דף הבית » תרופות סבתא » 16 הסעדים של סבתא אמיתית ומשקמת לצרבת
ddadadddd dadc daddaad ddeddaaddaa ddedadadedaa dcdadaddaa

16 הסעדים של סבתא אמיתית ומשקמת לצרבת

מה זה צרבת?

צרבת היא תחושת שריפה לא נוחה המתרחשת כאשר תכולת הקיבה החומצית זורמת חזרה לוושט.זהו מצב עיכול נפוץ הפוגע במיליוני אנשים ברחבי העולם, והוא יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל תזונה, אורח חיים ותרופות מסוימות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות הקשורה לצרבת.

הסעדים של סבתא לצרבת

לסבתות כבר מזמן היו מוניטין של בעלי שפע של ידע על תרופות טבעיות לכל מיני מחלות, וצרבת אינה יוצאת דופן.להלן 16 מהתרופות היעילות והמשקמות ביותר של סבתא לצרבת:

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד חומצה טבעי שיכול לעזור לנטרל חומצות קיבה ולספק הקלה מצרבת.פשוט מערבבים חצי כפית סודה לשתייה בכוס מים ושותים אותה.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע ביתרונות הבריאותיים הרבים שלו.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל צרבת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים ושותה אותו.

3.חרדל

חרדל הוא מקור עשיר לוויטמינים ומינרלים, והוא יכול לעזור להפחית את החומציות של תכולת הקיבה, תוך מתן הקלה מצרבת.פשוט תאכלו כפית חרדל אחת על בטן ריקה.

4.מיץ אלוורה

תרופה טבעית זו שימשה במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, והיא יכולה לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.פשוט מערבבים שתי כפות מיץ אלוורה בכוס מים ושותים אותו.

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי ונוגד חומצה שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.כל שעליך לעשות הוא לחתוך חתיכת שורש ג’ינג’ר טרי ולועס עליו.

6.זרעי שומר

זרעי שומר יכולים לעזור להפחית את החומציות של תכולת הקיבה ולספק הקלה מצרבת.פשוט ללעוס על כפית אחת של זרעי שומר לאחר הארוחות.

7.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.פשוט תלול כפית אחת של קמומיל בכוס מים חמים ושותה אותו.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא נוגד חומצה טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.פשוט ללעוס על כפית אחת של שורש ליקריץ לאחר הארוחות.

9.דבש גולמי

דבש גולמי הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את תסמיני צרבת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של דבש גולמי בכוס מים חמים ושותה אותו.

10.מיץ לימון

מיץ לימון הוא נוגד חומצה טבעי שיכול לעזור להפחית את החומציות של תכולת הקיבה ולספק הקלה מצרבת.פשוט מערבבים כף אחת של מיץ לימון בכוס מים ושותים אותו.

11.אפל

תפוח ביום יכול לעזור להרחיק את צרבת!תפוחים הם נוגדי חומצה טבעיים שיכולים לעזור להפחית את החומציות של תכולת הקיבה ולספק הקלה מצרבת.

12.בננה

בננות הן נוגד חומצה טבעי שיכול לעזור להפחית את החומציות של תכולת הקיבה ולספק הקלה מצרבת.פשוט אכלו בננה בשלה אחת לאחר הארוחות.

13.תמצית קמומיל

תמצית קמומיל היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.פשוט מערבבים כפית אחת של תמצית קמומיל בכוס מים חמים ושותה אותו.

14.שקדים

שקדים הם נוגדי חומצה טבעיים שיכולים לעזור להפחית את החומציות של תכולת הקיבה ולספק הקלה מצרבת.פשוט לאכול קומץ שקדים לאחר הארוחות.

15.תה ירוק

תה ירוק הוא נוגד חומצה טבעי שיכול לעזור להפחית את החומציות של תכולת הקיבה ולספק הקלה מצרבת.פשוט תלול כפית תה ירוק בכוס מים חמים ושותים אותו.

16.יוגורט

יוגורט הוא נוגד חומצה טבעי שיכול לעזור להפחית את החומציות של תכולת הקיבה ולספק הקלה מצרבת.פשוט אכלו כוס אחת של יוגורט רגיל לאחר הארוחות.

טיפ

חשוב להימנע ממזונות ומשקאות ש

תרופה מספר 1: חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לבית להקלה בצרבת.ההערכה היא כי האופי החומצי של חומץ סיידר תפוחים עוזר לנטרל את חומצת הקיבה הגורמת לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו שתי כפיות של חומץ תפוחים בכוס מים ושתו אותו לפני הארוחות.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לטעם.הקפד לשתות הרבה מים לאחר השימוש בתרופה זו, מכיוון שהם יכולים לגרום להתייבשות.

תרופה מס ‘2: סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה יעילה נוספת לצרבת.כאשר סודה לשתייה מעורבבת במים, היא עוזרת לנטרל את חומצת הקיבה, המסייעת להפחתת צרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חצי כפית סודה לשתייה בכוס מים ושתו אותה.הקפידו לשתות הרבה מים אחר כך, מכיוון שהם יכולים לגרום להתייבשות.

תרופה מס ‘3: ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה ביתית פופולרית עבור צרבת.ההערכה היא כי התכונות האנטי דלקתיות של ג’ינג’ר עוזרות להפחתת תסמיני הצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, תוכלו לשתות תה ג’ינג’ר או ללעוס חתיכת ג’ינג’ר קטנה.אתה יכול גם להוסיף ג’ינג’ר למתכונים שלך במקום תבלינים אחרים.

תרופה מס ‘4: תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית נוספת עבור צרבת.ההערכה היא כי התכונות האנטי דלקתיות של קמומיל עוזרות להפחתת תסמיני הצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית פרחי קמומיל בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לטעם.

תרופה מספר 5: אלוורה

אלוורה היא תרופה ביתית נוספת לצרבת.ההערכה היא כי התכונות האנטי דלקתיות של אלוורה עוזרות להפחתת תסמיני הצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית מיץ אלוורה בכוס מים ושתו אותו לפני הארוחות.אתה יכול גם ליישם ג’ל אלוורה ישירות על האזור שנפגע על ידי צרבת.

תרופה מס ‘6: מיץ לימון

מיץ לימון הוא עוד תרופה ביתית פופולרית לצרבת.ההערכה היא כי האופי החומצי של מיץ לימון עוזר לנטרל את חומצת הקיבה הגורמת לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו שתי כפיות מיץ לימון בכוס מים ושתו אותו לפני הארוחות.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לטעם.הקפד לשתות הרבה מים לאחר השימוש בתרופה זו, מכיוון שהם יכולים לגרום להתייבשות.

תרופה מס ‘7: חרדל

חרדל הוא תרופה יעילה נוספת לצרבת.ההערכה היא כי התכונות האלקליות של חרדל עוזרות לנטרול חומצת הקיבה, המסייעת להפחתת צרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית חרדל בכוס מים ושתה אותה.הקפד לשתות הרבה מים אחר כך, מכיוון שהם יכולים לגרום להתייבשות.

תרופה מס ‘8: שומר

שומר שומר הוא עוד תרופה ביתית פופולרית עבור צרבת.ההערכה היא כי התכונות האנטי דלקתיות של שומר עוזרות להפחתת תסמיני הצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו תוכלו לשתות תה שומר או ללעוס חתיכת שומר קטנה.אתה יכול גם להוסיף שומר למתכונים שלך במקום תבלינים אחרים.

תרופה מס ‘9: ציפורן

ציפורן הוא תרופה פופולרית נוספת עבור צרבת.ההערכה היא כי התכונות האנטי דלקתיות של ציפורן עוזרות להפחתת תסמיני הצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, תוכלו ללעוס חתיכה קטנה של ציפורן או לשתות תה ציפורן.אתה יכול גם להוסיף ציפורן למתכונים שלך במקום תבלינים אחרים.

תרופה מס ’10: מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה ביתית נוספת לצרבת.ההערכה היא כי התכונות האלקליות של מי קוקוס עוזרות לנטרל את חומצת הקיבה, המסייעת להפחתת צרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, שתו כוס מי קוקוס לפני הארוחות.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לטעם.

תרופה מס ’11: שקדים

שקדים הם תרופה פופולרית נוספת עבור צרבת.ההערכה היא כי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן