומיוחדות לצלוליטיס.

1.צחצוח יבש

צחצוח יבש הוא תרופה מסורתית המשמשת לפילינג העור ולהפחתת המראה של צלוליטיס.אתה יכול לעשות זאת באמצעות מברשת זיפים יבשה וטבעית כדי לעסות את האזורים המושפעים על גופך בתנועות מעגליות.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי מצוין ואומר שהוא מסייע בהפחתת המראה של צלוליטיס.לעסות כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור הפגוע בתנועות מעגליות כדי להגביר את זרימת הדם ולהפחתת מראה הצלוליט.

3.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את מראה הצלוליט.מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו עד 20 דקות ואז שטפו אותו.

4.קפה שטח

שטחי קפה הם פילינג טבעי שיכול לעזור להפחית את מראה הצלוליטיס.מערבבים כוס אחת של שטחי קפה עם שתי כפות שמן קוקוס ומעסה אותה על האזור הפגוע בתנועות עגולות.

5.אלוורה

אלוורה היא תמצית צמחית טבעית שיכולה לעזור להפחית את מראה הצלוליט.לעסות כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע עד 20 דקות, ואז שוטפים אותו.

6.מלח ים

מלח ים הוא פילינג טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלוליטיס.מערבבים כוס מלח ים אחת עם שתי כפות שמן קוקוס ומעסה אותה על האזור הפגוע בתנועות עגולות.

7.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את מראה הצלוליט.לעסות כמות קטנה של שמן זית על האזור הפגוע בתנועות מעגליות כדי להגביר את זרימת הדם ולהפחתת מראה הצלוליט.

8.מלח אפסום

מלח אפסום הוא פילינג טבעי שיכול לעזור להפחית את מראה הצלוליט.מערבבים כוס אחת של מלח אפסום עם שתי כפות שמן קוקוס ומעסה אותה על האזור הפגוע בתנועות עגולות.

9.שמן קיק

שמן קיק הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלוליטיס.לעסות כמות קטנה של שמן קיק על האזור הפגוע בתנועות מעגליות כדי להגביר את זרימת הדם ולהפחתת מראה הצלוליט.

10.חלבוני ביצה

חלבוני ביצה הם מעיקים טבעיים שיכולים לעזור להפחית את המראה של צלוליטיס.מרחו שכבה דקה של חלבוני ביצה על האזור הפגוע, ואז מכסים אותה בחתיכת בד.השאירו אותו עד 10 דקות ואז שטפו אותו.

11.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עיקול טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של הצלוליטיס.מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון ומים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו עד 20 דקות ואז שטפו אותו.

12.יוגורט

יוגורט הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את מראה הצלוליטיס.לעסות כמות קטנה של יוגורט על האזור הפגוע בתנועות מעגליות כדי להגביר את זרימת הדם ולהפחתת מראה הצלוליטיס.

13.מיץ מלפפון

מיץ מלפפונים הוא מעמד טבעי שיכול לעזור להפחית את מראה הצלוליטיס.מערבבים חלקים שווים של מיץ מלפפון ומים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו עד 20 דקות ואז שטפו אותו.

14.חומץ לבן

חומץ לבן הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את האפיהRance of Cellul

כיצד להשתמש בתרופות של סבתא לצלוליט

הסעדים של סבתא לצלוליטיס קלים לשימוש ויכולים לספק תוצאות יעילות.להלן מספר טיפים שיכולים לעזור לך להפיק את המרב מהתרופות הללו:

  • שתו הרבה מים לאורך היום.זה יעזור לשטוף רעלים מגופך ויכול גם לעזור להפחית את המראה של צלוליטיס.
  • לעסות את אזורי גופך המושפעים על ידי צלוליטיס.עיסוי יסייע בשיפור זרימת הדם ויסייע בפירוק מרבצי השומן.
  • אכלו תזונה מאוזנת מלאה בפירות וירקות טריים.אכילה בריאה תעזור להפחית את מראה הצלוליטיס.
  • פעילות גופנית באופן קבוע כדי לעזור בשיפור זרימת הדם שלך ולפרק את מרבצי השומן.
  • הימנע מעישון וצריכת אלכוהול מוגזמת.שני אלה יכולים להגביר את היווצרות הצלוליטיס.
  • נסה שילוב של התרופות.כמה סעדים עשויים לעבוד טוב יותר מאחרים עבור אנשים שונים, ולכן עדיף להתנסות כדי למצוא את השילוב הטוב ביותר עבורך.

הסעדים של סבתא לצלוליט

הסעדים של סבתא לצלוליטיס הם דרך נהדרת להפחית את המראה של צלוליטיס.להלן 16 תרופות מצוינות ומיוחדות שיעזרו לכם להיפטר מהצלוליטיס:

1.קפה שטח

שטחי קפה יכולים לשמש כקרצוף פילינג כדי לעזור להפחית את הופעת הצלוליטיס.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות של שטחי קפה עם מעט מים חמים ועסה אותם באזורים המושפעים.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את מראה הצלוליט.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות של חומץ תפוחים עם מעט מים חמים ומרחי אותו על האזורים הפגועים.

3.אצות

אצות עשירות במינרלים ויכולה לעזור להפחית את מראה הצלוליטיס.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות אצות עם מים חמים ומרחי אותם על האזורים המושפעים.

4.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות נהדר ויכול לעזור להפחית את המראה של צלוליטיס.פשוט לעסות כמה כפות שמן זית באזורים המושפעים.

5.פלפל קאיין

פלפל קאיין יכול לעזור להפחית את מראה הצלוליט.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות של פלפל קאיין עם מים חמים ומרחי אותם על האזורים הפגועים.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות נהדר ויכול לעזור להפחית את מראה הצלוליטיס.פשוט לעסות כמה כפות שמן קוקוס לאזורים הפגועים.

7.מיץ לימון

מיץ לימון יכול לעזור להפחית את מראה הצלוליטיס.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות מיץ לימון עם מעט מים חמים ומרחי אותם על האזורים הפגועים.

8.מכשפה לוז

לוז מכשפה יכול לעזור להפחית את מראה הצלוליטיס.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות לוז מכשפה עם מים חמים ומרחי אותם על האזורים המושפעים.

9.דבש

דבש יכול לעזור להפחית את מראה הצלוליטיס.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות דבש עם כמה מים חמים ומרחי אותם על האזורים המושפעים.

10.אלוורה

אלוורה יכולה לעזור להפחית את המראה של צלוליטיס.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות אלוורה עם כמה מים חמים ומרחי אותם על האזורים הנגועים.

11.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור להפחית את מראה הצלוליטיס.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות סודה לשתייה עם כמה מים חמים ומרחי אותה על האזורים הנגועים.

12.מלח אפסום

מלח אפסום יכול לעזור להפחית את מראה הצלוליטיס.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות מלח אפסום עם כמה מים חמים ומרחי אותם על האזורים הנגועים.

13.מלפפון

מלפפון יכול לעזור להפחית את מראה הצלוליטיס.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות מלפפון עם כמה מים חמים ומרחי אותם על האזורים המושפעים.

14.מיץ תפוחים

מיץ תפוחים יכול לעזור להפחית את מראה הצלוליט.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות מיץ תפוחים עם מים חמים ומרחי אותם על האזורים הפגועים.

15.מיץ עגבניות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן