דף הבית » תרופות סבתא » 16 סעדים של סבתא בטוחה וותיקה כיצד להיפטר מהגמרה ב- FA
dadadddd dadc daddaad ddddd dddaaddad dbddad dcdddad

16 סעדים של סבתא בטוחה וותיקה כיצד להיפטר מהגמרה ב- FA

כיצד להיפטר ממוגלה בפוליקוליטיס עם תרופות טבעיות

פוליקוליטיס הוא מצב עור שכיח המתרחש כאשר זקיקי השיער הופכים לאדומים, נפוחים ורכים.זה יכול להיות כואב ומגרד, ואף עשוי לגרום להיווצרות מוגלה.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור לך להיפטר מהגוגלה ולהרגיע את העור.להלן 16 תרופות סבתות בטוחות ומיושנות כדי לעזור להיפטר ממוגלה בפוליקוליטיס.

H2: חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא אחד התרופות הטובות ביותר לטיפול בדלקת פוליקוליטיס.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור להרוג חיידקים הגורמים לזיהום.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים ואז למרוח אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

H2: שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות מצוין והוא יכול לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הדלקת.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-20 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

H3: שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה נהדרת נוספת לטיפול בפוליקוליטיס.יש לו תכונות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים הגורמים לזיהום.כל שעליך לעשות הוא לערבב 2–3 טיפות שמן עץ התה עם כפית שמן קוקוס ואז למרוח אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

טיפ: כדי להפוך את התרופה ליעילה יותר, תוכלו להוסיף גם כמה טיפות של שמן לבנדר לתערובת.

לוז מכשפה
לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור הרגיז.כל שעליך לעשות הוא לערבב לוז מכשפה חלק אחד עם שני חלקים מים ואז למרוח אותם ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

אלוורה
אלוורה הוא חומר ריפוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור הרגיז.כל שעליך לעשות הוא למרוח ג’ל אלוורה ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

כּוּרכּוּם
כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית כורכום אחת עם כף דבש אחת ואז למרוח אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

שום
שום הוא נוגד פטרייתי ואנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להילחם בזיהום.כל שעליך לעשות הוא לרסק ציפורן שום אחד ואז למרוח אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

דבש
דבש הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הדלקת.כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של דבש ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

מלפפון
מלפפון הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור הרגיז.כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של מלפפון ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

מיץ לימון
מיץ לימון הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור הרגיז.כל שעליך לעשות הוא לערבב מיץ לימון חלק אחד עם מים חלק אחד ואז למרוח אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

קְוֵקֶר
שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור הרגיז.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד שיבולת שועל עם שני חלקים מים ואז למרוח אותם ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

חומץ
חומץ הוא אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להילחם בזיהום.כל שעליך לעשות הוא לערבב חומץ חלק אחד עם שני חלקים מים ואז למרוח אותו ישירות עלהאזור המושפע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

מלח
מלח הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור הרגיז.כל שעליך לעשות הוא לערבב מלח חלק אחד עם שני חלקים מים ואז למרוח אותם ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות ואז שטפו אותו במים נקיים.

מה גורם למוגלה ב- FA?

מוגלה ב- FA היא זיהום הנגרם על ידי חיידקים שיכולים להיכנס לגוף דרך חתכים, שריטות ופצעים אחרים.זיהום זה יכול להוביל למגוון תסמינים, כולל אדמומיות, נפיחות ופריקה.חשוב לפנות לטיפול רפואי אם יש חשד ל- PU ב- FA, מכיוון שהזיהום יכול לגרום לסיבוכים חמורים.

מהם הסימפטומים של מוגלה ב- FA?

הסימפטום השכיח ביותר של מוגלה ב- FA הוא אזור אדום, מוגבה ונפוח שבדרך כלל כואב למגע.תסמינים אחרים יכולים לכלול חום, פריקה ורגישות.במקרים חמורים יותר, יתכנו גם חום, צמרמורות, בחילה ועייפות.

16 הסעדים של סבתא בטוחה וזקנה כיצד להיפטר ממוגלה ב- FA

1. החל קומפרס חם על האזור המושפע למשך 10 דקות בכל פעם.עשו זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2. קח אמבטיה או מקלחת חמה כדי להפחית את הדלקת והכאב.

3. משרים מטלית כביסה בתערובת של מים חמים ומלחי אפסום.הניחו את הבד על האזור הפגוע למשך 10 דקות בכל פעם.

4. למרוח תערובת של דבש וכורכום משחה על האזור המושפע.

5. הכינו משחה של שום ומים חמים ותרפו אותו על האזור הנגוע.

6. למרוח תערובת של רסק אלמוג ודבש על האזור הפגוע.

7. הכינו משחה של ג’ינג’ר טרי ומים חמים והמרחו אותה על האזור הנגוע.

8. הכינו משחה של עלי ופה ומים חמים והמרחו אותה על האזור המושפע.

9. שפשפו כמה טיפות שמן עץ התה על האזור הפגוע.

10. הכינו משחה של סודה לשתייה ומים חמים והמרחו אותה על האזור המושפע.

11. הכינו משחה של עלי בזיליקום ומים חמים והמרחו אותה על האזור המושפע.

12. הכינו משחה של זרעי חרדל טחונים ומים חמים והמרחו אותה על האזור הפגוע.

13. הכינו משחה של עלי כוסברה ומים חמים והמרחו אותה על האזור הפגוע.

14. שפשפו כמה טיפות של שמן לבנדר על האזור הפגוע.

15. הכינו משחה של אבקת כורכום ומים חמים והמרחו אותה על האזור הפגוע.

16. הכינו משחה של חומץ תפוחים ומים חמים והמרחו אותו על האזור המושפע.

האם תרופות אלה בטוחות?

כן, בדרך כלל סעדים אלה בטוחים לשימוש.עם זאת, חשוב לזכור שאנשים מסוימים עשויים להיות אלרגיים למרכיבים מסוימים.אם אתה חווה תגובות שליליות, הפסיק להשתמש בתרופה ופנה לטיפול רפואי.

שאלות נפוצות

  • ש: כמה זמן עלי לחכות לפני שתראה תוצאות?
  • ת: תוצאות עשויות להשתנות, אך אנשים רבים מתחילים לראות תוצאות תוך מספר ימים עד מספר שבועות.אם התסמינים נמשכים, חשוב לפנות לטיפול רפואי.

לסיכום, מוגלה ב- FA היא זיהום הנגרם על ידי חיידקים שיכולים להוביל למגוון תסמינים.אמנם יש לבקש טיפול רפואי אם יש חשד ל- PUS ב- FA, אך ישנם 16 תרופות של סבתא בטוחה וותיקה שיכולים לעזור להפחית דלקת, כאבים ותסמינים אחרים.אלה כוללים מריחת קומפרס חם, אטום או מקלחת חמה ומריחת מגוון משחות ושמנים על האזור המושפע.עם זאת, חשוב לזכור שאנשים מסוימים עשויים להיות אלרגיים למרכיבים מסוימים, ולכן חשוב להפסיק להשתמש בתרופה אם מתרחשות תגובות שליליות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן