דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות ביתיות חדשות אמיתיות לגאוט
daadaddaddaa dddaadddaa dddaddaa ddeddaadddaa dcdddd

16 תרופות ביתיות חדשות אמיתיות לגאוט

מה זה Gout?

גאוט הוא סוג של דלקת פרקים הנגרמת על ידי הצטברות גבישי חומצת שתן במפרקים, הגורמת לכאב עז, דלקת ונפיחות.זהו מצב כרוני שיכול להימשך חודשים או אפילו שנים אם לא מטופלים כראוי.תסמינים של גאוט כוללים כאבי מפרקים פתאומיים, חמורים, אדמומיות ונפיחות, נוקשות וקושי להזיז את המפרק המושפע.בדרך כלל הוא נמצא בלהוה הגדולה, אך יכול להשפיע גם על מפרקים אחרים.גאוט יכול להיות מצב כואב ומתיש מאוד אם לא מנוהל כראוי.

תרופות ביתיות חדשות אמיתיות עבור גאוט

ניתן לנהל גאוט באמצעות תרופות ללא מרשם ושינויים באורח החיים, אך יש אנשים שמעדיפים להשתמש בתרופות טבעיות כדי להפחית את הדלקת והכאב הקשורים לגאוט.להלן 16 תרופות ביתיות חדשות אמיתיות לגאוט שיכולות לעזור לך לנהל את הסימפטומים שלך ולהרגיש טוב יותר.

1.להפחית מזונות עשירים בפורין

Purines הם חומרים שנמצאים במזונות מסוימים שיכולים להעלות את רמות חומצת השתן בגוף.אכילת יותר מדי מזונות עשירים בפורין יכולה לעורר התקפת גאוט.כדי להפחית את הסיכון שלך להתקף גאוט, הגבל את צריכת הבשר האדום שלך, בשרים איברים ופירות ים.

2.הגדל נוזלים

שתיית שפע נוזלים יכולה לעזור לשטוף את גבישי חומצת השתן מגופך.מכוון לשתות לפחות 8 כוסות מים או נוזלים אחרים בכל יום.

3.קח תוספי ויטמין C

ויטמין C מסייע בהפחתת כמות חומצת השתן בגוף.נטילת 500-1000 מג של ויטמין C בכל יום יכולה לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.

4.לאכול דובדבנים

דובדבנים הם אנטי דלקתיים טבעיים ויכולים לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לגאוט.אכלו קומץ דובדבנים או שתו כוס מיץ דובדבן טארט בכל יום כדי להפחית את הסימפטומים.

5.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים להפחתת דלקת וכאב.מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים ושותים אותו פעמיים ביום.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור לנטרל את רמות חומצת השתן בגוף.מערבבים ½ כפית סודה לשתייה עם כוס מים ושותים אותה פעמיים ביום.

7.אמבטיות מלח אפסום

אמבטיות מלח אפסום יכולות לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.מוסיפים שתי כוסות מלח אפסום למי אמבטיה חמים ולהשרות למשך 20 דקות.

8.תרופות צמחיות

ישנם כמה עשבי תיבול שיכולים לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לגאוט.אלה כוללים ג’ינג’ר, כורכום ובזיליקום קדוש.אתה יכול לקחת את עשבי התיבול האלה בצורה תוספה או להכין איתם תה.

9.הימנע מאלכוהול

אלכוהול יכול להגדיל את רמות חומצת השתן בגוף, ולכן עדיף להימנע מאלכוהול אם יש לך גאוט.

10.הפחתת לחץ

לחץ יכול להגביר את הדלקת בגוף, ולכן חשוב למצוא דרכים להפחתת לחץ.נסה תרגילי יוגה, מדיטציה או נשימה עמוקה כדי לעזור להפחית את הלחץ.

11.לשמור על משקל בריא

עודף משקל יכול להגדיל את הסיכון שלך לגאוט, ולכן חשוב לשמור על משקל בריא.אכלו תזונה מאוזנת והתעמלו באופן קבוע כדי לשמור על המשקל בבדיקה.

12.אכלו יותר פירות וירקות

פירות וירקות ארוזים בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.מכוון לאכול לפחות 5 מנות של פירות וירקות בכל יום.

13.הימנע מפחמימות מעודנות

פחמימות מזוקקות יכולות להגביר את הדלקת בגוף, ולכן חשוב להימנע מהן אם יש לך גאוט.אכלו דגנים מלאים במקום לחם לבן, פסטה ואורז.

14.תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית באופן קבוע יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לגאוט.שואפים לקבל לפחות 30 דקות של פעילות גופנית מתונה בכל יום.

15.קח תוספים אנטי דלקתיים

ישנם מספר תוספי מזון אנטי דלקתיים שיכולים לעזור להפחית את כאבי הגאוט ודלקת.אלה כוללים שמן דגים וברומליין.

16.השתמש בכרית חימום

חלק 2: תרופות ביתיות טבעיות עבור GOUT

גאוט הוא סוג של דלקת מפרקים דלקתית הנגרמת על ידי הצטברות גבישי חומצת שתן במפרקים.הצטברות זו של חומצת שתן עלולה לגרום לכאב עז, נוקשות ונפיחות באזור הפגוע.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ביתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הגאוט ולספק הקלה.להלן 16 תרופות ביתיות אמיתיות לגאוט שיכולות לעזור לך למצוא הקלה.

1.דובדבנים ומיץ דובדבן

דובדבנים ומיץ דובדבן הם מקור נהדר לנוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.מחקרים הראו כי צריכת דובדבנים או שתיית מיץ דובדבן יכולה להפחית את הסיכון להתקפות גאוט בעד 35%.שתיית 8 גרם מיץ דובדבן מדי יום יכולה לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לגאוט.חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את רמות חומצת השתן בגוף על ידי הגדלת יכולת הגוף להפריש את החומצה.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כף אחת של חומץ תפוחים עם 8 אונקיות מים.שתו את התערובת שלוש פעמים ביום.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה נהדרת להפחתת דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.סודה לשתייה מסייעת להפחתת רמות חומצת השתן בגוף על ידי נטרול החומצה.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של סודה לשתייה עם 8 גרם מים.שתו את התערובת שלוש פעמים ביום.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נהדרת להפחתת דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.ג’ינג’ר מכיל תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.אתה יכול לצרוך ג’ינג’ר בצורתו הטבעית או לקחת תוספי ג’ינג’ר כדי לעזור להפחית את תסמיני הגאוט.

5.מיץ לימון וסודה לשתייה

ניתן להשתמש במיץ לימון וסודה לשתייה יחד כדי לסייע בהפחתת הדלקת הקשורה לגאוט.תרופה זו מסייעת להפחתת רמות חומצת השתן בגוף על ידי נטרול החומצה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם מיץ לימון אחד.שתו תערובת זו שלוש פעמים ביום.

6.מלח אפסום

מלח אפסום הוא תרופה נהדרת להפחתת דלקת וכאב הקשורים לגאוט.מלח אפסום מסייע בהפחתת הדלקת על ידי הגדלת יכולת הגוף לספוג מגנזיום.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף כוס אחת של מלח אפסום לאמבטיה חמה.משרים באמבטיה לפחות 20 דקות.

7.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית נהדרת להפחתת דלקת וכאב הקשורים לגאוט.הכורכום מכיל תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.אתה יכול לצרוך כורכום בצורתו הטבעית או לקחת תוספי כורכום כדי לעזור להפחית את תסמיני הגאוט.

8.קומפרס קר

דחיסה קרה היא תרופה נהדרת להפחתת דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.החלת דחיסה קרה על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, עטפו כמה קוביות קרח בבד דק והמרחו אותו על האזור הפגוע למשך 10-15 דקות.

9.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית נהדרת להפחתת דלקת וכאב הקשורים לגאוט.שמן קיק מכיל תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כף אחת של שמן קיק עם כף שמן זית אחד.לעסות את התערובת לאזור הפגוע במשך 10-15 דקות.

10.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית נהדרת להפחתת דלקת וכאב הקשורים לגאוט.אלוורה מכיל תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, יש למרוח ג’ל אלוורה על האזור הפגוע ועיסוי בעור למשך 10-15 דקות.

11.קליפת ערבה לבנה

קליפת ערבה לבנה היא תרופה טבעית נהדרת להפחתת דלקת וכאב הקשורים לגאוט.קליפת ערבה לבנה מכילה תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.אתה יכול לצרוך נביחת ערבה לבנה בצורתו הטבעית אוקח תוספי קליפת ערבה לבנים כדי לעזור להפחית את תסמיני הגאוט.

12.מלח אפסום וחומץ תפוחים

ניתן להשתמש במלח אפסום וחומץ תפוחים יחד כדי לסייע בהפחתת דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן