דף הבית » תרופות סבתא » 16 הסעדים של סבתא מקובלת וחמה אוניברסלית לחניכיים נסוגות
ddadadddd dadc daddaad dedadddcdaa ddded dddadddadadcddaa

16 הסעדים של סבתא מקובלת וחמה אוניברסלית לחניכיים נסוגות

מה הם חניכיים נסוגות?

חניכיים נסוגות הן סוגיית שיניים נפוצה בה רקמת החניכיים המקיפה את השיניים נשחקת ומושכת לאחור, חושפת את שורשי השן ומותירה את השיניים נראית יותר מהרגיל.במקרים חמורים, רקמת החניכיים יכולה להתכווץ לנקודה שהשיניים משתחררות ועלולות לדרוש התערבות שיניים.

הסעדים של סבתא לספוג חניכיים

סבתות מחלקות ייעוץ וסעדים במשך דורות, ולמרבה המזל, רבים מהם עדיין יעילים כיום.להלן 16 תרופות של סבתא מקובלות וחמות אוניברסיות לחניכיים נסוגות:

1.שטיפת מי מלח

מי מלח הם חיטוי טבעי ויכולים לעזור להפחית את הדלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, ממיסים כפית מלח אחת בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה פעמיים ביום.

2.שטיפה של מי חמצן

מי חמצן יכול לסייע בהפחתת חיידקים בפה, שיכולים לעזור להפחית דלקת וחניכיים נסוגות.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חלק אחד מי חמצן עם מים אחד והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה פעמיים ביום.

3.שקיות תה

תה מכיל טאנינים, שיכולים לעזור להפחית את הדלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול שקית תה במים חמים למשך מספר דקות.הסר את שקית התה ואפשר לו להתקרר.הניחו את שקית התה המקוררת על החניכיים שלכם למשך 10 דקות פעמיים ביום.

4.משיכת שמן

משיכת שמן היא תרגול איורוודי עתיק הכרוך בהסתובבות שמן בפה במשך מספר דקות.זה עוזר להסיר חיידקים ולהפחתת הדלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, קח כף אחת של קוקוס, שומשום או שמן חמניות וסחף אותו בפה למשך 10 עד 15 דקות לפני שהוא יירק אותו ושוטף את הפה שלך במים.

5.אלוורה

אלוורה היא אנטיבקטריאלית טבעית ויכולה לסייע בהפחתת הדלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, חלץ את הג’ל מצמח אלוורה והחל אותו על החניכיים פעמיים ביום.

6.כורכום

לכורכום יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.מרחו את העיסה על החניכיים ומאפשרים לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

7.קמומיל

קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול שקית תה קמומילית במים חמים למשך מספר דקות.הסר את שקית התה ואפשר לו להתקרר.הניחו את שקית התה המקוררת על החניכיים שלכם למשך 10 דקות פעמיים ביום.

8.ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית דלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה כף אחת של שורש ליקריץ במים חמים למשך מספר דקות.הסר את שורש הליקוריץ ואפשר לו להתקרר.הניחו את שורש השיקי המקורר על החניכיים שלכם למשך 10 דקות פעמיים ביום.

9.דבש

דבש הוא אנטיבקטריאלי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, החל שכבה דקה של דבש גולמי על החניכיים פעמיים ביום.

10.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של סודה לשתייה עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל את העיסה על החניכיים שלך ואפשר לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

11.מיץ לימון

מיץ לימון הוא אנטיבקטריאלי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של מיץ לימון טרי שנחבט עם כפית מים אחת והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה פעמיים ביום.

12.תמצית זרעי אשכוליות

תמצית זרעי אשכוליות היא אנטיבקטריאלית טבעית ויכולה לעזור להפחית את הדלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של תמצית זרעי אשכוליות עם כפית מים אחת והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה פעמיים ביום.

13.

כיצד להשתמש בתרופות של סבתא עבורחניכיים נסוגות

סבתות היו המקור לתרופות ביתיות רבות במשך מאות שנים, וחניכיים נסוגות אינן יוצאת דופן.ישנם מספר תרופות שהועברו לאורך דורות שיכולים לעזור במניעה וטיפול בחניכיים.כאן, נסתכל על 16 תרופות של סבתא מקובלות וחמות אוניברסיות לחניכיים נסוגות.

1.שטיפת מי מלח

שטיפת מי מלח היא אחד התרופות הפשוטות והפופולריות ביותר לחניכיים נסוגות.זה עוזר להפחתת דלקת ולהוציא חיידקים מהחניכיים.כדי להכין את השטיפה, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך למשך 30 שניות לפני שירק אותה.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.שטיפה של מי חמצן

מי חמצן משמש במשך שנים רבות כאנטיספטי ולעתים קרובות משמש לטיפול בזיהומים בפה, כולל חניכיים נסוגות.כדי להכין את השטיפה, מערבבים כפית אחת של מי חמצן עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת סביב הפה שלך למשך 30 שניות לפני יריקה החוצה.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.משיכת שמן

משיכת נפט היא תרופה איורוודית עתיקה שיכולה לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את בריאות הפה.זה כרוך בשמן שופך, בדרך כלל שמן קוקוס או שומשום, סביב הפה עד 20 דקות ואז יורקים אותו.זה יכול לעזור להפחית חיידקים בפה ולהפחית את הסיכון לחניכיים נסוגות.

4.אלוורה ורה ג’ל

אלוורה ידועה בזכות תכונותיו האנטי דלקתיות והמרגיעות וניתן להשתמש בה לטיפול בחניכיים נסוגות.כדי להשתמש בג’ל אלוורה, פשוט החל אותו ישירות על האזור הפגוע ועסה אותו בעדינות. השאר אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת ולהפחתת חיידקים בפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כף שמן קוקוס ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.שורש ליקוריץ

שורש ליקריץ ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והחיטוי ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולמנוע את הצמיחה של החיידקים בפה.כדי להשתמש בשורש ליקריץ, הכן משחה על ידי ערבוב כפית אחת של אבקת שורש ליקוריץ עם כפית מים חמים.מרחו את העיסה ישירות על האזור הפגוע והשאירו אותה 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.כורכום

כורכום ידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית דלקת ולהפחתת החיידקים בפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כפית מים חמים ליצירת משחה.החל ישירות על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.שמן ציפורן

שמן ציפורן ידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולהפחתת החיידקים בפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן ציפורן עם כף שמן קוקוס ומורחים ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית דלקת ולהפחתת החיידקים בפה.כדי להשתמש בו, הכינו משחה על ידי ערבוב כפית אחת של אבקת ג’ינג’ר עם כפית מים חמים.החל ישירות על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.עלים נאים

עלי Neem ידועים בתכונותיהם האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות ויכולים לעזור להפחית דלקת ולהפחתת החיידקים בפה.כדי להשתמש בהם, הכינו משחה על ידי טחינה של כמה עלי נם עם מרגמה ועלי.החל Diישירות לאזור המושפע ולהשאיר אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן