דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות מרגיעות ומצוינות של סבתא לגרון כואב חזק
daadaddaddaa dedadddaddaa ddedadddaddaa dadc daddaad dcddaddf

16 תרופות מרגיעות ומצוינות של סבתא לגרון כואב חזק

תרופות מרגיעות ומצוינות של סבתא לגרון כואב חזק

גרון כואב יכול להוות מטרד אמיתי, ולגרום לאי נוחות וכאב בגרון במקרים מסוימים.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים של כאב גרון.רבים מהתרופות הללו שימשו סבתות במשך דורות, והועברו לאורך השנים.

במאמר זה נסתכל על כמה מהתרופות הטובות והסבתות הטובות והיעילות ביותר לגרון כואב חזק.נדון גם כיצד להשתמש בכל תרופה, ואילו אמצעי זהירות יש לנקוט כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

1.דבש

דבש הוא אחד התרופות הטבעיות הנפוצות ביותר עבור כאב גרון.זו דרך נהדרת להרגיע את הגרון ולהפחית דלקת.דבש שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לגרון כאב.זהו גם מקור מצוין של נוגדי חמצון, שיכול לעזור להפחית דלקת ולהגביר את מערכת החיסון.

כדי להשתמש בדבש לכאבי גרון, מערבבים 1-2 כפיות דבש לכוס מים חמים.שתו את התערובת לאט כדי לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.אתה יכול גם להוסיף מעט מיץ לימון לתערובת לקבלת הקלה נוספת.

2.גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא דרך נהדרת להפחית דלקת ולהרגיע את כאב הגרון.מי המלח עוזרים להוציא עודף ריר ולעזור להפחית נפיחות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כפית מלח לכוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.הקפידו לירוק את הפיתרון לאחר גרגולינג.

3.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בזכות תכונותיו האנטי דלקתיות והנוגדי חמצון, שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהגביר את מערכת החיסון.להכנת תה ג’ינג’ר, הוסיפו כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי לכוס מים רותחים ותלולים למשך 5 דקות.מוסיפים דבש כדי להמתיק את התה ולשתות אותו לאט כדי לעזור להרגיע את הגרון.

4.כורכום

כורכום הוא תבלין פופולרי שיש לו יתרונות בריאותיים רבים, כולל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם כוס חלב חם.שתו את התערובת לאט כדי לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נהדרת לכאבי גרון.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהגביר את מערכת החיסון.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 2 כפיות חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.שתו את התערובת לאט כדי לעזור להרגיע את הגרון.

6.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון.הקיטור עוזר לשחרר ריר ולהפחתת הדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה טיפות של שמנים אתרים, כמו אקליפטוס או מנטה.הניחו מגבת מעל הראש ונשענים מעל הסיר.שאפו את הקיטור למשך 10 דקות כדי לעזור להרגיע את הגרון.

7.שום

לשום תכונות רפואיות רבות, כולל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף כמה שיני שום לסיר מים רותחים.מכסים את הסיר ומבשלים במשך 10 דקות.מסננים את הפיתרון ומוסיפים מעט דבש להמתיק.שתו את התערובת לאט כדי לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

8.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית נהדרת לגרון כואב.הוויטמין C במיץ יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהגביר את מערכת החיסון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1-2 כפיות מיץ לימון לכוס מים חמים.שתו את התערובת לאט כדי לעזור להרגיע את הגרון.

9.תה מרווה

תה מרווה הוא עוד תרופה נהדרת לכאבי גרון.לעשב יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהגביר את מערכת החיסון.להכנת התה, תלולים כמה עלי מרווה בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הפיתרון ומוסיפים מעט דבש להמתיק.שתו את התה לאט כדי לעזור להרגיע את הגרון.

10.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית נהדרת לגרון כאב.לשורש יש אנטי דלקתי ואנטי-ויראליקשרים שיכולים לעזור להפחית נפיחות ולהגביר את מערכת החיסון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כפית אבקת שורש ליקוריץ עם כוס מים חמים.שתו את התערובת לאט כדי לעזור להרגיע את הגרון.

16 תרופות מרגיעות ומצוינות של סבתא לגרונות כואבים חזקים

גרון כואב יכול להיות כואב ויכול להקשות על בליעה, לדבר ואפילו לנשום.בעוד שרוב הגרונות הכואבים נגרמים על ידי נגיפים, זיהומים חיידקיים יכולים גם לגרום לכאבי גרון.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות שהועברו לאורך הדורות כדי להקל על הכאב ואי הנוחות של כאב גרון.מהטוניקות הביתיות ועד לוזנגים טבעיים, הנה 16 תרופות מרגיעות ומצוינות של סבתא לגרון כואב חזק.

1.גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה גרונית כואבת שסבתות רבות נשבעות בהן.המלח עוזר לשאוב לחות מהגרון, שיכול להפחית את הדלקת ולעזור להקל על הכאב.להכנת גרגר מים מלוחים, מערבבים 1 כפית מלח ים ב 8 אונקיות מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך למשך 30 שניות לפני שירק אותה.

2.דבש ולימון

דבש ולימון הם שניהם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע את כאב הגרון.הדבש יכול לעזור לציפוי בגרון ולהפחית את הכאב, בעוד שהלימון יכול לעזור להפחית את הדלקת.להכנת טוניק דבש ולימון, מערבבים 1 כפית דבש וכפית 1 מיץ לימון סחוט טרי בכוס מים חמים.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב בגרון.כדי להשתמש בשמן קוקוס לכאבי גרון, מערבבים 1 כפית שמן קוקוס עם 1 כפית דבש וכפית מיץ לימון טרי סחוט.לשטוף את התערובת בפה שלך למשך 30 שניות לפני שבולע אותה.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לגרונו כאב.זה יכול לעזור להפחית דלקת וכאב בגרון.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לכאבי גרון, מערבבים 1 כפית חומץ סיידר תפוחים עם 8 גרם מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות לפני יריקה החוצה.

5.שום

שום הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב בגרון.כדי להשתמש בשום לכאבי גרון, קוצצים 1 שן שום ומוסיפים אותו לכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה למשך 30 דקות לפני שתאמץ אותה.גרגר את התערובת למשך 30 שניות לפני יריקה החוצה.

6.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב בגרון.כדי להשתמש בכורכום לכאבי גרון, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם 8 גרם מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות לפני יריקה החוצה.

7.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב בגרון.כדי להשתמש בג’ינג’ר לכאבי גרון, מערבבים 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי עם 8 גרם מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות לפני יריקה החוצה.

8.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב בגרון.כדי להשתמש בשורש מרשמלו לכאבי גרון, ערבבו 1 כפית של שורש מרשמלו מיובש עם 8 גרם מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות לפני יריקה החוצה.

9.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב בגרון.כדי להשתמש בשורש ליקריץ לכאבי גרון, ערבבו 1 כפית של שורש ליקריץ מיובש עם 8 גרם מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות לפני יריקה החוצה.

10.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב בגרון.כדי להשתמש בתה קמומיל לכאבי גרון, מערבבים 1 כפית פרחי קמומיל מיובשים עם 8 גרם מים רותחים.תן לתערובת תלולה למשך 10 דקות לפני שתאמץ אותה.גרגר את ה- mתערובת למשך 30 שניות לפני שירקה אותה.

11.תה מרווה

תה מרווה הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב בגרון.כדי להשתמש במרווה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן