דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות סבתות טבעיות ומיוחדות לעקיצות חרקים
daadaddaddaa daddaaddaa dddadddaa ddeddddddaa dcdadaddaddaa

16 תרופות סבתות טבעיות ומיוחדות לעקיצות חרקים

קיץ הוא הזמן המושלם לפעילויות בחוץ כמו קמפינג, טיולים רגליים וגינון.לרוע המזל, פעילויות אלה מגיעות גם עם מערך מטרדים משלהם – מבהיר עקיצות.אמנם נשיכות אלה בדרך כלל אינן מזיקות, אך הן יכולות להיות לא נוחות ולעיתים לגרום לתגובה אלרגית.אם אתם מחפשים תרופות טבעיות להרגיע עקיצות ולהפחתת דלקת, הגעתם למקום הנכון.להלן 16 תרופות טבעיות ומיוחדות של סבתא לעקיצות חרקים.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית למספר מחלות, כולל עקיצות חרקים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית סודה לשתייה עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.מרחו את העיסה על הנשיכה והשאירו אותה 10-15 דקות לפני שטיפתו במים.

דבש

דבש הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להרגיע ולהפחית את הדלקת הנגרמת כתוצאה מנשיכת חרקים.כדי להשתמש בתרופה זו, מרחו כמות קטנה של דבש גולמי ישירות על הנגיסה והשאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

שקית תה

שקית תה רטובה יכולה לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות הקשורים לנגיסה של חרקים.כדי להשתמש בתרופה זו, תעל את שקית התה במים חמים ולאפשר לה להתקרר.ברגע שהוא קריר, מרחי את שקית התה ישירות על הנגיסה והשאיר אותו דולק למשך 10-15 דקות לפני ששטף אותו במים חמים.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות הקשורים לעקיצות חרקים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כף של חומץ תפוחים עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.מרחו את העיסה על הנשיכה והשאירו אותה 10-15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית למספר מחלות, כולל עקיצות חרקים.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה ישירות על הנשיכה והשאיר אותה דולקת למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

שמנים אתרים

שמנים אתרים כמו לבנדר, עץ תה וקמומיל יכולים לעזור להרגיע את הגירוד והנפיחות הקשורים לעקיצות חרקים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות של השמן האתרי עם שמן נשא כמו קוקוס או שמן זית ומורחים אותו ישירות על הנשיכה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות הקשורים לעקיצות חרקים.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמה טיפות מיץ לימון ישירות על הנגיסה והשאיר אותו דולק למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

מלפפון

מלפפון הוא תרופה טבעית למספר מחלות, כולל עקיצות חרקים.כדי להשתמש בתרופה זו, חתוך מלפפון לפרוסות והחל אותם ישירות על הנגיסה.השאירו אותם למשך 10-15 דקות לפני שטיפתם במים חמים.

מים קרים

מים קרים יכולים לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות הקשורים לעקיצות חרקים.כדי להשתמש בתרופה זו, הפעל מים קרים מעל הנגיסה למשך 10-15 דקות לפני שטפח עליהם יבשים במטלית נקייה.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית למספר מחלות, כולל עקיצות חרקים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית פלפל קאיין עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.מרחו את העיסה על הנשיכה והשאירו אותה 10-15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

שום

שום הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות הקשורים לעקיצות חרקים.כדי להשתמש בתרופה זו, לרסק ציפורן שום ומורחים אותו ישירות על הנגיסה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

בצל

בצל הוא תרופה טבעית למספר מחלות, כולל עקיצות חרקים.כדי להשתמש בתרופה זו, חתוך בצל לפרוסות והחל אותם ישירות על הנגיסה.השאירו אותם למשך 10-15 דקות לפני שטיפתם במים חמים.

חומץ לבן

חומץ לבן הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות הקשורים לתוספותעקיצות ect.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כף חומץ לבן עם

10 תרופות טבעיות ומיוחדות יותר של סבתא לעקיצות חרקים

עקיצות חרקים יכולות להיות מעצבנות מאוד ומגרדות.אמנם קרם ותרופות אקטואליות יכולות להועיל, אך ישנם תרופות טבעיות אחרות שיכולות להציע הקלה.להלן 10 תרופות סבתות טבעיות ומיוחדות נוספות לעקיצות חרקים.

1.שמן לבנדר

לשמן לבנדר יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הגירוד.כדי להשתמש בשמן לבנדר, מערבבים כמה טיפות עם שמן נשא, כמו קוקוס או שמן זית, ומורחים על האזור הפגוע.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הגירוד והדלקת הנגרמת כתוצאה מעקיצות חרקים.לשימוש, מערבבים כפית חומץ תפוחים עם כוס מים ומורחים על האזור הפגוע.

3.אלוורה

אלוורה יש תכונות ריפוי טבעיות שיכולות לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש באלוורה, יש לפרק עלה ולשפשף את הג’ל ישירות לאזור הפגוע.

4.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות עם שמן נשא, כמו שמן קוקוס, ומורחים על האזור המושפע.

5.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כפית סודה לשתייה עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר למשך 10-15 דקות לפני הכביסה.

6.דבש

לדבש יש תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בדבש, מרחו שכבה דקה של דבש גולמי על האזור המושפע והשאירו 10-15 דקות לפני הכביסה.

7.מכשפה לוז

לוז המכשפה יש תכונות מעיקות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הגירוד.כדי להשתמש במכשפות לוז, ערבבו כמה טיפות לוז מכשפה עם מים ומרחו על האזור הפגוע.

8.בזיל

לבזיליות יש תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בבזיליקום, לרסק כמה עלים ולחול ישירות על האזור הפגוע.

9.כורכום

לכורכום יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית דלקת וגרד.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כפית מים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר למשך 10-15 דקות לפני הכביסה.

10.שמן מנטה

לשמן מנטה יש תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בשמן מנטה, מערבבים כמה טיפות שמן מנטה עם שמן נשא, כמו שמן קוקוס, ומורחים על האזור הפגוע.

מסקנה

עקיצות חרקים יכולות להיות מעצבנות מאוד ומגרדות.אמנם קרם ותרופות אקטואליות יכולות להועיל, אך ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות להציע הקלה.משמן לבנדר ועד שמן מנטה, ישנם שפע של סעדים טבעיים ומיוחדים של סבתא לעקיצות חרקים שיכולות לעזור להפחית דלקת וגרד.

שאלות נפוצות

ש: מהי התרופה הטבעית היעילה ביותר לעקיצות חרקים?

א: התרופה הטבעית היעילה ביותר לעקיצות חרקים תהיה תלויה בסוג הנשיכה ובחומרת הסימפטומים.חלק מהתרופות הטבעיות הנפוצות ביותר כוללות שמן לבנדר, חומץ תפוחים, אלוורה, שמן עץ התה, סודה לשתייה, דבש, לוז מכשפה, בזיליקום, כורכום ושמן מנטה.

לסיכום, ישנם הרבה סעדים טבעיים ומיוחדים של סבתא לעקיצות חרקים שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוד.אמנם קרם ותרופות אקטואליות יכולות להועיל, אך תרופות טבעיות אלה יכולות לספק הקלה נוספת ועשויות להיות בטוחות יותר לאנשים עם אלרגיות או רגישויות. עקיצות חרקים יכול להיות לא נוח ומעצבן, אך הסעדים המפורטים לעיל יכולים לעזור לספק הקלה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן