דף הבית » תרופות סבתא » 16 ללא מרשם ותרופות גרון מעולות
dcdcd dedadadd ddaadaddaddaa ddaddf dedaddcddaa

16 ללא מרשם ותרופות גרון מעולות

מהו גרון סטרפ?

גרון סטרפ הוא זיהום הנגרם על ידי חיידקי הסטרפטוקוקוס.זהו זיהום נפוץ המדבק ביותר וניתן להפיץ אותו באמצעות מגע עם אדם נגוע או באמצעות האוויר.התסמינים כוללים כאב גרון, חום, בלוטות נפוחות בצוואר, וטלאים לבנים בגרון ובשקדים.חשוב לטפל בגרון סטרפ כדי להפחית את הסיכון לסיבוכים.

מהם תרופות גרון ללא מרשם?

תרופות גרון ללא מרשם הן תרופות ותרופות ביתיות המשמשות לטיפול בגרון סטרפ.תרופות אלה זמינות ללא מרשם רופא וניתן להשתמש בהן לטיפול במקרים קלים עד בינוניים של גרון סטרפ.תרופות גרון שכיחות ללא מרשם כוללות משככי כאבים, שקעי גרון ותרופות צמחיות.

תרופות גרון ללא מרשם

 • משככי כאבים: משככי כאבים ללא מרשם כמו איבופרופן (Advil, Motrin IB) ואצטמינופן (Tylenol) יכולים לעזור להפחית את הכאב והחום הקשורים לגרון.
 • גרון שוטות: יניקה על גרון גרון יכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הגירוי.
 • תרופות צמחיות: תרופות צמחי מרפא כמו שום, ג’ינג’ר ודבש יכולים לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לגרון.
 • גרגר מי מלח: גרגר עם מי מלח חמים יכול לעזור להפחית נפיחות וכאבים הקשורים לגרון סטרפ.
 • מנוחה: קבלת הרבה מנוחה חשובה לטיפול בגרון סטרפ.
 • ויטמין C: ויטמין C הוא נוגד חמצון שיכול לעזור להפחתת דלקת וכאב הקשורים לגרון סטרפ.
 • גרגר עם חומץ סיידר תפוחים: גרגר עם חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית נפיחות וכאבים הקשורים לגרון סטרפ.
 • שאיפת קיטור: שאיפת קיטור יכולה לסייע בהפחתת דלקת וכאבים הקשורים לגרון סטרפ.
 • דבש: דבש הוא אנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגרון סטרפ.
 • לימון: מיץ לימון יכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגרון סטרפ.
 • שורש מרשמלו: שורש מרשמלו יכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגרון סטרפ.
 • ג’ינג’ר: ג’ינג’ר יכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגרון סטרפ.
 • כורכום: כורכום יכול לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לגרון סטרפ.
 • אלם חלקלק: אלם חלקלק יכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגרון סטרפ.
 • שורש ליקריץ: שורש ליקריץ יכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגרון סטרפ.

ניתן להשתמש בתרופות ללא מרשם לטיפול במקרים קלים עד בינוניים של גרון סטרפ.חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות ללא מרשם כדי להבטיח שהם בטוחים ויעילים למקרה הספציפי שלך.

טיפ מועיל

להישאר לחות הוא חלק חשוב בטיפול בגרון סטרפ.שתו שפע נוזלים כדי לשמור על לחות בגרון ולסייע בהפחתת הנפיחות והכאב.

7.דבש

דבש שימש כתרופה עממית במשך מאות שנים בגלל תכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.נמצא כי דבש יעיל בטיפול בכאבי גרון וזיהומי גרון אחרים.הוכח כי הוא מפחית דלקת וגם להפחתת חומרת הסימפטומים.נמצא כי דבש מסייע בהפחתת הכאב הקשור בגרון סטרפ.ניתן לקחת דבש ישירות או להוסיף למים חמים ולימון לקבלת יתרונות מרגיעים.

8.גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה שנבדקה בזמן לגרונות כאב.גרגר עם מי מלח עוזר לפנות את גרון הריר והחיידקים.זה גם מפחית דלקת ומספק הקלה מאי הנוחות הקשורה לגרון סטרפ.להכנת גרגר מים מלח מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.גרגר למשך 30 שניות ואז לירוק את הפיתרון.

9.תה מנטה

תה PEPPERMINT שימש כתרופה ביתית לגרונות כואבות במשך מאות שנים.למנטה יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים הקשורים לגרון סטרפ.להכנת כוס תה מנטה, תלול כפית אחת של עלי מנטה בכוס מים חמים למשך כעשר דקות.מסננים ושותים את התה בזמן שהוא עדיין חם.

10.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית חזקה שיכולה לעזור להילחם בחיידקים הגורמים לגרון סטרפ.הוא עשיר גם בנוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת ולהפחית את חומרת הסימפטומים.כדי להשתמש בשום כתרופה לגרון סטרפ, תוכלו ללעוס שיני שום גולמיות או להוסיף שום טחון לאוכל.אתה יכול גם להכין תה שום על ידי תלולת שום טחון במים חמים.

11.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים שימש כתרופה מסורתית למגוון מחלות, כולל כאב גרון.הוא מכיל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים הקשורים לגרון סטרפ.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים.גרגר עם התערובת למשך 30 שניות ואז לירוק החוצה.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

12.זרעי חילבה

זרעי חילבה משמשים זה מכבר כתרופה ביתית לגרון כואב.הם מכילים תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת וחומרת הסימפטומים הקשורים לגרון סטרפ.כדי להשתמש בזרעי חילבה כתרופה, משרים כפית זרעי חילבה בכוס מים חמים למשך כעשר דקות.מסננים ושותים את התה בעודם חמים.

13.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו משמש זה מכבר כתרופה ביתית לגרונות כואבות.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות חזקות שיכולות לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים הקשורים לגרון סטרפ.כדי להשתמש בשורש מרשמלו כתרופה, ערבבו כפית אחת של השורש המיובש בכוס מים חמים.נותנים לתערובת תלולה למשך 10 דקות ואז מסננים ושותים את התה בעודם חמים.

14.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה מסורתית לגרון כאב.הוא מכיל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים הקשורים לגרון סטרפ.כדי להשתמש בשורש ליקריץ כתרופה, ערבבו כפית אחת של השורש המיובש בכוס מים חמים.נותנים לתערובת תלולה למשך 10 דקות ואז מסננים ושותים את התה בעודם חמים.

15.אלם חלקלק

אלם החלקלק הוא תרופה מסורתית לגרון כאב.הוא מכיל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים הקשורים לגרון סטרפ.כדי להשתמש באלם חלקלק כתרופה, מערבבים כפית אחת של הקליפה המיובשת בכוס מים חמים.נותנים לתערובת תלולה למשך 10 דקות ואז מסננים ושותים את התה בעודם חמים.

16.Echinacea

Echinacea הוא תרופה מסורתית לגרון כאב.הוא מכיל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים הקשורים לגרון סטרפ.כדי להשתמש ב- Echinacea כתרופה, ערבבו כפית אחת של העשב המיובש בכוס מים חמים.נותנים לתערובת תלולה למשך 10 דקות ואז מסננים ושותים את התה בעודם חמים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן