דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות וטיפול מהיר בזבוב החול

15 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות וטיפול מהיר בזבוב החול

הדרך המיושנת לטיפול בנשיכות זבוב חול

במשך מאות שנים, סבתות עוברות סעדים לטיפול בנשיכות זבוב חול.בעוד שהרפואה המודרנית השתנתה והתפתחה במהלך השנים, התרופות הישנות הללו עדיין נותרות פופולריות.רבים מהתרופות הללו מבוססים על מרכיבים שנמצאים בבית והוכיחו כיעילים עם טיפול מהיר.להלן 15 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות וטיפול מהיר בזבוב החול.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה יעילה לנגיסה של זבוב חול.האופי החומצי של הלימון עוזר להפחית את תחושת הגירוד והגירה.מרחו כמה טיפות מיץ לימון על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים אחר כך.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה יעילה נוספת לנגיסה של זבוב חול.התכולת החומצית של החומץ מסייעת להפחתת תחושת הגירוד והגירה.מרחו כמה טיפות של חומץ תפוחים על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים אחר כך.

טיפ:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון וחומץ תפוחים ומורחים אותו על האזור הפגוע.

אלוורה

אלוורה ידועה בזכות תכונותיו המרגיעות והקירור.זה עוזר להפחית את תחושת הגירוד והשריפה הנגרמת על ידי עקיצת זבוב חול.החל כמות נדיבה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע והשאיר אותו מספר דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים אחר כך.

דבש

דבש ידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות.זה עוזר להפחית את תחושת הגירוד והשריפה הנגרמת על ידי עקיצת זבוב חול.מרחו כמות נדיבה של דבש על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים אחר כך.

שמן קוקוס

שמן קוקוס ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.זה עוזר להפחית את תחושת הגירוד והשריפה הנגרמת על ידי עקיצת זבוב חול.מרחו כמות נדיבה של שמן קוקוס על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים אחר כך.

סודה לשתייה

סודה לשתייה ידועה בתכונותיו האנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות.זה עוזר להפחית את תחושת הגירוד והשריפה הנגרמת על ידי עקיצת זבוב חול.הכינו משחה על ידי ערבוב חלקים שווים של סודה לשתייה ומים פושרים.החל את העיסה על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך מספר דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים אחר כך.

שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות ואנטי דלקתיות.זה עוזר להפחית את תחושת הגירוד והשריפה הנגרמת על ידי עקיצת זבוב חול.מרחו כמה טיפות שמן עץ התה על האזור הפגוע והשאירו אותו מספר דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים אחר כך.

מי מלח

מי מלח ידועים בתכונותיו האנטיספטיות והאנטי דלקתיות.זה עוזר להפחית את תחושת הגירוד והשריפה הנגרמת על ידי עקיצת זבוב חול.הכינו תמיסת מי מלח על ידי ערבוב חצי כפית מלח בכוס מים פושרים.החל את הפיתרון על האזור המושפע והשאיר אותו מספר דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים אחר כך.

שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות.זה עוזר להפחית את תחושת הגירוד והשריפה הנגרמת על ידי עקיצת זבוב חול.מרסקים כמה שיני שום ומורחים את העיסה על האזור המושפע.השאירו אותו לכמה דקות ושטפו את האזור במים פושרים אחר כך.

עלי בזיליקום

עלי בזיליקום ידועים בתכונותיהם האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות.הם עוזרים להפחית את תחושת הגירוד והשריפה הנגרמת על ידי עקיצת זבוב חול.מרסקים כמה עלי בזיליקום ומורחים את העיסה על האזור הפגוע.השאירו אותו לכמה דקות ושטפו את האזור במים פושרים אחר כך.

שמן זית

שמן זית ידוע בתכונותיו המרגיעות והריפוי.זה עוזר להפחית את תחושת הגירוד והגירה הנגרמת על ידי Sועוף עקיצות.מרחו כמה טיפות שמן זית על האזור הפגוע והשאירו אותו מספר דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים אחר כך.

<H2

תרופות טבעיות לטיפול בעקיצות זבוב חול

עקיצות זבוב חול יכולות להיות מעצבנות ולא נוחות, אך למרבה המזל יש כמה תרופות טבעיות לטיפול בהן.להלן חמש עשרה סעדים של סבתא שהוכחו שהם עובדים ומספקים הקלה מהירה מהגירוד והגירוי הנגרמים כתוצאה מעקיצות זבוב חול.

1.קוביות קרח

החלת קוביות קרח על האזור הפגוע יכולה להיות דרך יעילה להפחית את הנפיחות והגרד הנובע מעקיצות זבוב חול.פשוט עטפו כמה קוביות קרח במגבת ומורחים אותו על אזור הננשך למשך מספר דקות בכל פעם.

2.משחת סודה לשתייה

מערבבים סודה לשתייה עם כמה טיפות מים עד שיש לך משחה עבה.החל את העיסה על האזור המושפע ותן לו לשבת מספר דקות.זה יעזור להפחית את הגירוד והדלקת הנגרמת בגלל עקיצת זבוב החול.

3.אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הנפיחות והגרד של עקיצת זבוב חול.פשוט מרחו כמה ג’ל אלוורה טריים ישירות על האזור המושפע ותנו לו לשבת כמה דקות.

4.מיץ לימון

למיץ לימון יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות של עקיצת זבוב חול.פשוט מערבבים כמה טיפות מיץ לימון עם מעט מים ומורחים אותו על האזור המושפע.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות של עקיצת זבוב חול.פשוט מערבבים קצת חומץ תפוחים עם מעט מים ומורחים אותו על האזור הפגוע.

6.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות של עקיצת זבוב חול.פשוט החל קצת לוז מכשפות ישירות על האזור המושפע ותן לו לשבת מספר דקות.

7.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות של עקיצת זבוב חול.פשוט מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם מעט מים ומורחים אותם על האזור הפגוע.

8.שום

לשום תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות של עקיצת זבוב חול.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומורחים את הדבק ישירות על האזור המושפע.

9.קרם קלמין

קרם קלמין הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות של עקיצת זבוב חול.פשוט החל קצת קרם קלמין ישירות על האזור המושפע ותן לו לשבת כמה דקות.

10.עלי בזיליקום

לעלי בזיליקום יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות של עקיצת זבוב חול.פשוט מוחץ כמה עלי בזיליקום ומרחי את הדבק ישירות על האזור המושפע.

11.מלפפון

למלפפון תכונות קירור ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות של עקיצת זבוב חול.פשוט חתוך כמה פרוסות מלפפון והחל אותן ישירות על האזור הפגוע.

12.דבש

לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות של עקיצת זבוב חול.פשוט החל קצת דבש ישירות על האזור המושפע ותן לו לשבת כמה דקות.

13.שקיות תה

שקיות תה יכולות לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות של עקיצת זבוב חול.פשוט תלולים שתי שקיות תה במים חמים ואז מרחו את שקיות התה ישירות לאזור הפגוע.

14.בצל

לבצל יש תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות של עקיצת זבוב חול.פשוט חתוך כמה פרוסות בצל והחל אותן ישירות על האזור המושפע.

15.שטיפת מי מלח

שטיפות מי מלח יכולות לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות של עקיצת זבוב חול.פשוט מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את האזור הפגוע.

סיכום

עקיצות זבוב חול יכולות להיותמעצבן ולא נוח, אך למרבה המזל ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לספק הקלה מהירה מהגירוד והגירוי.חמש עשרה הסעדים של סבתא היו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן