דף הבית » תרופות סבתא » 16 התרופות של סבתא מצוינת ומרגיעה לפטריית וולבר
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedadddadaa ddedadddad dcdaddadd

16 התרופות של סבתא מצוינת ומרגיעה לפטריית וולבר

פטריית וולבר: 16 תרופות של סבתא מצוינת

פטריית וולבר, הידועה גם בשם דלקות שמרים בנרתיק, היא בעיה בריאותית שכיחה בקרב נשים.זה נגרם כתוצאה מצמיחת יתר של סוג מסוים של פטרייה, הנקראת קנדידה אלביקנס, שחיה בדרך כלל בנרתיק.תסמינים של פטריית וולבר כוללים גירוד, שריפה, פריקה ושתנה כואבת.אמנם ניתן לטפל בזה בתרופות ללא מרשם, אך נשים מעדיפות להשתמש בתרופות טבעיות, כמו אלה שהועברו על ידי סבתותיהן.

במאמר זה נדון ב -16 תרופות סבתות מצוינות ומרגיעות לפטריית וולבר.סעדים אלה כולם טבעיים, בטוחים וקלים ליישום.אנו נספק טיפ מועיל בסוף המאמר כדי לעזור לך להפיק את המרב מהתרופות הללו.

שום

שום הוא חומר נוגד פטרייתי חזק שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות Vulvar.הוא עשיר בתרכובת שנקראת אליצין, שהוכח כי הוא נלחם בפטרייה ובמיקרובים אחרים.כדי להשתמש בשום עבור פטריית ה- Vulvar שלך, אתה יכול לקחת אותו בטופס תוסף או להחיל אותו ישירות על האזור המושפע.

 • קח תוסף שום פעם ביום.
 • מוחץ שתי שיני שום ומערבב אותו עם כפית שמן זית.החל תערובת זו על האזור המושפע פעמיים ביום.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חומר טבעי נגד פטריות שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות Vulvar.הוא עשיר גם בוויטמינים ומינרלים מועילים שיכולים לעזור להחזיר את האיזון לאזור המושפע.כדי להשתמש בחומץ Apple Cider עבור פטריית ה- Vulvar שלך, אתה יכול לקחת אותו בטופס תוסף או להחיל אותו ישירות על האזור המושפע.

 • קח כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מים פעם ביום.
 • מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.משרים כרית כותנה בתערובת ומורחים אותה על האזור הפגוע למשך 15 דקות פעמיים ביום.

יוגורט

יוגורט הוא פרוביוטיקה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בפטריות וולבר.הוא עשיר בחיידקים מועילים שיכולים לעזור להחזיר את האיזון לאזור המושפע.כדי להשתמש ביוגורט עבור פטריית ה- Vulvar שלך, אתה יכול לקחת אותה בצורה תוספה או להחיל אותה ישירות על האזור המושפע.

 • אכלו שתי כוסות של יוגורט רגיל כל יום.
 • החל יוגורט רגיל ישירות על האזור המושפע פעמיים ביום.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חומר טבעי נגד פטריות שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות Vulvar.הוא עשיר גם בחומצות שומן מועילות שיכולות לעזור להזין את האזור המושפע.כדי להשתמש בשמן קוקוס לפטריית ה- Vulvar שלך, אתה יכול לקחת אותו בצורה תוספה או להחיל אותו ישירות על האזור המושפע.

 • קח כף אחת של שמן קוקוס שלוש פעמים ביום.
 • החל שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע פעמיים ביום.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר טבעי נגד פטריות שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות Vulvar.הוא עשיר גם בתרכובות מועילות שיכולות לעזור להרגיע את האזור המושפע.כדי להשתמש בשמן עץ התה עבור פטריית ה- Vulvar שלך, אתה יכול לקחת אותו בצורה תוספה או להחיל אותו ישירות על האזור המושפע.

 • קח טיפה אחת של שמן עץ התה בכוס מים פעם ביום.
 • מערבבים כפית אחת של שמן עץ התה עם כוס מים חמים.משרים כרית כותנה בתערובת ומורחים אותה על האזור הפגוע למשך 15 דקות פעמיים ביום.

שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא חומר טבעי נגד פטריות שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות Vulvar.הוא עשיר גם בתרכובות מועילות שיכולות לעזור להילחם בזיהום.כדי להשתמש בשמן אורגנו לפטריית הפתיחה שלך, אתה יכול לקחת אותה בצורה תוספה או להחיל אותה ישירות על האזור המושפע.

 • קח טיפה אחת של שמן אורגנו בכוס מים פעם ביום.
 • מערבבים כפית אחת של שמן אורגנו עם כוס מים חמים.להשרות כותנה

  הבנת פטריית וולבר

  פטריית וולבר, המכונה גם זיהום בשמרים בנרתיק, היא מצב שכיחבהשפעות נשים רבות.זה נגרם כתוצאה מצמיחת יתר של סוג של פטרייה הנקראת קנדידה אלביקנס.תסמינים של פטריית וולבר כוללים גירוד, שריפה, אדמומיות ונפיחות באזור הנרתיק.במקרים מסוימים זה יכול גם לגרום לפריקה לבנה עבה.טיפול בפטריות וולבר יכול להיעשות באמצעות תרופות נגד פטריות ותרופות אחרות, אך ישנם גם תרופות טבעיות רבות ששימשו סבתות במשך מאות שנים.

  16 התרופות של סבתא מצוינת ומרגיעה לפטריית וולבר

  1. שום

  שום הוא חומר אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי חזק.זה יכול לשמש לטיפול בפטריות וולבר על ידי צריכת אותה גולמית, או על ידי הכנסת ציפורן שום קלוף ישירות לנרתיק.ניתן לקחת שום גם בצורה תוספה.

  2. חומץ תפוחים

  חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בפטריה הגורמת לפטריית וולבר.ניתן לבלום אותו בטופס תוסף או ליישם ישירות על האזור המושפע.

  3. שמן עץ התה

  שמן עץ התה הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות Vulvar.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע, או שניתן לקחת אותו בצורה תוספה.

  4. שמן קוקוס

  לשמן הקוקוס יש תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות שיכולות לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לפטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או לקחת אותו בצורה תוספה.

  5. יוגורט

  יוגורט מכיל פרוביוטיקה שיכולה לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לפטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או להיבלט בצורה תוספה.

  6. שמן אורגנו

  שמן אורגנו הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לפטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או לקחת אותו בצורה תוספה.

  7. חומצה בורית

  חומצה בורית היא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להילחם בפטריה הגורמת לפטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או לקחת אותו בצורה תוספה.

  8. כורכום

  כורכום הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לפטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או לקחת אותו בצורה תוספה.

  9. שקיות תה

  שקיות תה מכילות טאנינים, שהם חומרים טבעיים נגד פטריות ואנטיבקטריאליים שיכולים לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לפטריית וולבר.ניתן ליישם אותם ישירות על האזור המושפע או להשתמש בהם באמבט סיטז.

  10. בזיליקום

  בזיל הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לפטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או לקחת אותו בצורה תוספה.

  11. מיץ חמוציות

  מיץ חמוציות הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להילחם בפטריה הגורמת לפטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או לקחת אותו בצורה תוספה.

  12. NEEM

  נם הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לפטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או לקחת אותו בצורה תוספה.

  13. תמצית עלה זית

  תמצית עלים זית היא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להילחם בפטריה הגורמת לפטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או לקחת אותו בצורה תוספה.

  14. Goldenseal

  Goldenseal הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לפטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או לקחת אותו בצורה תוספה.

  15. PAU D ‘ARCO

  פאו ד ‘ארקו הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להילחם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן