דף הבית » תרופות סבתא » 16 הסעדים של סבתא עתיקה ורפואית נגד בחילות והקאות
ddadadddd dadc daddaad dadaaddad ddadaddddaa dadd ddddc

16 הסעדים של סבתא עתיקה ורפואית נגד בחילות והקאות

בחילה והקאות – הסעדים של סבתא

כבר בימי קדם, סבתות השתמשו בתרופות טבעיות לטיפול בבחילות והקאות.תרופות ביתיות אלה הועברו לאורך דורות והוכחו כיעילות בהקלה על תסמיני הבחילה והקאות.

בין אם זה מבא באג בקיבה, הרעלת מזון או מחלות אחרות, בחילה והקאות יכולים להיות לא נוחים להפליא ואף מסוכנים אם לא מטפלים בהם כראוי.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות ששימשו במשך מאות שנים כדי להקל על הסימפטומים של בחילות והקאות.

במאמר זה נחקור 16 תרופות של סבתא עתיקה ורפואית ששימשו במשך מאות שנים כדי להקל על בחילות והקאות.

H2 – ג’ינג’ר

ג’ינג’ר כבר מזמן משמש כתרופה טבעית לבחילה והקאות.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי הפעלת מערכת העיכול, שיכולה לעזור לגוף לגרש במהירות את תוכן הקיבה.ניתן לצרוך ג’ינג’ר בצורות רבות ושונות, כולל תה, כמוסות ואפילו לאכול גולמי.

H2 – תה קמומיל

תה קמומיל הוא בחירה פופולרית בכל מה שקשור לטיפול בבחילות והקאות.ההערכה היא כי היא עוזרת להקל על הקיבה ולהפחית את הקאות.ניתן לצרוך תה קמומיל חם או קר, תלוי בהעדפתך.

H3 – טיפ מועיל:

כדי להכין את תה הקמומיל הטעים ביותר, תלול 1 כפית פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים (לא רותחים) למשך 10 דקות ומסננים לפני השתייה.

H2 – מנטה

מנטה היא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי הפעלת מערכת העיכול והרגעת הקיבה.ניתן לצרוך מנטה בצורות רבות ושונות, כולל תה, כמוסות ואפילו לאכול גולמי.

H2 – חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בחירה פופולרית בכל מה שקשור לטיפול בבחילות והקאות.ההערכה היא שמסייעת להפחית את החומציות בקיבה, מה שיכול לעזור להקל על תסמיני הבחילות והקאות.ניתן לצרוך חומץ תפוחים בצורות רבות ושונות, כולל תה, כמוסות ואפילו לאכול גולמי.

H2 – לימון

לימון הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי הפעלת מערכת העיכול והרגעת הקיבה.ניתן לצרוך לימון בצורות רבות ושונות, כולל תה, כמוסות ואפילו לאכול גולמי.

H2 – זרעי שומר

זרעי שומר הם בחירה פופולרית בכל מה שקשור לטיפול בבחילות והקאות.ההערכה היא כי היא עוזרת להרגיע את הבטן ולהפחית את הקאות.ניתן לצרוך זרעי שומר בצורות רבות ושונות, כולל תה, כמוסות ואפילו לאכול גולמי.

H2 – קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת הקאות.ניתן לצרוך קינמון בצורות רבות ושונות, כולל תה, כמוסות ואפילו לאכול גולמי.

H2 – ציפורן

ציפורן היא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת הקאות.ניתן לצרוך ציפורן בצורות רבות ושונות, כולל תה, כמוסות ואפילו לאכול גולמי.

H2 – אניס

אניס הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת הקאות.ניתן לצרוך אניס בצורות רבות ושונות, כולל תה, כמוסות ואפילו לאכול גולמי.

H2 – הל

הל הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת הקאות.ניתן לצרוך הל בצורות רבות ושונות, כולל תה, כמוסות ואפילו לאכול גולמי.

H2 – ליקריץ

ליקריץ הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת הקאות.ניתן לצרוך ליקריץ בצורות רבות ושונות, כולל תה, כמוסות ו- Even אכל גולמי.

H2 – בזיליקום

בזיל הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת הקאות.בזיליקום ניתן לצרוך בצורות רבות ושונות, כולל תה, כמוסות ואפילו לאכול גולמי.

H2 – כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת הקאות.ניתן לצרוך כורכום בצורות רבות ושונות

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים כדרך לטיפול בבחילות והקאות.רבים מעשבי התיבול המשמשים ניתן למצוא בחנות המכולת המקומית שלך או בחנות מזון הבריאות.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של צמחי מרפא ששימשו לטיפול בבחילות והקאות:

 • ג’ינג’ר
 • שומר
 • Peppermint
 • קמומיל
 • Lemon Balm
 • ולריאן

ידוע שג’ינג’ר הוא אחד התרופות היעילות ביותר לצמחי מרפא לבחילות והקאות.הוא שימש במשך מאות שנים להפחתת בחילות והקאות.זה נחשב לעבוד על ידי הפחתת דלקת בקיבה והגברת ייצור מיצי העיכול.ניתן לקחת ג’ינג’ר בצורה של כמוסות, תה או להוסיף למזון.

שומר הוא תרופה צמחית נוספת ששימשה לטיפול בבחילות והקאות.שומר נחשב להפחית את חומרת הבחילה והקאות על ידי קידום עיכול והפחתת הדלקת בקיבה.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או להוסיף למזון.

מנטה היא תרופה צמחית פופולרית נוספת לבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא מצמצמת בחילות והקאות על ידי הרגעת דרכי העיכול והפחתת דלקת.ניתן לקחת מנטה בצורה של תה או להוסיף למזון.

קמומיל הוא תרופה צמחית פופולרית לבחילה והקאות.נחשב לעבוד על ידי הפחתת דלקת בקיבה והרגעת מערכת העיכול.ניתן לקחת קמומיל בצורה של תה או להוסיף למזון.

Lemon Balm הוא עוד תרופה צמחית ששימשה לטיפול בבחילות והקאות.נחשב להפחית בחילות והקאות על ידי הרגעת מערכת העיכול והפחתת הדלקת בקיבה.ניתן ליטול מזור לימון בצורה של תה או להוסיף למזון.

ולריאן הוא תרופה צמחית ששימשה לטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא מצמצמת בחילות והקאות על ידי הרגעת מערכת העיכול והפחתת הדלקת בקיבה.ניתן לקחת ולריאן בצורה של תה או להוסיף למזון.

תרופות ביתיות

בנוסף לתרופות צמחיות, ישנם גם מספר תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בבחילות והקאות.להלן כמה מהתרופות הביתיות הפופולריות ביותר ששימשו לטיפול בבחילות והקאות:

 • חומץ תפוחים
 • ג’ינג’ר אייל
 • מיץ לימון
 • קינמון
 • דבש
 • מנטה

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לבחילה והקאות.על פי ההערכה, היא מצמצמת בחילות והקאות על ידי קידום עיכול והפחתת דלקת בקיבה.ניתן לקחת חומץ תפוחים בצורה של תה או להוסיף למזון.

ג’ינג’ר אייל הוא עוד תרופה ביתית פופולרית לבחילה והקאות.נחשב להפחית בחילות והקאות על ידי הרגעת מערכת העיכול והפחתת הדלקת בקיבה.ניתן לקחת ג’ינג’ר אייל בצורה של משקה או להוסיף לאוכל.

מיץ לימון הוא תרופה ביתית נוספת ששימשה לטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא מצמצמת בחילות והקאות על ידי הרגעת מערכת העיכול והפחתת הדלקת בקיבה.ניתן לקחת מיץ לימון בצורה של משקה או להוסיף לאוכל.

קינמון הוא תרופה ביתית נוספת ששימשה לטיפול בבחילות והקאות.נחשב להפחית בחילות והקאות על ידי הרגעת מערכת העיכול והפחתת הדלקת בקיבה.ניתן לקחת קינמון בצורה של תה או להוסיף לאוכל.

דבש הוא תרופה ביתית נוספת ששימשה לטיפול ב- NAUים והקאות.על פי ההערכה, היא מצמצמת בחילות והקאות על ידי הרגעת מערכת העיכול והפחתת הדלקת בקיבה.ניתן לקחת דבש בצורה של משקה או להוסיף לאוכל.

מנטה היא תרופה ביתית נוספת ששימשה לטיפול בבחילות והקאות.נחשב להפחית בחילות והקאות על ידי הרגעת מערכת העיכול והפחתת הדלקת בקיבה.ניתן לקחת נענע בצורה של תה או להוסיף למזון.

תרופות אחרות

בנוסף לתרופות צמחי מרפא ובית, ישנם מספר תרופות אחרות שניתן להשתמש בהן לטיפול בבחילות והקאות.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר ששימשו לטיפול בבחילות והקאות:

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן