דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות סבתות באיכות גבוהה ומומלצת על פצעי הפה
daadaddaddaa daddaaddaa ddddbddaa ddddd ddeddedcdadaa dadc

16 תרופות סבתות באיכות גבוהה ומומלצת על פצעי הפה

נושא הסעדים של סבתא כנגד פצעי הפה קיים במשך מאות שנים, אך רק לאחרונה הצלחנו להבין את הכוח האמיתי של הסעדים הללו.בעזרת המדע המודרני, סבתות ברחבי העולם מסוגלות כעת לספק למשפחותיהן תרופות איכותיות, יעילות ובטוחות למגוון מחלות.במאמר זה נחקור 16 תרופות של סבתא הגדולה לפצעי הפה ונדון ביעילותם ובסיכונים הפוטנציאליים שלהם.

מהם פצעי הפה?

פצעי הפה הם נגעים כואבים ולא נוחים שיכולים להופיע על השפתיים, החניכיים או בתוך הפה.הם יכולים להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל זיהומים נגיפיים, אלרגיות, כוויות, חומרים מגרים ואפילו לחץ.בעוד שחלק מהפצעים בפה יכולים לרפא מעצמם, אחרים עשויים לדרוש טיפול רפואי כדי למנוע מהם להחמיר או להוביל לזיהום.

הסעדים של סבתא לפצעי פה

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות לטיפול בפצעי בפה במשך מאות שנים.להלן 16 תרופות איכותיות ומומלצות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של פצעי הפה.

1.אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה.ניתן ליישם אותו בצורה אקטואלית כג’ל או מיץ, או להילקח דרך הפה.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה יעילה לפצעי הפה בגלל תכונותיו נגד פטריות ואנטיבקטריאליות.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי או דרך הפה כדי להפחית את הדלקת והכאב.

3.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי כעסק, או לקחת דרך הפה כדי להפחית נפיחות וכאב.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי כשמן או ג’ל, או לקחת דרך הפה.

5.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה.ניתן ליישם אותו בצורה אקטואלית כעסק, או לקחת דרך הפה.

6.שום

שום הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה.ניתן ליישם אותו בצורה אקטואלית כעסק, או לקחת דרך הפה.

7.מי מלח

מי מלח הם חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בהם לטיפול בפצעי בפה.זה יכול לשמש שטיפת פה או גרגר כדי להפחית את הכאב והדלקת.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה.ניתן ליישם אותו בצורה אקטואלית כעסק, או לקחת דרך הפה.

9.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי כמיץ או הדבק, או להילקח דרך הפה.

10.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי כנוזל או כקרם, או להילקח דרך הפה.

11.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי כמיץ או הדבק, או להילקח דרך הפה.

12.יוגורט

יוגורט הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה.ניתן ליישם אותו בצורה אקטואלית כעסק, או לקחת דרך הפה.

13.חלב מגנזיה

חלב מגנזיה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה.ניתן ליישם אותו בצורה אקטואלית כעסק, או לקחת דרך הפה.

14.שמנים אתרים

שמנים אתרים, כמו שמן עץ התה ושמן לבנדר, הם חיטוי טבעי ונוגדי דלקת שניתן להשתמש בהם לטיפול בפצעי בפה.ניתן ליישם אותם באופן אקטואלי כשמן או ג’ל, או להילקח דרך הפה.

15

תרופות ביתיות לפצעי פה

פצעי הפה יכולים להיות כואבים ולא נוחים, אך ישנם כמה תרופות ביתיות שתוכלו לנסות לעזור בהקלה.סבתות שיתפו את הסעדים שלהן במשך מאות שנים, ורבות מהן עדיין USED היום.להלן 16 סעדים של סבתא איכותיים ומומלצים על פצעי הפה.

שטיפת מי מלח

שטיפת מי מלח היא אחת התרופות הביתיות הפשוטות והיעילות ביותר לפצעי הפה.כל מה שאתה צריך זה כפית מלח המומס בכוס מים חמים.לשטוף את התערובת סביב הפה שלך ואז לירוק אותה.עשה זאת מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את אי הנוחות ולהאיץ את תהליך הריפוי.

שום

לשום תכונות אנטי דלקתיות ועלול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.אתה יכול ללעוס על שן שום או לרסק כמה ציפורן ולערבב אותו עם מעט מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע ואז יש לשטוף אותה בשטיפה של מי מלח.

אלוורה

אלוורה משמשת במשך מאות שנים כדי להרגיע ולרפא מגוון מחלות עור.כדי להשתמש בו על פצעי פה, החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע.השאירו אותו במקום מספר דקות ואז שטפו אותו עם שטיפה של מי מלח.

דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ועשוי לסייע בהפחתת הכאב והדלקת.מרחו כמות קטנה של דבש על האזור המושפע, ואז שטפו אותו בשטיפה של מי מלח.

חלב

חלב הוא אנטי דלקתי טבעי ועלול לסייע בהפחתת הכאב והדלקת.יש לשטוף את הפה שלך עם כוס חלב קר מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את אי הנוחות.

שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות ועשוי לעזור להפחית כאב ודלקת.מרחו כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור הפגוע ואז שטפו אותו בשטיפת מי מלח.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטרייתיות ועשוי לעזור להפחית כאב ודלקת.מערבבים כף של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ואז שוטפים את הפה שלך בתערובת.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ועשוי לסייע בהפחתת הכאב והדלקת.מערבבים כפית סודה לשתייה עם כוס מים חמים ואז שוטפים את הפה שלך בתערובת.

כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי ועשוי לסייע בהפחתת הכאב והדלקת.מערבבים כפית כורכום עם כוס מים חמים ואז שוטפים את הפה שלך בתערובת.

שמן עץ התה

לשמן עץ התה תכונות נוגדות פטריות ואנטיבקטריאליות ועלול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מערבבים כמה טיפות של שמן עץ התה עם כוס מים חמים ואז שטפו את הפה שלך בתערובת.

מיץ לימון

למיץ לימון תכונות אנטיבקטריאליות ועשוי לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מערבבים כף מיץ לימון עם כוס מים חמים ואז שוטפים את הפה שלך בתערובת.

פלפל קאיין

לפלפל קאיין יש תכונות אנטי דלקתיות ועלול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מערבבים כפית פלפל קאיין עם כוס מים חמים ואז שוטפים את הפה שלך בתערובת.

חמאת קקאו

לחמאת קקאו תכונות אנטי דלקתיות ועשויה לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מרחו כמות קטנה של חמאת קקאו על האזור המושפע, ואז שטפו אותה בשטיפה של מי מלח.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ועשוי לעזור להפחית את הכאב והדלקת.טפח שקית תה קמומילית במים חמים ואז שוטפים את הפה שלך עם התה.

חומץ לבן

חומץ לבן הוא בעל תכונות נגד פטריות ועלול לסייע בהפחתת הכאב והדלקת.מערבבים כף של חומץ לבן עם כוס מים חמים ואז שטפו את הפה שלך בתערובת.

יוגורט

יוגורט הוא חיטוי טבעי ועשוי לסייע בהפחתת הכאב והדלקת.יש לשטוף את הפה שלך עם כוס יוגורט קר מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את אי הנוחות.

מסקנה

גָדוֹל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן