דף הבית » תרופות סבתא » 16 התרופות של סבתא מצוינת ומקובלת על שפיכה מוקדמת
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedadddadaa ddedadddcdaa dadc dadad

16 התרופות של סבתא מצוינת ומקובלת על שפיכה מוקדמת

מאמר זה יחקור 16 תרופות של סבתא מצוינת, מקובלת באופן אוניברסלי לשפיכה מוקדמת.שפיכה מוקדמת היא בעיה מינית שכיחה הפוגעת בגברים רבים ברחבי העולם.זה יכול לגרום למבוכה ומצוקה, מה שמוביל לאיכות חיים מופחתת.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור לאדם לשלוט בשפיטתו ולשפר את הביצועים המיניים שלו.במאמר זה נדון בסעדים אלה ולספק טיפים מועילים כיצד להשתמש בהם ביעילות.

מהי שפיכה מוקדמת?

שפיכה מוקדמת היא תפקוד מיני המתרחש כאשר גבר מפלט מוקדם יותר ממה שהוא או בן זוגו היו רוצים.ברוב המקרים, זה מוגדר כפיפוט תוך דקה אחת מהחדירה, אם כי זה משתנה מאדם לאדם.ההערכה היא כי בין 20 ל -30 אחוז מהגברים חווים שפיכה מוקדמת בשלב מסוים בחייהם.

הסעדים של סבתא לשפיכה מוקדמת

סבתות השתמשו בתרופות טבעיות במשך דורות כדי לרפא מחלות שונות.להלן 16 תרופות מצוינות ומקובלות אוניברסלית שהוכחו כמסייעות לגברים עם שפיכה מוקדמת.

1.Ashwagandha

Ashwagandha הוא עשב איורוודי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שפיכה מוקדמת.זה עוזר להפחתת לחץ וחרדה, שיכולים לעזור בשיפור הביצועים המיניים.

2.ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא עשב חזק ששימש ברפואה סינית מסורתית במשך מאות שנים.זה ידוע ביכולתו לשפר את רמות האנרגיה ולהגביר את הליבידו, שיכול לעזור לשלוט על שפיכה מוקדמת.

3.שום

שום הוא עשב חזק ששימש לטיפול במחלות שונות במשך מאות שנים.הוא מכיל תרכובות המסייעות להגברת זרימת הדם לאיבר המין, שיכולים לעזור בשיפור הביצועים המיניים ולעכב את השפיכה.

4.סלרי

סלרי הוא ירק מזין העשיר בוויטמינים ומינרלים.הוא מכיל גם תרכובות המסייעות בשיפור זרימת הדם לאיבר המין, שיכולים לעזור לעכב שפיכה.

5.ציפורן

ציפורן הם עשב חזק ששימש ברפואה המסורתית במשך מאות שנים.זה עוזר בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הלחץ, שיכול לעזור לעכב שפיכה.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב חזק ששימש לטיפול במחלות שונות במשך מאות שנים.זה עוזר בשיפור זרימת הדם, להפחית את הלחץ ולהגביר את הליבידו, שכולן יכול לעזור לעכב שפיכה.

7.דבש

דבש הוא ממתיק טבעי המלא בוויטמינים ומינרלים.זה עוזר בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הלחץ, ששניהם יכולים לעזור לעכב שפיכה.

8.בצל

בצל הוא ירק חזק שמלא בוויטמינים ומינרלים.זה עוזר בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הלחץ, ששניהם יכולים לעזור לעכב שפיכה.

9.בזיל

בזיל הוא עשב חזק ששימש לטיפול במחלות שונות במשך מאות שנים.זה עוזר להפחית את הלחץ ולהגביר את הליבידו, ששניהם יכולים לעזור לעכב שפיכה.

10.קינמון

קינמון הוא תבלין רב עוצמה ששימש ברפואה המסורתית במשך מאות שנים.זה עוזר בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הלחץ, ששניהם יכולים לעזור לעכב שפיכה.

11.אגוז מוסקט

אגוז מוסקט הוא תבלין חזק ששימש לטיפול במחלות שונות במשך מאות שנים.זה עוזר בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הלחץ, ששניהם יכולים לעזור לעכב שפיכה.

12.כורכום

כורכום הוא עשב חזק ששימש לטיפול במחלות שונות במשך מאות שנים.זה עוזר להפחית את הלחץ ולהגביר את הליבידו, ששניהם יכולים לעזור לעכב שפיכה.

13.פירות יבשים

פירות יבשים הם חטיף מזין המלא בוויטמינים ומינרלים.הם עוזרים בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הלחץ, ששניהם יכולים לעזור לעכב שפיכה.

14.יוגורט

יוגורט הוא חטיף מזין המלא בוויטמינים ומינרלים.זה עוזר לשפר את Circאולציה והפחתת לחץ, ששניהם יכולים לעזור לעכב שפיכה.

15.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא שומן בריא מלא בוויטמינים ומינרלים.זה עוזר בשיפור התפוצה

חלק 2: תרופות סבתות נוספות לשפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת (PE) היא סוגיה מינית נפוצה, אך מביכה, שיכולה להשפיע על גברים ונשים כאחד.למרבה המזל, ישנם מגוון טיפולים וסעדים העומדים לרשותם כדי לנהל את הסימפטומים של PE.במאמר זה נחקור 16 סעדים נוספים של סבתא שיכולים לעזור להקל על הסימפטומים של PE.

1.פעילות גופנית

פעילות גופנית באופן קבוע היא אחת הדרכים הטובות ביותר לשיפור הבריאות הכללית שלך.פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור בשיפור זרימת הדם לאזור האגן, להפחית את הלחץ ולשפר את רמות האנרגיה הכוללות שלך.בנוסף, פעילות גופנית יכולה לעזור בחיזוק השרירים הקשורים לשפיכה, ולסייע לעיכוב הופעת ה- PE.

2.ניהול מתח

לחץ יכול להשפיע משמעותית על היכולת שלך לשלוט בשפיכה.אם אתה מרגיש לחוץ או מוצף, זה יכול להשפיע על היכולת שלך להתמקד בתחושות הפיזיות של שפיכה, מה שמקשה על השליטה.עיסוק בטכניקות הרפיה, כמו מדיטציה ויוגה, יכול לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את שליטתך על שפיכה.

3.תרגילי קיגל

תרגילי קיגל הם דרך נהדרת לחזק את השרירים הקשורים לשפיכה.תרגילים אלה כוללים סחיטה ושחרור שרירי רצפת האגן.ביצוע תרגילים אלה באופן קבוע יכול לעזור בשיפור השליטה שלך בשפיכה, כמו גם לשפר את זרימת הדם לאזור האגן.

4.עיסוי רצפת האגן

עיסוי רצפת האגן הוא דרך נהדרת להפחית את המתח באזור האגן.עיסוי שרירי רצפת האגן יכול לעזור להפחית את המתח ולשפר את שליטתך על שפיכה.בנוסף, עיסוי זה יכול לעזור בשיפור זרימת הדם לאזור האגן, שיכול לעזור בשיפור הבריאות המינית הכללית שלך.

5.דיקור סיני

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק הכרוך בהכנסת מחטים לגוף כדי לעורר את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.דיקור סיני יכול לעזור בשיפור זרימת הדם לאזור האגן, להפחית את הלחץ ולשפר באופן כללי את שליטתך על שפיכה.

6.הימנעות מפעילים

אם אתה מודע לטריגרים שיכולים להוביל לשפיכה מוקדמת, חשוב להימנע מהם.טריגרים יכולים לכלול עמדות מסוימות, סוגי גירוי או אפילו מחשבות או פנטזיות מסוימות.זיהוי והימנעות מפעילים אלה יכול לעזור להפחית את הסיכוי לחוות PE.

7.תוספי צמחים

תוספי צמחים, כמו גינקו בילובה ואשווגנדה, יכולים לעזור בשיפור בריאות מערכת הרבייה.תוספי מזון אלה יכולים לעזור בשיפור זרימת הדם לאזור האגן, להפחית את הלחץ ולשפר את רמות האנרגיה הכוללות.

8.שינויים תזונתיים

ביצוע שינויים בתזונה יכול לעזור גם בשיפור השליטה שלך בשפיכה.אכילת תזונה בריאה ומאוזנת יכולה לעזור בשיפור הבריאות הכללית שלך, מה שעלול בתורו לסייע בשיפור השליטה שלך בשפיכה.בנוסף, הימנעות ממזונות העלולים לגרום לדלקת יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של PE.

מסקנה

שפיכה מוקדמת יכולה להיות נושא קשה ומביך להתמודד איתו.למרבה המזל, ישנם מגוון טיפולים וסעדים העומדים לרשותם כדי לנהל את הסימפטומים של PE.במאמר זה חקרנו 16 תרופות נוספות של סבתא שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים של PE.סעדים אלה כוללים פעילות גופנית, ניהול מתח, תרגילי קיגל, עיסוי רצפת האגן, דיקור סיני, הימנעות מפעילים, תוספי צמחים ושינויים תזונתיים.

שאלות נפוצות

  • ש: מהי שפיכה מוקדמת?

    א: שפיכה מוקדמת היא נושא מיני בו אדם שופך מהר מדי במהלך קיום יחסי מין.זה יכול להוות מקור למבוכה אnd יכול להשפיע לרעה על סיפוק המיני.

  • ש: האם יש טיפולים לשפיכה מוקדמת?

    א: כן, ישנם מגוון טיפולים וסעדים העומדים לרשותם כדי לנהל את הסימפטומים של PE.במאמר זה חקרנו 16 תרופות נוספות של סבתא שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים של Pe.

לסיכום, חשוב לזכור כי שפיכה מוקדמת יכולה להיות נושא קשה ומביך להתמודד איתו.עם זאת, ישנם מגוון טיפולים וסעדים העומדים לרשותם כדי לנהל את הסימפטומים של PE.אם אתה חווה תסמינים של PE, חשוב לדבר עם הרופא שלך על הטיפול הטוב ביותר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן