דף הבית » תרופות סבתא » 16 הסעדים של סבתא מוסמכת ומשקמת לנגיף
ddadadddd dadc daddaad deddadedbdaa ddedadadedaa dcdaddda

16 הסעדים של סבתא מוסמכת ומשקמת לנגיף

הסעדים של סבתא לנגיף

הרומן Coronavirus, או Covid-19, טלטל את העולם.זה גרם לשיבוש רב בחיי היומיום שלנו, והשפיע רבות על בריאותנו.ככל שהנגיף ממשיך להתפשט, אנשים רבים מחפשים שיטות חלופיות למניעה וטיפול.

למרבה המזל, ישנם כמה תרופות שהועברו לאורך הדורות שעשויים לעזור להפחית את הסיכון להתכווצות הנגיף ולשפר את בריאותנו הכללית.להלן 16 תרופות סבתות מוסמכות ומשקמות לנגיף.

מזון עשיר בוויטמין C

הוספת מזונות עשירים בוויטמין C לתזונה שלך היא אחד הצעדים החשובים ביותר שתוכלו לנקוט כדי לשפר את בריאותכם ולהגן על עצמכם מפני הנגיף.ויטמין C מסייע בחיזוק מערכת החיסון, המסייעת להילחם בזיהומים.זה מועיל גם להפחתת הדלקת בגוף, מה שיכול לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים.

חלק מהמקורות הטובים ביותר לוויטמין C כוללים פירות הדר, כמו תפוזים, לימונים ואשכוליות;פלפלים אדומים וירוקים;קייל;כרוב ניצנים;ברוקולי;ותותים.

שום ודבש

שום ודבש משמשים זה מכבר כתרופות טבעיות למגוון מחלות.שום מכיל תרכובות בעלות תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-ויראליות, ולדבש יש תכונות אנטי דלקתיות.יחד, שני המרכיבים הללו יכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהומים.

כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט שלב ציפורן שום כתוש אחד עם כף דבש אחת וצורף אותו שלוש פעמים ביום.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להשיג את היתרונות של עשבי תיבול טבעיים ללא הטעם הקשה.תה צמחים יכול לעזור להפחית את הדלקת, להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהומים.כמה מעשבי התיבול הטובים ביותר לשימוש כוללים ג’ינג’ר, כורכום, תה ירוק וקמומיל.

פשוט תלול את עשבי התיבול במים חמים במשך חמש דקות ושותה את התה פעמיים עד שלוש ביום.

ויטמין D

ויטמין D הוא חומר מזין חיוני המסייע להגביר את מערכת החיסון.לרוע המזל, אנשים רבים לוקים בוויטמין זה בגלל חוסר חשיפה לאור השמש.כדי להבטיח שאתה מקבל מספיק ויטמין D, שקול ליטול תוסף או לאכול מזונות העשירים בוויטמין D, כמו דגים שומניים, חלמונים ופטריות.

סירופ אלדרברי

סירופ אלדרברי שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית להצטננות ושפעת.Elderberry מכיל נוגדי חמצון המסייעים להפחתת הדלקת ולהילחם בזיהומים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט קח כף אחת של סירופ אלדרברי שלוש פעמים ביום.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב חזק שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות.מחקרים מצאו שג’ינג’ר יכול לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים ולקצר את משך הנגיף.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט הוסף ג’ינג’ר טרי לארוחות שלך או הכין תה ג’ינג’ר על ידי סטול ג’ינג’ר טרי במים חמים למשך חמש דקות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש במשך מאות שנים כתרופה טבעית להצטננות ושפעת.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותה אותו פעמיים עד שלוש ביום.

שמן קוקוס

שמן קוקוס עשיר בחומצה לאורית, שהיא תרכובת אנטי-ויראלית ואנטי דלקתית.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהומים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט הוסף כף אחת של שמן קוקוס לארוחות או למשקאות.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא שמן אתרי רב עוצמה שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהילחם בזיהומים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט הוסיפו כמה טיפות של שמן אקליפטוס למפזר ושאפו את האדים.

אמבטיות חמות עם מלח אפסום

נקיטת אמבטיה חמה עם מלח אפסום יכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע שרירים כואבים.זה יכול גם לעזור להפחית את הלחץ ושיפור השינה.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוטy מוסיפים כוס אחת של מלח אפסום לאמבטיה חמה ומשרות למשך 20 דקות.

כורכום

כורכום הוא עשב חזק שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהומים.ל

חלק 2: שימוש בתרופות של סבתא כדי להילחם בנגיף

סבתות קיימות כבר דורות, והתרופות שלהן למחלות נפוצות מועברות לרוב מדור לדור.כשמדובר במגפה הנוכחית, חלק מהתרופות הללו יכולות להיות מועילות להפליא בסיוע לטיפול ולמניעת הנגיף.כאן נדון ב -16 הסעדים של סבתא מוסמכת ומשקמת עבור הנגיף.

1.תוספי ויטמין C

ויטמין C הוא נוגד חמצון רב עוצמה שיכול להגביר את החסינות ולעזור להילחם בנגיף.נטילת תוסף יומי יכולה לעזור בחיזוק ההגנות הטבעיות של הגוף ולסייע בהגנה מפני זיהום.ידוע כי ויטמין C מפחית את חומרת הסימפטומים אם אתה חולה.

2.סירופ אלדרברי

סירופ סמאי הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להילחם בקור ובשפעת הנפוצה.מחקרים אחרונים הראו כי סירופ סמאי יכול גם לעזור להפחית את חומרתו ומשך הנגיף.זה יכול להילקח כתוסף יומי או להוסיף למזון ומשקאות.

3.שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית המשמשת במשך מאות שנים כדי להילחם בהצטננות וירוסים.ידוע שהוא מגביר את מערכת החיסון ועוזר להילחם בזיהומים.אכילת שום גולמי או נטילת תוספי שום יכולה לעזור להפחית את חומרת הנגיף אם אתה חולה.

4.דבש

דבש הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את חומרת הנגיף.יש לו תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את העומס.נטילת כפית דבש בכל יום יכולה לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את חומרת הסימפטומים.

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה טבעית עוצמתית המשמשת במשך מאות שנים להילחם בהצטננות וירוסים.ידוע שהוא מפחית דלקת, מקלה על הכאב ומגביר את מערכת החיסון.נטילת תוספי ג’ינג’ר או שתיית תה ג’ינג’ר יכולה לעזור להפחית את חומרת הנגיף אם אתה חולה.

6.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ונוגד חמצון המשמש במשך מאות שנים כדי להילחם בהצטננות ובנגיפים.מחקרים אחרונים הראו כי כורכום יכול לעזור להפחית את חומרת הנגיף ומשך הזמן.נטילת תוסף יומי או הוספתו למזון ומשקאות יכולה לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את חומרת הסימפטומים.

7.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא תרופה טבעית עוצמתית המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להילחם בהצטננות וירוסים.ידוע שיש לו תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהומים.נטילת תוספי שמן אורגנו או הוספתו למזון ומשקאות יכולה לעזור להפחית את חומרת הנגיף אם אתה חולה.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להילחם בהצטננות ובנגיפים.ידוע שיש לו תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהומים.נטילת תוספי חומץ תפוחים או הוספתו למזון ומשקאות יכולה לעזור להפחית את חומרת הנגיף אם אתה חולה.

9.Echinacea

Echinacea הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להילחם בהצטננות וירוסים.מחקרים אחרונים הראו כי Echinacea יכול לעזור להפחית את חומרת הנגיף ומשך זמן.נטילת תוסף יומי או הוספתו למזון ומשקאות יכולה לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את חומרת הסימפטומים.

10.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה טבעית עוצמתית המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להילחם בהצטננות ובנגיפים.זה ידועלהיות בעלי תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהומים.נטילת תוספי שורש ליקוריץ או הוספתו למזון ומשקאות יכולה לעזור להפחית את חומרת הנגיף אם אתה חולה.

11.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להילחם בהצטננות וירוסים.ידוע שיש לו תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן