דף הבית » תרופות סבתא » 16 התרופות של סבתא לטיפול יעיל וריפוי בגרון בוער
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc ddaddc ddaddadd dd

16 התרופות של סבתא לטיפול יעיל וריפוי בגרון בוער

שריפת גרון: 16 תרופות של סבתא לטיפול יעיל וריפוי

זה לא סוד שגרון בוער יכול להיות כואב להפליא ולא נוח.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות פשוטות ויעילות שהועברו מדור לדור כדי לעזור להקל על הסימפטומים הקשורים למצב זה.להלן 16 תרופות של סבתא בהן תוכלו להשתמש בכדי לעזור בטיפול בגרון בוער ולחזור להרגיש כמיטב יכולתכם.

שתו נוזלים חמים

אחד התרופות הפופולריות ביותר בגרון בוער הוא לשתות נוזלים חמים.זה יכול לעזור להרגיע את הגרון ולספק הקלה.נסה ללגום על תה, מרק או מים חמים לאורך כל היום.אתה יכול גם להוסיף מעט דבש או לימון לטעם נוסף וכדי לעזור בתהליך הריפוי.

גרגר עם מי מלח

גרגר עם מי מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מתחושת הבריבה בגרונך.ממיסים כפית מלח אחת בכוס של 8 גרם מים חמים ומגרגר למשך מספר שניות, שלוש עד ארבע פעמים ביום.

טיפ ייחודי ומועיל

נסה להוסיף כמה טיפות שמן מנטה למי המלח.זה יעזור להפחית את הדלקת, כמו גם לספק תחושה קירור ומרגיע לגרון.

קח תוספי צמחים

תוספי צמחים, כמו Echinacea ושורש מרשמלו, יכולים לסייע בהפחתת הדלקת ולהעניק הקלה מתחושת השריפה.קח לפי ההוראות בחבילה והקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שתתחיל תוסף חדש כלשהו.

למצוץ צ’יפס קרח

יניקת צ’יפס קרח יכולה לעזור להפחית את תחושת הבריבה בגרון.זה גם יעזור להרגיע את הגרון ולספק הקלה.נסה למצוץ כמה צ’יפס קרח לאורך כל היום.

אכל אוכל מגניב

אכילת מאכלים מגניבים, כמו גלידה, יוגורט, וארטיקים, יכולה לעזור לספק הקלה מתחושת הבריבה.הימנע ממזונות חריפים, מכיוון שהם יכולים להחמיר את הגרון ולהחמיר את תחושת השריפה.

שתו חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים יכול לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מתחושת השריפה.מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושותים שלוש פעמים ביום.

התקלח מהביל

התקלחות מהבילה יכולה לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולספק הקלה מתחושת הבריבה.הקפד לשמור על הקיטור מרוכז באזור המקלחת ולהימנע מנשימה באוויר החם.

השתמש במפזר שמן אתרי

שימוש במפזר שמן אתרי יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולספק הקלה מתחושת הבריבה.נסה להוסיף כמה טיפות של מנטה, אקליפטוס או שמן עץ התה למפזר ולנשום באדים.

גרגר עם סודה לשתייה

גרגר עם סודה לשתייה יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולספק הקלה מתחושת הבריבה.ממיסים כפית אחת של סודה לשתייה בכוס של 8 גרם מים חמים ומגרגר למשך מספר שניות, שלוש עד ארבע פעמים ביום.

שתו תה חם עם דבש ולימון

שתיית תה חם עם דבש ולימון יכולה לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולספק הקלה מתחושת הבריבה.נסה לשתות כוס תה חם לאורך כל היום, להוסיף כפית דבש וסחיטת לימון לתוספת טעם.

שתו תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולספק הקלה מתחושת הבריבה.נסה לשתות כוס תה קמומיל לאורך כל היום.

קח תרופות ללא מרשם

תרופות ללא מרשם, כמו איבופרופן ואצטמינופן, יכולות לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולספק הקלה מתחושת הבריבה.הקפד לקחת לפי ההוראות בחבילה ולשוחח עם הרופא שלך לפני שתתחיל תרופה חדשה.

נסה גרון לוזנגס

גרון שוטרים יכולים לעזור להפחית את הדלקת בטרואה שלךt ולספק הקלה מתחושת הבריבה.נסה למצוץ כמה רוזנגים לאורך כל היום.

שתו חלב חם

שתיית חלב חם יכולה לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולספק הקלה מתחושת הבריבה.נסה לשתות

טיפולים מודרניים לשריפת גרון

ישנם מגוון טיפולים מודרניים הזמינים לשריפת גרון, כמו תרופות ללא מרשם, אנטיביוטיקה ואפילו ניתוחים.תרופות ללא מרשם, כמו נוגדי חומצה, יכולות לעזור להפחית ריפלוקס חומצה ותחושת השריפה בגרון.אנטיביוטיקה יכולה לסייע בטיפול בזיהומים בסיסיים הנגרמים על ידי חיידקים או פטריות.במקרים מסוימים, ניתוח עשוי להיות נחוץ להסרת רקמות פגומות או לתיקון חריגות מבנית.

16 הסעדים של סבתא לשריפת גרון

למרות שטיפולים מודרניים זמינים לשריפת גרון, אנשים רבים פונים לתרופות טבעיות יותר שנקבעו על ידי סבתותיהם.להלן 16 תרופות של סבתא שונות לשריפת גרון שיכולים לעזור להפחית את אי הנוחות ולרפא את הגרון:

1.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי בגרון.ניתן לערבב אותו עם חלב חם או מים ולצרוך פעמיים עד שלוש ביום לתוצאות מקסימליות.

2.דבש ולימון

דבש הוא חומר אנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להילחם בכל זיהום בגרון.ניתן לערבב אותו עם לימון, שהוא נוגד חמצון ויכול לעזור להפחית דלקת וגירוי בגרון.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום לקבלת תוצאות מקסימליות.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות בגרון.ניתן לצרוך אותו גולמי, מבושל או לערבב עם מים חמים או חלב.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום לקבלת תוצאות מקסימליות.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות טבעיות שיכולות לעזור להילחם בכל זיהום בגרון.ניתן לערבב אותו עם מים חמים ולצרוך פעמיים עד שלוש פעמים ביום לקבלת תוצאות מקסימליות.

5.גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח יכולים לעזור להפחית נפיחות ודלקת בגרון.זה יכול להיות מיוצר על ידי ערבוב כפית מלח בכוס מים חמים וגרגולציה פעמיים ביום לקבלת תוצאות מקסימליות.

6.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי בגרון.ניתן לצרוך אותו פעמיים עד שלוש ביום לתוצאות מקסימליות.

7.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא חומר אנטי דלקתי רב עוצמה שיכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי בגרון.ניתן לצרוך אותו בצורה של כמוסה או לערבב עם מים חמים או חלב.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום לקבלת תוצאות מקסימליות.

8.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי בגרון.ניתן לצרוך אותו בצורה של כמוסה או לערבב עם מים חמים או חלב.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום לקבלת תוצאות מקסימליות.

9.אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי בגרון.ניתן לצרוך אותו בצורה של כמוסה או לערבב עם מים חמים או חלב.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום לקבלת תוצאות מקסימליות.

10.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להילחם בכל זיהום בגרון.ניתן לצרוך אותו גולמי או מבושל, או לערבב עם מים חמים או חלב.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום לקבלת תוצאות מקסימליות.

11.בצל

בצל הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להילחם בכל זיהום בגרון.ניתן לצרוך אותו גולמי או מבושל, או לערבב עם מים חמים או חלב.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום לקבלת תוצאות מקסימליות.

12.קינמון

קינמון הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחיתנפיחות וגירוי בגרון.ניתן לצרוך אותו בצורה של כמוסה או לערבב עם מים חמים או חלב.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום לקבלת תוצאות מקסימליות.

13.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי בגרון.ניתן לצרוך אותו בצורה של כמוסה או לערבב עם מים חמים או חלב.יש לצרוך תרופה זו שתיים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן