דף הבית » תרופות סבתא » 16 התרופות המומלצות והחשובות של סבתא לשפיכה מהירה
ddaadaddaddaa ddeddedcdaddaa ddddaddddaa dadc daddaad dcdada

16 התרופות המומלצות והחשובות של סבתא לשפיכה מהירה

מה זה שפיכה מהירה?

שפיכה מהירה היא סוגיה מינית נפוצה המשפיעה על גברים בכל הגילאים.זה מאופיין בחוסר יכולת לשמור על זקפה למשך זמן מספיק במהלך קיום יחסי מין, וכתוצאה מכך חוסר שביעות רצון עבור שני בני הזוג.במקרים מסוימים, מצב זה יכול לגרום לבעיות פסיכולוגיות כמו דיכאון, חרדה ואשמה.למרבה המזל, ישנם טיפולים שונים העומדים לרשות שפיכה מהירה, כולל הסעדים של סבתא ששימשו במשך מאות שנים.

16 הסעדים המומלצים של סבתא לשפיכה מהירה

1.ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא עשב סיני מסורתי ששימש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, כולל שפיכה מהירה.ההערכה היא כי היא מסייעת בהפחתת הלחץ ולשפר את זרימת הדם, מה שיכול לסייע בחיזוק הזקפות ולשפר את שליטת השפיכה.

2.Ashwagandha

Ashwagandha הוא עשב מסורתי נוסף המשמש לעתים קרובות לטיפול בחרדות ודיכאון, כמו גם שפיכה מהירה.נחשב לסייע בהפחתת לחץ וחרדה, שיכולים לעזור בשיפור שליטת שפיכה.

3.שורש מאקה

שורש מאקה הוא עשב פרואני מסורתי שלפי ההערכה יש מגוון יתרונות בריאותיים, כולל ביצועים מיניים משופרים.נחשב לסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את זרימת הדם, שיכולים לעזור בחיזוק הזקפות ולשפר את שליטת השפיכה.

4.Tribulus terrestris

Tribulus Terrestris הוא עשב הודי מסורתי שלפי ההערכה הוא מסייע בהגברת רמות הטסטוסטרון, שיכולות לעזור בשיפור הביצועים המיניים.זה נחשב גם לסייע בהפחתת לחץ וחרדה, שיכולים לעזור בשיפור שליטת שפיכה.

5.עשב עזים חרמן

עשב עזים חרמן הוא עשב סיני מסורתי שלפי ההערכה הוא עוזר להגביר את הליבידו ולשפר את הביצועים המיניים.נחשב לסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את זרימת הדם, שיכולים לעזור בחיזוק הזקפות ולשפר את שליטת השפיכה.

6.ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא עוד עשב סיני מסורתי שלפי ההערכה שהוא מסייע בשיפור הביצועים המיניים.נחשב לסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את זרימת הדם, שיכולים לעזור בחיזוק הזקפות ולשפר את שליטת השפיכה.

7.Muira Puama

Muira Puama הוא עשב ברזילאי מסורתי שלפי ההערכה מסייע בשיפור הביצועים המיניים.נחשב לסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את זרימת הדם, שיכולים לעזור בחיזוק הזקפות ולשפר את שליטת השפיכה.

8.Yohimbe

Yohimbe הוא עשב אפריקני מסורתי שלפי ההערכה הוא מסייע בשיפור הביצועים המיניים.נחשב לסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את זרימת הדם, שיכולים לעזור בחיזוק הזקפות ולשפר את שליטת השפיכה.

9.דמיאנה

דמיאנה הוא עשב מקסיקני מסורתי שלפי ההערכה הוא מסייע בשיפור הביצועים המיניים.נחשב לסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את זרימת הדם, שיכולים לעזור בחיזוק הזקפות ולשפר את שליטת השפיכה.

10.שורש ולריאן

שורש ולריאן הוא עשב אירופי מסורתי שלפי ההערכה הוא מסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את איכות השינה, מה שיכול לעזור בשיפור הביצועים המיניים.

11.Catuaba

Catuaba הוא עשב ברזילאי מסורתי שלפי ההערכה הוא עוזר בשיפור הליבידו ואת הביצועים המיניים.נחשב לסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את זרימת הדם, שיכולים לעזור בחיזוק הזקפות ולשפר את שליטת השפיכה.

12.שיסנדרה

שיסנדרה הוא עשב סיני מסורתי שלפי ההערכה כי הוא מסייע בשיפור הליבידו ואת הביצועים המיניים.נחשב לסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את זרימת הדם, שיכולים לעזור בחיזוק הזקפות ולשפר את שליטת השפיכה.

13.Kava Kava

קאווה קאווה הוא עשב פולינזי מסורתי שלפי ההערכה מסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את איכות השינה, שיכול לעזור בשיפור הביצועים המיניים.

14.Wort’s St. John של סנט ג’ון

וורט של סנט ג’ון הוא עשב אירופי מסורתי שלפי ההערכה הוא מסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את מצב הרוח, שיכול לעזור בשיפור הביצועים המיניים.

15.Tribulus terrestrIS

Tribulus Terrestris הוא עשב הודי מסורתי שלפי ההערכה הוא מסייע בהגברת רמות הטסטוסטרון, שיכולות לעזור בשיפור הביצועים המיניים.

16.Epimedium

Epimedium הוא עשב סיני מסורתי שלפי ההערכה כי הוא מסייע בשיפור הליבידו ואת הביצועים המיניים.נחשב לסייע בהפחתת

חלק 2: שימוש בתרופות של סבתא לשפיכה מהירה

שפיכה מהירה יכולה להיות מצב קשה ומביך לחיות איתו, אך עם הטיפולים הנכונים ניתן לנהל אותה.במאמר זה נבחן 16 תרופות של סבתא מומלצות וחשובות שיכולות לעזור להפחית את ההשפעות של שפיכה מהירה.

1.הגדל את שרירי רצפת האגן

אחד התרופות החשובות ביותר לשפיכה מהירה הוא להגביר את חוזק שרירי רצפת האגן.רצפת אגן חזקה יכולה לעזור בשיפור השליטה על שפיכה ולהפחית את הסיכון לשפיכה מהירה.כדי להגביר את חוזק רצפת האגן, גברים צריכים לעשות תרגילי קיגל על בסיס קבוע.זה כרוך בהתקשרות ושחרור של שרירי האגן למשך מספר שניות בכל פעם.

2.להפחית לחץ וחרדה

לחץ וחרדה יכולים למלא תפקיד מרכזי בשפיכה מהירה.חשוב להפחית את רמות הלחץ והחרדה על מנת לשפר את השליטה על שפיכה.ניתן לעשות זאת באמצעות טכניקות הרפיה כמו יוגה, מדיטציה ונשימה עמוקה.פעילות גופנית יכולה לעזור גם להפחתת לחץ וחרדה.

3.הימנע מאלכוהול וסמים

אלכוהול וסמים יכולים להשפיע לרעה על הביצועים המיניים, ויש להימנע מהם במידת האפשר.אלכוהול יכול לפגוע בביצועים המיניים, בעוד שסמים יכולים להוביל לאובדן שליטה על שפיכה.

4.קבל מספיק שינה

קבלת מספיק שינה חשובה לבריאות הכללית, והיא יכולה גם לעזור להפחית את הסיכון לשפיכה מהירה.חוסר שינה יכול להוביל לעייפות ולביצועים לקויים במיטה, שיכולים לתרום לשפיכה מהירה.

5.הגבל אוננות

אוננות יכולה להיות כלי מועיל לשיפור הביצועים המיניים, אך יש להגביל אותה במידת האפשר.אוננות יכולה להוביל לרגישות רגישות, מה שיכול להקשות על שליטה בשפיכה.

6.קח תוספי צמחים

תוספי צמחים יכולים להוות תרופה מועילה לשפיכה מהירה.כמה עשבי תיבול, כמו אשווגנדה, טריבולוס טרסטריס וג’ינסנג, יכולים לעזור בשיפור הביצועים המיניים ולהפחית את הסיכון לשפיכה מהירה.

7.השתמש בקרמים אקטואליים

קרמים אקטואליים יכולים גם להועיל בהפחתת ההשפעות של שפיכה מהירה.קרמים אלה יכולים לעזור להפחית את הרגישות ולשפר את השליטה על שפיכה.

8.תרגול סקס מודע

סקס מודע הוא טכניקה הכרוכה בהתמקדות בתחושות המין במקום במטרה של אורגזמה.זה יכול לעזור להפחית את הסיכון לשפיכה מהירה על ידי מתן אפשרות לגברים לשלוט ברמות העוררות שלהם.

9.השתמש במיקומים המעכבים שפיכה

עמדות מיניות מסוימות יכולות לעזור לעכב שפיכה.עמדות הכרוכות בחדירה רדודה או שמונעות מהפין לעורר את האזורים הרגישים של הנרתיק יכולים לעזור להפחית את הסיכון לשפיכה מהירה.

10.הגדל משחק מקדים

משחק מקדים יכול להועיל בהפחתת הסיכון לשפיכה מהירה.לקחת זמן לחקור זה את גופותיו של זה יכול לעזור להפחית את העוררות ולשפר את השליטה.

11.לעורר את ה- perineum

גירוי הנקבה, שהוא האזור שבין שק האשכים לפי הטבעת, יכול לעזור להפחית את העוררות ולעכב שפיכה.ניתן לעשות זאת על ידי עיסוי האזור בעדינות או שימוש בוויברטור.

12.השתמש בטכניקת הסחיטה

טכניקת הסחיטה היא שיטה לבקרת שפיכה על ידי סחיטת ראש הפין רגע לפני השפיכה.זה יכול לעזור להפחית עוררות ולאפשר לגברים לשלוט כאשר הם מפילים.

13.נסה את טכניקת ההתחלה

הטכניקה של Stop-Start היא שיטה לשליטה בשפיכה על ידי הפסקת גירוי מיני כאשר האיש מרגיש כאילו הוא אבוt לשפיכה.זה יכול לעזור להפחית עוררות ולאפשר לגברים לשלוט כאשר הם מפילים.

14.השתמש בקונדום עבה

שימוש בקונדום עבה יכול לעזור להפחית את הרגישות ולשפר את השליטה על שפיכה.חשוב לוודא שהקונדום הוא בגודל הנכון וכי הוא מתאים כראוי.

15.השתמש באפרודיזיאקים טבעיים

אפרודיזיאקים טבעיים יכולים להועיל בהפחתת הסיכון לשפיכה מהירה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן