דף הבית » תרופות סבתא » 16 הסעדים של סבתא אמיתית עם תוצאות מוכחות עבור האוזניים

16 הסעדים של סבתא אמיתית עם תוצאות מוכחות עבור האוזניים

כוח הסעדים של סבתא

סבתות היו מזמן המקור לתרופות ביתיות וחוכמה במשך דורות.יש להם כישרון למציאת פתרונות פשוטים וטבעיים למחלות יומיומיות.בעוד שחלקם עשויים להיות ספקנים לגבי יעילותם, רבים מהתרופות הללו הוכיחו תוצאות עבור מחלות האוזן.להלן 16 תרופות של סבתא אמיתית עם תוצאות מוכחות לאוזניים.

H2: תרופות טבעיות

1. שום ובצל – שום ובצל הם אנטיביוטיקה טבעית שניתן להשתמש בהם לטיפול בזיהומים באוזניים.לשימוש, לרסק ציפורן שום אחד ובצל אחד קטן.מחממים את התערובת על אש נמוכה למשך מספר דקות ואז מסננים.החל את המיץ ישירות על האוזן הנגועה.

2. חומץ תפוחים-חומץ תפוחים ידוע כאנטי-דלקתי טבעי ואנטיביוטי.לשימוש, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם מים חלק אחד ואז משרים כדור כותנה בתערובת.מניחים את כדור הכותנה באוזן למשך מספר דקות, ואז הסירו בעדינות.

3. שמן זית-שמן זית הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.לשימוש, מחממים כמה טיפות שמן זית ומורחים ישירות על האוזן.

4. קמומיל-קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי.לשימוש, תלול כפית קמומיל בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ואז משרים כדור כותנה בתערובת.מניחים את כדור הכותנה באוזן למשך מספר דקות, ואז הסירו בעדינות.

5. שמן עץ התה-שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.לשימוש, מערבבים טיפה אחת של שמן עץ התה עם כף שמן זית.מרחו את התערובת ישירות על האוזן.

H2: תרופות צמחי מרפא

1. Echinacea-Echinacea הוא עשב שידוע כאנטי-דלקתי טבעי ואנטיביוטיקה.לשימוש, מערבבים כפית אחת של Echinacea מיובש עם כוס מים חמים.מסננים ואז משרים כדור כותנה בתערובת.מניחים את כדור הכותנה באוזן למשך מספר דקות, ואז הסירו בעדינות.

2. Goldenseal-Goldenseal הוא עשב שידוע כאנטיספטי טבעי ואנטי דלקתי.לשימוש, מערבבים כפית אחת של זהב מיובש עם כוס מים חמים.מסננים ואז משרים כדור כותנה בתערובת.מניחים את כדור הכותנה באוזן למשך מספר דקות, ואז הסירו בעדינות.

3. Mullein-Mullein הוא עשב שידוע כאנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי.לשימוש, מערבבים כפית אחת של מולין מיובש עם כוס מים חמים.מסננים ואז משרים כדור כותנה בתערובת.מניחים את כדור הכותנה באוזן למשך מספר דקות, ואז הסירו בעדינות.

4. קלנדולה-קלנדולה היא עשב שידוע כאנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי.לשימוש, מערבבים כפית אחת של קלנדולה מיובשת עם כוס מים חמים.מסננים ואז משרים כדור כותנה בתערובת.מניחים את כדור הכותנה באוזן למשך מספר דקות, ואז הסירו בעדינות.

5. ג’ינג’ר-ג’ינג’ר הוא עשב שידוע כאנטי-דלקתי טבעי ואנטיספטי.לשימוש, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד עם כוס מים חמים.מסננים ואז משרים כדור כותנה בתערובת.מניחים את כדור הכותנה באוזן למשך מספר דקות, ואז הסירו בעדינות.

H3: טיפ מועיל

בעת שימוש באחד מהתרופות הללו, חשוב לזכור להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.בנוסף, חשוב להשתמש בהם כמופנים ולא להשתמש בהם יתר על המידה מכיוון שזה יכול לגרום לגירוי או זיהום נוסף.

חלק 2: התרופות של סבתא לכאבי אוזניים

כאבי אוזניים יכולים להיגרם על ידי מגוון סוגיות שונות, כולל הצטברות שעווה, אוזן שחיין וזיהומי אוזניים.אמנם עדיף שתמיד לפנות לייעוץ רפואי לאבחון וטיפול בסיבה הבסיסית, אך לסבתות היו סעדים ביתיים רבים לכאבי אוזניים שיכולים לספק הקלה מאי הנוחות.להלן 16 סעדים של סבתא אמיתית שהוכחו תוצאות לאוזניים, כאשר משתמשים בהן כראוי.

1.שמן שום

שמן שום הוא אחד התרופות העתיקות ביותר לאוזני אוזניים.הוא מכיל תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיביוטיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ולהתנפחבאוזן הפנימית.כדי להכין תרופה זו, לרסק כמה שיני שום ומערבבים אותו עם קצת שמן זית.מחממים את התערובת למשך מספר דקות, מסננים אותה ונותנים לה להתקרר מעט.מרחו כמה טיפות של השמן החם באוזן ועיסו בעדינות את האזור.

2.מי חמצן

מי חמצן הוא חומר חיטוי טבעי שיכול לעזור לשטוף את הצטברות השעווה בתעלת האוזן.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חלקים שווים של מי חמצן ומים.השתמש ב- Eyedropper כדי למלא את תעלת האוזן בתערובת ואז להטות את הראש כדי לאפשר לו להתנקז.חזור על תהליך זה מספר פעמים עד שהוסרה כל השעווה.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת באוזן.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן זית.השתמש בטפטפת כדי למרוח כמה טיפות של התערובת על תעלת האוזן.לעסות את האזור בעדינות כדי לעזור לשמן להגיע רחוק יותר לתעלה.

4.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה פופולרית לכאבי אוזניים.תרכובות הגופרית במיץ בצל יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את חומרת הכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, קוצצים דק בצל ומערבבים אותו עם קצת מים.מסננים את התערובת ומשתמשים ב- Eyedropper כדי למרוח כמה טיפות של המיץ לתעלת האוזן.

5.קומפרסים חמים

החלת דחיסה חמה על האוזן הפגועה יכולה לעזור להפחית את הכאב והדלקת.כדי להפוך את התרופה הזו, משרים מטלית נקייה במים חמים ולסובב את עודפי המים.הניחו את הדחיסה על האוזן והשאירו אותו במקום 10 עד 15 דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום עד שהכאב שוכך.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיביוטיקה שיכולות לעזור להקל על כאבי אוזניים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חלקים שווים של חומץ ומים של סיידר תפוחים.השתמש ב- Eyedropper כדי למלא את תעלת האוזן בתערובת ולהטות את הראש כדי לאפשר לו להתנקז.חזור על תהליך זה מספר פעמים עד שהכאב שוכך.

7.מלח וחומץ

תרופה זו שימשה במשך מאות שנים לטיפול באזורים.השילוב של מלח וחומץ יכול לסייע בהפחתת דלקת ולהוציא חיידקים הגורמים לזיהום.כדי להכין תרופה זו, מערבבים חלקים שווים של מלח וחומץ.השתמש בטיפה כדי למלא את תעלת האוזן בתערובת ולהטות את הראש כדי לאפשר לו להתנקז.

8.עלים מולן

עלי מולן הם תרופה עממית ישנה לכאבי אוזניים.העלים מכילים תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיביוטיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות באוזן.כדי להשתמש בתרופה זו, הניחו כמה עלים טריים טריים במחבת וחיממו אותם על אש נמוכה.לאחר שחיממו העלים, כיסו אותם במטלית נקייה ומורחים אותו על האוזן המושפעת.

9.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית לכאבי אוזניים.הוא מכיל תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות באוזן.כדי ליצור תרופה זו, מערבבים כמה טיפות שמן קיק עם כפית שמן זית.השתמש בטפטפת כדי למרוח כמה טיפות של התערובת על תעלת האוזן.

10.עלי בזיליקום

עלי בזיליקום שימשו במשך מאות שנים לטיפול באזורים.העלים מכילים תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיביוטיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות באוזן.כדי להשתמש בתרופה זו, מחממים כמה עלי בזיליקום טריים במחבת וכיסו אותם במטלית נקייה.החל את הדחיסה החמה על האוזן הפגועה למשך 10 עד 15 דקות.

11.חלב אם

חלב אם הוא תרופה יעילה לכאבי אוזניים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן