דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות ללא מרשם וסבתא אורגנית כדי להקל על הפסקת העישון

16 תרופות ללא מרשם וסבתא אורגנית כדי להקל על הפסקת העישון

הסעדים של סבתא מרגיעים להפסקת עישון
עישון הוא הרגל קשה לשבור, אבל אתה לא צריך לעשות את זה לבד.סבתות קיימות כבר דורות, ויש להן מגוון רחב של תרופות שיעזרו לאנשים להפסיק לעשן.רבים מהתרופות הללו אינן מרשם ואורגני, כך שאינך צריך לדאוג לתופעות לוואי מזיקות.להלן 16 תרופות ללא מרשם וסבתא אורגנית כדי להקל על הפסקת העישון.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא שורש המשמש לעתים קרובות כדי להקל על בחילה, אך ניתן להשתמש בו גם כדי לעזור להפסיק לעשן.ג’ינג’ר מכיל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את התשוקות הקשורות להפסקת.אתה יכול לקחת ג’ינג’ר בצורה של תה או להוסיף אותו למרקים או למנות אחרות.

2.ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה נהדרת להפחתת התשוקה הקשורה להפסקת עישון.שורש ליקוריץ שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות בטן.זה גם עוזר להפחית את הלחץ, שיכול להיות גורם מרכזי מדוע אנשים ממשיכים לעשן.אתה יכול לקחת שורש ליקריץ בצורה של תה או כתוסף.

3.דיקור סיני

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק המשמש לעידוד נקודות מסוימות על הגוף.ההערכה היא כי גירוי זה יכול לעזור להפחית את הלחץ והתשוקות הקשורים להפסקת עישון.אתה יכול למצוא דיקור מוסמך באזור שלך כדי לעזור לך להפסיק לעשן.

טיפ מועיל:

חשוב לזכור כי תרופות אלה נועדו לשמש בשילוב עם תוכנית הפסקת עישון.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתתחיל בטיפול חדש כלשהו, במיוחד אם אתה נוטל תרופות כלשהן.

4.ארומתרפיה

ארומתרפיה היא השימוש בשמנים אתרים לקידום הרפיה.ניתן להשתמש בשמנים אתרים כדי לסייע בהפחתת התשוקות ולחץ הקשורים להפסקת עישון.השמנים האתריים הפופולריים ביותר המשמשים לסיוע בהפסקת עישון כוללים לבנדר, מנטה, אקליפטוס ולימון.

5.תוספי צמחים

תוספי צמחים יכולים להיות דרך נהדרת לעזור להפחית את התשוקה ותסמינים אחרים הקשורים להפסקת עישון.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר ששימשו לסייע בהפסקת עישון כוללים קמומיל, ג’ינסנג ותה ירוק.ניתן לקחת עשבי תיבול אלה בצורה של תה או כתוסף.

6.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא דרך נהדרת להפחית מתח ותשוקות הקשורים להפסקת עישון.פעילות גופנית משחררת אנדורפינים, שיכולים לעזור להפחית את התשוקות ולהקל על הפרישה.אתה יכול גם להשתמש בתרגיל כדרך לתעל את האנרגיה שלך ולהתמקד במשהו שאינו עישון.

7.היפנוזה

היפנוזה היא טכניקה המשמשת כדי לעזור לאנשים למקד ולשנות את התנהגותם.ניתן להשתמש בהיפנוזה כדי לעזור לאנשים להפסיק לעשן על ידי עזרה להם לשנות את דפוסי המחשבה והתנהגויותיהם הקשורים לעישון.אתה יכול למצוא מהפנט מוסמך באזור שלך כדי לעזור לך להפסיק לעשן.

8.מדיטציה

מדיטציה היא דרך נהדרת להפחית מתח ותשוקות הקשורים להפסקת עישון.המדיטציה עוזרת להרפות את הנפש והגוף, שיכולים לעזור להפחית את התשוקות ולהקל על הפרישה.ישנם סוגים רבים של מדיטציה, כך שתוכלו למצוא אחד שעובד עבורכם.

9.Acupressure

האקופרסורה דומה לדיקור סיני, אך במקום להשתמש במחטים, לחץ מוחל על נקודות מסוימות על הגוף.זה יכול לעזור להפחית מתח ותשוקות הקשורים להפסקת עישון.אתה יכול למצוא אקווסטוריסט מוסמך באזור שלך כדי לעזור לך להפסיק לעשן.

10.תרופות הומיאופתיות

תרופות הומיאופתיות מבוססות על הרעיון ש”כמו תרופות כמו “.המשמעות היא שאם חומר גורם לסימפטום מסוים, ניתן להשתמש בו גם לטיפול בסימפטום זה.ניתן להשתמש בתרופות הומיאופתיות כדי לסייע בהפחתת התשוקות והתסמינים הקשורים להפסקת עישון.

11.תזונה

אכילת תזונה בריאה חיונית להפסקת עישון.אכילת מזונות עשירים בנוגדי חמצון, סיבים ויטמינים יכולה לעזור להפחיתתשוקות ולהקל על הפרישה.אכילת מזונות עשירים בחלבון יכולה גם לעזור להפחתת התשוקה.

12.סיגריות צמחים

סיגריות צמחי מרפא מיוצרים מעשבי תיבול ואינם מכילים טבק.ניתן להשתמש בהם

מדוע הסעדים של סבתא?

הסעדים של סבתא הם דרך נהדרת להקל על הפסקת העישון מבלי להזדקק להסתמך על תרופות מרשם.תרופות אלה מורכבות לרוב מרכיבים טבעיים ומשמשים במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.הם בטוחים לשימוש ולעתים קרובות יכולים לספק גישה טבעית והוליסטית יותר להפסקת עישון.הסעדים של סבתא יכולים לעזור להפחית את התשוקות, להקל על לחץ וחרדה ולשפר את הבריאות הכללית.

16 תרופות ללא מרשם וסבתא אורגנית כדי להקל על הפסקת העישון

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא דרך נהדרת להפחית לחץ וחרדה.זה גם עוזר להרפות את הגוף והנפש, מה שמקל על הפסקת העישון.שתו כוס תה קמומיל לפני השינה כדי לעזור לכם לישון לילה טוב ולהפחית את הדחף לעשן.

2.שורש ולריאן

שורש ולריאן הוא עשב טבעי שניתן לקחת כדי לסייע בהפחתת לחץ וחרדה.זה גם עוזר להפחית את התשוקות וזו דרך נהדרת לעזור להקל על הפסקת העישון.קח כמוסות אחת או שתיים מדי יום כדי לעזור להפחית את הדחף לעשן.

3.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא דרך נהדרת להפחית לחץ וחרדה.כמה טיפות על הכרית שלך או במפזר יכולות לעזור לך להירגע ולהפחית את הדחף לעשן.יש לזה גם השפעה מרגיעה שיכולה לעזור לך להישאר מרוכזת בהפסקת העישון.

4.שמן אתרי מנטה

ניתן להשתמש ב

שמן אתרי מנטה כדי לסייע בהפחתת התשוקות ולהקל על לחץ וחרדה.הוסף כמה טיפות למפזר או לשאוף ישירות מהבקבוק.זה יכול לעזור להפחית את הדחף לעשן ויכול לשמש כחלופה טבעית למסטיק ניקוטין.

5.שמן אתרי אקליפטוס

שמן אתרי אקליפטוס הוא דרך נהדרת להפחית את התשוקות ולהקל על לחץ וחרדה.הוסף כמה טיפות למפזר או לשאוף ישירות מהבקבוק.זה יכול לעזור להפחית את הדחף לעשן ויכול לשמש כחלופה טבעית למסטיק ניקוטין.

6.שמן אתרי לימון

ניתן להשתמש ב

שמן אתרי לימון כדי לסייע בהפחתת התשוקות ולהקל על לחץ וחרדה.הוסף כמה טיפות למפזר או לשאוף ישירות מהבקבוק.זה יכול לעזור להפחית את הדחף לעשן ויכול לשמש כחלופה טבעית למסטיק ניקוטין.

7.קינמון

קינמון הוא דרך נהדרת להפחית את התשוקות ולהקל על לחץ וחרדה.מוסיפים כמה טיפות של שמן אתרי קינמון למפזר או הוסיפו כמה קמצוץ קינמון טחון לכוס תה.זה יכול לעזור להפחית את הדחף לעשן ויכול לשמש כחלופה טבעית למסטיק ניקוטין.

8.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא דרך נהדרת להפחית את התשוקות ולהקל על לחץ וחרדה.הוסף כמה טיפות שמן אתרי ג’ינג’ר למפזר או הוסף כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי לכוס תה.זה יכול לעזור להפחית את הדחף לעשן ויכול לשמש כחלופה טבעית למסטיק ניקוטין.

9.ציפורן

ציפורן הם דרך נהדרת להפחית את התשוקות ולהקל על לחץ וחרדה.הוסף כמה טיפות שמן אתרי ציפורן למפזר או הוסף כמה שיני כוס תה.זה יכול לעזור להפחית את הדחף לעשן ויכול לשמש כחלופה טבעית למסטיק ניקוטין.

10.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא דרך נהדרת להפחית את התשוקות ולהקל על לחץ וחרדה.הוסף כמה טיפות של שמן אתרי שורש שורש ליקריץ או הוסף כמה חתיכות שורש ליקוריץ לכוס תה.זה יכול לעזור להפחית את הדחף לעשן ויכול לשמש כחלופה טבעית למסטיק ניקוטין.

11.ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא דרך נהדרת להפחית את התשוקות ולהקל על לחץ וחרדה.הוסף כמה טיפות שמן אתרי ג’ינסנג למפזר או הוסף כמה חתיכות ג’ינסנג לכוס תה.זה יכול לעזור להפחית את הדחף לעשן ויכול לשמש כאלטרנטיבה טבעיתלמסטיק ניקוטין. </

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן