דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות סבתות טבעיות ושימושיות לגירוי בגרון
daadaddaddaa daddaaddaa dddadddaa ddaddeddadddaa dcdddadd

16 תרופות סבתות טבעיות ושימושיות לגירוי בגרון

עונת הקור והשפעת משפיעה כמעט על כולם, ללא קשר לגיל.סבתות תמיד ידועות שיש להן שפע של תרופות לכל סוגי המחלות, כולל גירוי בגרון.להלן 16 תרופות סבתות טבעיות ושימושיות לגירוי בגרון.

תה צמחים מרגיע

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להרגיע גרון מגורה.ידוע כי עשבי תיבול כמו קמומיל, שורש ליקריץ, שורש מרשמלו ואלם חלקלקים הם בעלי תכונות מרגיעות ואנטי-דלקתיות.תלול כפית נדיבה של כל אחד מהעשבים האלה בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

דבש ולימון

דבש ולימון הם שניהם תרופות מצוינות לגירוי בגרון.כל שעליך לעשות הוא לערבב שתי כפות דבש עם מיץ לימון אחד, ושות אותו פעמיים עד שלוש פעמים ביום.לא רק שהיא מספקת הקלה מגירוי בגרון, אלא שהיא גם עוזרת להגביר את מערכת החיסון.

גרגר עם מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא תרופה עתיקה לכאבי גרון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח אחת בכוס מים חמים ולגרוס אותו למשך 10 עד 15 שניות.עשו זאת שלוש או ארבע פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ שימושי:

אם אתה מוצא את מי המלח קשים מדי בגרונך, אתה יכול להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי מנטה לתערובת.

כורכום וחלב

כורכום ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות, ולעתים קרובות משמש לטיפול בגירוי בגרון.להכנת תערובת כורכום וחלב, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס חלב חם.שתו אותו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

ג’ינג’ר ודבש

ידוע שזנגביל ודבש הם בעלי תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות, מה שהופך אותם לתרופה יעילה לגירוי בגרון.פשוט מערבבים כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כף דבש, ואכלו אותו פעמיים ביום.

פלפל קאיין

ידוע כי פלפל קאיין הוא בעל תכונות אנטי -ויראליות, והוא תרופה נהדרת לגירוי בגרון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס מים חמים ולגרגר אותו למשך 10 עד 15 שניות.עשו זאת שלוש או ארבע פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לגירוי בגרון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כף של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ולגרוס אותו למשך 10 עד 15 שניות.עשו זאת שלוש או ארבע פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שום

ידוע כי שום בעל תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לגירוי בגרון.פשוט ללעוס שן שום פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה מנטה

ידוע כי מנטה בעלת תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לגירוי בגרון.פשוט כפוף כפית נדיבה של עלי מנטה בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

תה ג’ינג’ר

ידוע שג’ינג’ר הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לגירוי בגרון.פשוט נדבק כפית נדיבה של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

תה טימין

ידוע כי לטימין יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לגירוי בגרון.פשוט כפוף כפית נדיבה של עלי טימין בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

תה ליקוריץ

ידוע כי ליקריץ יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לגירוי בגרון.פשוט נדבק כפית נדיבה של שורש ליקוריץ בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

תה אלם חלקלק

ידוע כי ל- ELM חלקלק יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לגירוי בגרון.פשוט נדבק כפית נדיבה של קליפת עץ חלקלקות בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

תה שורש מרשמלו

מַאְדִיםידוע כי שורש HMALLOA הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה ל

חלק 2: 16 תרופות סבתות טבעיות ושימושיות לגירוי בגרון

ישנם מספר רב של תרופות טבעיות ושימושיות שהועברו מסבתות שיכולות לעזור להרגיע את גירוי הגרון.תרופות אלה יכולות לספק הקלה מכאבי גרון, דלקת גרון ואפילו גרון סטרפ.להלן רק כמה מהתרופות הרבות שהסבתות המליצו על גירוי בגרון.

גרגר עם מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא תרופה נפוצה המומלצת על ידי סבתות לגירוי בגרון.להכנת גרגר מים מלח מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.לשטוף את מי המלח סביב הפה והגרון ואז לירוק אותם.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים שעלולים לגרום לגירוי.

דבש ולימון

דבש ולימון הוא תרופה מסורתית ששימשה במשך מאות שנים להרגיע גרון כואב.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף דבש אחת עם מיץ לימון אחד בכוס מים חמים ומערבבים.ניתן ללגום תערובת זו לאורך כל היום כדי לעזור להפחית את גירוי הגרון.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לתכונותיו האנטי דלקתיות והמרגיעות.להכנת תה קמומיל, תלול כפית אחת של פרחי קמומיל בכוס מים חמים למשך 10 דקות.ניתן ללגום תה זה לאורך כל היום כדי לעזור להפחית את גירוי הגרון.

תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה נוספת שניתן להשתמש בה כדי לעזור להרגיע את גירוי הגרון.להכנת תה מנטה, תלול כפית אחת של עלי מנטה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.ניתן ללגום תה זה לאורך כל היום כדי לעזור להפחית את גירוי הגרון.

שאלות נפוצות

כיצד אוכל לגלות יותר על תרופות טבעיות לגירוי בגרון?

אם אתה רוצה ללמוד עוד על תרופות טבעיות לגירוי בגרון, אתה יכול לבקר ב WebMD למידע נוסף.אתה יכול גם לבקר ב Wikipedia להגדרה של כאב גרון וללמוד עוד על הגורמים והטיפולים שלה.

מה היתרונות של שימוש בתרופות טבעיות לגירוי בגרון?

שימוש בתרופות טבעיות לגירוי בגרון יכול לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים שעלולים לגרום לגירוי.ניתן להשתמש בתרופות טבעיות גם להרגעת כאב גרון, דלקת גרון ואפילו גרון סטרפ.בנוסף, לרוב תרופות טבעיות בטוחות יותר מתרופות ללא מרשם מכיוון שהן פחות נוטות לגרום לתופעות לוואי.

לסיכום, ישנם מספר רב של תרופות טבעיות ושימושיות שהועברו מסבתות שיכולות לעזור להרגיע את גירוי הגרון.גרגר עם מי מלח, שתיית דבש ולימון, שתיית תה קמומיל ושתיית תה מנטה הם רק כמה מהתרופות הרבות שסבתות המליצו לגירוי בגרון.תרופות טבעיות אלה יכולות לספק הקלה מאלע גרון, דלקת גרון ואפילו גרון סטרפ.בנוסף, לרוב תרופות טבעיות בטוחות יותר מתרופות ללא מרשם מכיוון שהן פחות נוטות לגרום לתופעות לוואי.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן