דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות סבתא משמעותיות ומרגיעות להפחתת חום בקרב תינוקות

16 תרופות סבתא משמעותיות ומרגיעות להפחתת חום בקרב תינוקות

חום בתינוקות: מדריך לתרופות של סבתא

הטיפול בתינוק חולה קשה ומלחיץ, וכאשר מעורב חום, זה יכול להיות עוד יותר עניין.חום הוא סימן למחלות אצל תינוקות, ולמרות שזה יכול להיות לא נוח עבורם, זהו גם הגנה טבעית מפני זיהום.חשוב להיות מודעים כיצד להפחית חום אצל תינוקות עם תרופות טבעיות, והתרופות של סבתא הן מקור מצוין לטיפולים טבעיים ומרגיעים.

הסעדים של סבתא מועברים לרוב מדור לדור, ובעוד שחלקם עשויים להיראות מיושנים, הם יכולים להיות יעילים מאוד להפחתת חום אצל תינוקות.להלן 16 תרופות של סבתא משמעותיות ומרגיעות להפחתת חום אצל תינוקות.

1.אמבטיות ספוג

אמבטיות ספוג הן דרך נהדרת להפחית חום אצל תינוקות.לשם כך, מלאו קערה במים פושרים והשתמשו בספוג לח או מטלית כביסה כדי לספוג את גופו של התינוק מכף רגל ועד ראש.הקפידו להימנע מפני התינוק וראשו של התינוק.זה יעזור לקרר את גופו של התינוק ולהפחית חום.

2.לבוש תינוק בבגדים בהירים

לבוש את התינוק שלך בבגדים קלים ונושמים יכול לעזור להפחית את החום שלהם.הקפידו להימנע מבדים מגושמים וכבדים מכיוון שהם יכולים להפוך את התינוק שלכם לחמם מדי.בחר בגדי כותנה קלים, שיאפשרו לעור התינוק שלך לנשום ולהתקרר.

3.תן לתינוק שפע נוזלים

מתן לתינוק שלך שפע נוזלים חשוב כאשר יש להם חום.הקפד להציע לתינוק שלך שפע של חלב אם או פורמולה.אתה יכול גם לתת להם מים קרירים או מיץ פירות מדולל אם הם בני יותר מחצי שנה.שמירה על הידרציה לתינוקך יכולה לעזור להפחית את החום שלהם.

4.הניחו קומפרס מגניב על מצחו של התינוק

שימוש בבד או דחיסה קרירים ולחות על מצחו של תינוקך יכול לעזור להפחית את הטמפרטורה שלהם.וודאו שהבד או הדחיסה אינם קרים מדי, מכיוון שזה יכול לגרום לאי נוחות.אתה יכול גם למקם את הדחיסה על גב הצוואר או על רגליו של התינוק, מכיוון שזה יכול גם לעזור להפחית את החום.

5.תן לתינוק משקאות מגניבים

מתן תינוקות משקאות מגניבים יכול לעזור להפחית את החום שלהם.וודא שהמשקאות מתאימים לגיל התינוק שלך.אתה יכול להציע חלב אם, פורמולה, מיץ פירות מדולל או מים רגילים.משקאות מגניבים יכולים לעזור לקרר את גופו של התינוק ולסייע בהפחתת החום.

6.שמור על טמפרטורת החדר קרירה

שמירה על קירור בחדר התינוק שלך יכולה לעזור להפחית את החום.הקפד לשמור על הטמפרטורה מתחת ל 70 מעלות פרנהייט.אתה יכול גם להשתמש במאוורר כדי להפיץ את האוויר ולעזור לשמור על הקירור בחדר.

7.השתמש בשמנים אתרים

שימוש בשמנים אתרים, כמו לבנדר או קמומיל, יכול לעזור להפחית את החום אצל תינוקות.אתה יכול להניח כמה טיפות שמן אתרים על בד או דחוס קריר ולהניח אותו על מצחו של תינוקך.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן אתרים למי האמבט של תינוקך.

8.תן לתינוק עיסוי

מתן עיסוי עדין יכול לעזור להפחית את החום.השתמש בלחץ קל ועסה את הראש, הצוואר והגב של תינוקך.זה יכול לעזור להרפות את תינוקך ולהפחית את החום שלהם.

9.תן לתינוק תרופה צמחית

מתן לתינוקך תרופה צמחית יכול לעזור להפחית את החום.אתה יכול להכין תה עם קמומיל, מנטה או ג’ינג’ר ולהציע אותו לתינוק שלך.אתה יכול גם להכין תמיסה עם Echinacea, Goldenseal או Elderberry ולתת אותו לתינוקך.

10.השתמש במכונת אדים

שימוש במכונת אדים בחדר התינוק שלך יכול לעזור להפחית חום.מכשיר האדים יוסיף לחות לאוויר, שיכול לעזור לקרר את גופו של תינוקך ולהפחית את החום.

11.תן לתינוק אמבט ספוג עם תה צמחים

לתת לתינוק שלך אמבט ספוג עם תה צמחים יכול לעזור להפחית את החום.לשם כך, מלאו קערה בתה צמחי מרפא פושרים והשתמשו בספוג לח או במטלית כביסה כדי לספוג את גופת התינוק מכף רגל ועד ראש.הקפידו להימנע מפני התינוק וראשו של התינוק.זה יעזור לקרר את גופו של התינוק ולהפחית את החום.

12.תן לתינוק אמבטיה כף רגליים מגניבה

מתן לתינוק שלך אמבטיה רגליים מגניב יכול לעזור מחדשדוס את החום.לשם כך, מלאו קערה במים פושרים והניחו

חלק 2: תרופות סבתות נוספות להפחתת חום אצל תינוקות

כשמדובר בטיפול בחום אצל תינוקות, ישנם מספר תרופות של סבתות אחרות שניתן להשתמש בהן כדי לספק הקלה.בעוד שחלק מהתרופות הללו עשויות להיות שנויות יותר במחלוקת מאחרים, הם עדיין יכולים להועיל בהפחתת חום ולספק נוחות לתינוק.להלן 16 תרופות סבתא משמעותיות ומרגיעות נוספות להפחתת חום אצל תינוקות.

1.אמבטיית מי מלח

אמבטיית מי מלח חמים יכולה לעזור להפחית חום אצל תינוקות.המים החמים עוזרים להרפות את התינוק והמלח עוזר להוציא כל עודף חום מהגוף.הקפידו להוסיף רק כמה כפות מלח למי האמבט כדי למנוע גירוי בעור.

2.קומפרסים חמים

ניתן להניח קומפרסים חמים על מצחו, צווארו וזרועותיו של התינוק כדי לעזור להפחית את החום.הקפד להשתמש במים חמים, אך לא חמים, ולשנות את הדחיסה באופן קבוע כדי להבטיח שהוא לא יהיה חם מדי.

3.קומפרסים קרים

ניתן להשתמש בקומפרסים קרים גם להפחתת חום.הניחו דחיסה קרה על מצחו, צווארו וזרועותיו של התינוק למשך 10-15 דקות בכל פעם.הקפידו להשתמש במים קרים, אך לא קפואים, וכדי לשנות את הדחיסה באופן קבוע כדי להבטיח שלא יהיה קר מדי.

4.תה צמחים

תה צמחי מרפא כמו קמומיל, מנטה וג’ינג’ר יכולים לעזור להפחית חום אצל תינוקות.הקפידו לתפוס את התה לפחות 5 דקות ולהמתיק אותו עם ממתיק טבעי כמו דבש או סירופ מייפל.

5.שמנים אתרים

ניתן להשתמש בשמנים אתרים כמו לבנדר ואקליפטוס להפחתת חום אצל תינוקות.הקפידו לדלל את השמנים האתריים בשמן נשא כמו חוחובה או שמן שקדים וכדי למרוח את התערובת על רגליו, החזה והגב של התינוק.

6.תרופות הומיאופתיות

ניתן להשתמש בתרופות הומיאופתיות כמו בלדונה ואקוניט להפחתת חום אצל תינוקות.הקפד להתייעץ עם מתרגל הומאופתי למינון הנכון ולהשתמש בסעדים לפי הוראות.

7.עיסוי

ניתן להשתמש בעיסוי להפחתת חום אצל תינוקות.הקפידו להשתמש במכות עדינות ולהתמקד בגב, בצווארו, בזרועותיו וברגליים של התינוק.

8.שום

ניתן להשתמש בשום להפחתת חום אצל תינוקות.הקפידו לערבב כמות קטנה של שום עם מים חמים ולמרוח את התערובת על מצחו וחזהו של התינוק.

9.חומץ תפוחים

ניתן להשתמש בחומץ תפוחים להפחתת חום אצל תינוקות.הקפידו לערבב כמות קטנה של חומץ תפוחים עם מים חמים ולמרוח את התערובת על מצחו ולחזהו של התינוק.

10.מיץ לימון

ניתן להשתמש במיץ לימון להפחתת חום אצל תינוקות.הקפידו לערבב כמות קטנה של מיץ לימון עם מים חמים ולמרוח את התערובת על מצחו וחזהו של התינוק.

11.חילבה

ניתן להשתמש בחילבה כדי להפחית חום אצל תינוקות.הקפידו לערבב כמות קטנה של חילבה עם מים חמים ולמרוח את התערובת על מצחו ולחזהו של התינוק.

12.אלוורה

אלוורה יכולה לשמש להפחתת חום אצל תינוקות.הקפידו לערבב כמות קטנה של אלוורה עם מים חמים ולמרוח את התערובת על מצחו וחזהו של התינוק.

13.שמן חרדל

ניתן להשתמש בשמן חרדל כדי להפחית חום אצל תינוקות.הקפידו לערבב כמות קטנה של שמן חרדל עם מים חמים ולהפעיל את התערובת על מצחו וחזהו של התינוק.

14.שמן קוקוס

ניתן להשתמש בשמן קוקוס להפחתת חום אצל תינוקות.הקפידו לערבב כמות קטנה של שמן קוקוס עם מים חמים ולמרוח את התערובת על מצחו וחזהו של התינוק.

15.כורכום

ניתן להשתמש בכורכום להפחתת חום אצל תינוקות.הקפידו לערבב כמות קטנה של כורכום עם מים חמים ולמרוח את התערובת על מצחו וחזהו של התינוק.

16.דבש

ניתן להשתמש בדבש

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן