דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות ללא מרשם וסבתא אורגנית כדי להקל על הפסקת העישון

16 תרופות ללא מרשם וסבתא אורגנית כדי להקל על הפסקת העישון

זה לא סוד שהפסקת עישון יכולה להיות קשה להפליא.אנשים רבים פונים לתרופות מרשם כדי לעזור להם להיגמל, אך ישנם גם הרבה תרופות ללא מרשם ואורגניות שיכולות להיות יעילות באותה מידה.סבתות משתמשות בסעדים אלה במשך מאות שנים כדי לעזור למעשנים להיגמל, ורבים מהם עדיין משמשים כיום.במאמר זה נחקור 16 תרופות של סבתא ללא מרשם וסבתא אורגנית כדי להקל על הפסקת העישון.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות הן בחירה פופולרית עבור אלה המעוניינים להפסיק לעשן.תרופות צמחיות יכולות לעזור להפחית את התשוקות, להפחית את הלחץ ולהעלות את רמות האנרגיה.להלן מספר תרופות צמחיות פופולריות:

  • שורש ולריאן: שורש ולריאן הוא הרגעה טבעית שיכולה לעזור להפחתת לחץ וחרדה.זה יכול לעזור להפחית את התשוקות לסיגריות ולהקל על הפסקת.
  • לובליה: לובליה היא עשב שיכול לעזור להפחית את התשוקה לניקוטין ולהפחית את חומרת תסמיני הגמילה.זה יכול גם לעזור להפחית את רמות הלחץ.
  • רחוב.וורט של ג’ון: וורט סנט ג’ון הוא נוגד דיכאון טבעי שיכול לעזור להפחית את הלחץ והחרדה.זה יכול לעזור להפחית את התשוקות ולהקל על הפגיעה.
  • ג’ינג’ר: ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את התשוקות ולהפחית את תסמיני הגמילה.זה יכול גם לעזור להפחית את רמות הלחץ.

דיקור סיני

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק הפועל לעורר את יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף.דיקור סיני יכול לעזור להפחית את התשוקות, להפחית את הלחץ ולהעלות את רמות האנרגיה.זה יכול גם לעזור להפחית את תסמיני הגמילה ולהקל על הפרישה.

טיפ ייחודי ומועיל:

אם אתם מחפשים להפסיק לעשן, חשוב למצוא דיקור מוסמך המנוסה בטיפול בהפסקת עישון.הקפד לשאול על הניסיון והכישורים שלהם לפני שמזמינים פגישה.

היפנוזה

היפנוזה היא סוג של טיפול הפועל לתכנת מחדש את התודעה המודעת.ניתן להשתמש בו כדי להפחית את התשוקות, להפחית את הלחץ ולהגביר את המוטיבציה להיגמל.זה יכול גם לעזור להפחית את תסמיני הגמילה ולהקל על הפרישה.

ארומתרפיה

ארומתרפיה היא סוג של טיפול המשתמש בשמנים אתרים כדי לסייע בהפחתת לחץ, להפחית את התשוקות ולהגביר את המוטיבציה להיגמל.שמנים אתרים פופולריים להפסקת עישון כוללים לבנדר, לימון ופפרמינט.

פעילות גופנית

פעילות גופנית היא דרך נהדרת להפחית את הלחץ, להפחית את תשוקות הניקוטין ולהגדיל את רמות האנרגיה.זה יכול גם לעזור להפחית את תסמיני הגמילה ולהקל על הפרישה.

עיסוי

עיסוי הוא דרך נהדרת להפחית את הלחץ, להפחית את תשוקת הניקוטין ולהגדיל את רמות האנרגיה.זה יכול גם לעזור להפחית את תסמיני הגמילה ולהקל על הפרישה.

שינויים בתזונה

ביצוע שינויים בתזונה יכול לעזור להפחית את התשוקות, להפחית את הלחץ ולהגדיל את רמות האנרגיה.אכילת תזונה מאוזנת העשירה בפירות, ירקות ודגנים מלאים יכולה לעזור להקל על הפסקות.

ייעוץ

ייעוץ יכול להיות דרך נהדרת לעבוד על כל סוגיות בסיסיות שעשויות לתרום להרגל העישון שלך.עבודה עם יועץ מוסמך יכולה לעזור להפחית את הלחץ, להפחית את התשוקות ולהגביר את המוטיבציה להיגמל.

מדיטציה

מדיטציה היא דרך נהדרת להפחית את הלחץ, להפחית את תשוקות הניקוטין ולהגביר את המוטיבציה להיגמל.זה יכול גם לעזור להפחית את תסמיני הגמילה ולהקל על הפרישה.

יוגה

יוגה היא דרך נהדרת להפחית את הלחץ, להפחית את תשוקות הניקוטין ולהגדיל את רמות האנרגיה.זה יכול גם לעזור להפחית את תסמיני הגמילה ולהקל על הפרישה.

הרפיה מתקדמת

הרפיה מתקדמת היא סוג של הרפיה הפועלת להרפות את הגוף ולהפחתת הלחץ.זה יכול לעזור להפחית את התשוקות, להפחית את הלחץ ולהעלות את רמות האנרגיה.

טורקיה קר

ללכת ‘טורקיה קר’ הוא שיטה פופולרית להפסקת עישון שכרוכה בפגיעה בפתאומיותהשימוש בכל איידס.שיטה זו יכולה להיות יעילה עבור אנשים מסוימים, אך היא יכולה גם להיות קשה ויכולה להוביל לתסמיני גמילה קשים.

טבק ללא עישון

טבק ללא עישון הוא סוג של טבק שאינו מעושן,

חלק שני: תרופות טבעיות להפסקת עישון

עישון הוא הרגל לא בריא שקשור לבעיות בריאותיות רבות, כולל סרטן, מחלות לב ומצבי נשימה.הפסקת עישון היא אחד הצעדים החשובים ביותר שאדם יכול לנקוט כדי לשפר את בריאותם.אמנם ישנן תרופות מרשם וטיפולים רבים שיכולים לעזור בהפסקת עישון, אך ישנם גם תרופות טבעיות רבות שניתן להשתמש בהן כדי להקל על התהליך.להלן 16 סעדים של סבתא ללא מרשם וסבתא אורגניים כדי להקל על הפסקת העישון.

1.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא דרך נהדרת לעזור להפחית את התשוקות ולהקל על הלחץ.פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור להפחית את תסמיני הגמילה, לשפר את מצב הרוח ולהעלות את רמות האנרגיה.פעילות גופנית יכולה גם לעזור להפחתת חרדה ודיכאון, שהם תסמינים שכיחים של הפסקת עישון.

2.דיקור סיני

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק הכרוך בהכנסת מחטים לנקודות ספציפיות בגוף.ההערכה היא כי דיקור סיני יכול לעזור להפחית את התשוקה ותסמיני הגמילה, כמו גם להפחית לחץ וחרדה.

3.תה צמחים

תה צמחים יכול להועיל להפסקת עישון.תה כמו קמומיל, ג’ינג’ר ומנטה יכולים לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה.הם יכולים גם לעזור להפחתת לחץ וחרדה.

4.היפנוזה

היפנוזה היא טכניקה פסיכולוגית שיכולה לעזור להפחית את התשוקה ותסמיני הגמילה.זה יכול גם לעזור להפחית את הלחץ והחרדה.

5.ארומתרפיה

ארומתרפיה היא השימוש בשמנים אתרים לקידום הרפיה ולהפחתת לחץ.זה יכול לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה, כמו גם להפחית לחץ וחרדה.

6.עיסוי

עיסוי יכול לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה, כמו גם להפחית לחץ וחרדה.זה יכול גם לעזור בשיפור מצב הרוח ולהעלות את רמות האנרגיה.

7.מדיטציה

מדיטציה יכולה לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה, כמו גם להפחית לחץ וחרדה.זה יכול גם לעזור בשיפור מצב הרוח ולהעלות את רמות האנרגיה.

8.תזונה בריאה

אכילת תזונה בריאה יכולה לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה, כמו גם להפחית לחץ וחרדה.אכילת שפע של פירות וירקות, כמו גם חלבונים רזים ושומנים בריאים, יכולה לעזור בשיפור הבריאות הכללית והרווחה.

9.תוספי צמחים

תוספי צמחים כמו ג’ינסנג, וורט סנט ג’ון וגינקו בילובה יכולים לעזור להפחית את התשוקה ותסמיני הגמילה, כמו גם להפחית את הלחץ והחרדה.

10.תוספי ויטמין

תוספי ויטמין יכולים לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה, כמו גם להפחית לחץ וחרדה.ויטמין C, ויטמין B6 וויטמין E יכולים לעזור כולם בשיפור הבריאות הכללית והרווחה.

11.יוגה

יוגה יכולה לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה, כמו גם להפחית לחץ וחרדה.זה יכול גם לעזור בשיפור מצב הרוח ולהעלות את רמות האנרגיה.

12.טיפול קוגניטיבי-התנהגותי

טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT) הוא סוג של פסיכותרפיה שיכול לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה, כמו גם להפחית לחץ וחרדה.

13.קבוצות תמיכה

קבוצות תמיכה יכולות לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה, כמו גם להפחית לחץ וחרדה.הם יכולים לספק סביבה בטוחה ותומכת בה אנשים יכולים לחלוק את חוויותיהם ולהציע עידוד.

14.הודו קר

טורקיה קרה היא שיטה להפסקת עישון ללא שימוש בטיפול או תרופות להחלפת ניקוטין כלשהי.זה יכול להיות קשה, אבל זו יכולה להיות דרך יעילה להיגמל.

15.טיפול בהחלפת ניקוטין

טיפול בהחלפת ניקוטין (NRT) יכול לעזור להפחית את התשוקה ותסמיני הגמילה, אכמו כן להפחית לחץ וחרדה.NRT מגיע בצורה של מסטיק, טלאים, רוזנגים ומשאפים.

16.סיגריות אלקטרוניות

סיגריות אלקטרוניות הן אלטרנטיבה לסיגריות רגילות המכילות ניקוטין.אמנם הם אינם אלטרנטיבה בטוחה לסיגריות רגילות, אך הם יכולים להוות כלי מועיל למי שמנסה להפסיק לעשן.

מסקנה

הפסקת עישון היא אחד הצעדים החשובים ביותר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן