דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות של סבתא נפלאה שרצה במשפחה עם חור בתינוקות
daadaddaddaa dadc daddaad dadadcdd dadadad ddedadadd dadd dd

15 תרופות של סבתא נפלאה שרצה במשפחה עם חור בתינוקות

15 הסעדים של סבתא נפלאה הפועלים במשפחה

הסעדים של סבתא הועברה לאורך דורות, והיא דרך מנוסה ואמיתית לטפל במגוון מחלות, מהקל הנפוץ ועד מצבים רפואיים חמורים יותר.במאמר זה נחקור חמש עשרה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא שידוע כי הם רצים במשפחה.

כשמדובר בריפוי, סבתות הן מרפאות אמיתיות.הסעדים שלהם הם לרוב פשוטים וטבעיים, ועמדו במבחן הזמן.סבתות הן שפע של ידע, והתרופות שלהן יכולות לספק הקלה ממגוון מחלות.להלן חמש עשרה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא שידוע כי הם רצים במשפחה:

1.דבש ולימון לשיעול

שיעול יכול להיות מעצבן ומפריע, ותרופה מיושנת וטובה יכולה לספק הקלה.דבש ולימון הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לשיעול.פשוט מערבבים דבש ומיץ לימון, ולוקחים כפית מהתערובת כל שעה עד שהשיעול שוכך.

2.ג’ינג’ר לבחילה

ג’ינג’ר כבר מזמן משמש לטיפול בבחילה.פשוט מגרד ג’ינג’ר טרי ולהוסיף אותו למים חמים.שתו אותו לאט לאורך כל היום עד שהבחילה שוככת.

3.חומץ תפוחים לצרבת

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לצרבת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים, ושותה אותו לאט לאורך כל היום עד שהכרחן שוכך.

4.תה קמומיל לנדודי שינה

תה קמומיל משמש זה מכבר כתרופה לנדודי שינה.כל שעליך לעשות הוא לחלוט תה קמומיל ושתה אותו לפני השינה כדי לקדם רגיעה ולסייע בשינה.

5.שום לזיהומי אוזניים

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית וניתן להשתמש בה לטיפול בזיהומים באוזניים.פשוט מחממים כמה שיני שום ומניחים אותם בתוך כדור כותנה.שים את כדור הכותנה באוזן והשאיר אותו שם לכמה דקות.

6.חומץ תפוחים ודבש לכאבי בטן

חומץ תפוחים ודבש הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן.כל שעליך לעשות הוא לערבב יחד כפית אחת של חומץ תפוחים וכפית דבש אחת בכוס מים חמים.שתו אותו לאט לאורך כל היום עד שכואב הבטן שוכך.

7.בצל לגודש

הבצל הוא מפלס טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בגודש.כל שעליך לעשות הוא לחתוך בצל לשניים ולשאוף את האדים.לחלופין, תוכלו גם להניח כמה פרוסות בצל בקערת מים חמים ולשאוף את הקיטור.

8.כורכום לדלקת פרקים

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בדלקת פרקים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של אבקת כורכום בכוס אחת של חלב חם ושותה אותה פעמיים ביום עד שדלקת מפרקים שוככת.

9.ג’ינג’ר ודבש לגרון כואב

ג’ינג’ר ודבש הם תרופה עתיקה לגרון כואב.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של ג’ינג’ר וכפית דבש אחת בכוס מים חמים ושותה אותו לאט לאורך כל היום עד שהגרון הכואב שוכך.

10.תה מנטה לכאבי ראש

תה מנטה הוא תרופה פופולרית לכאבי ראש.כל שעליך לעשות הוא לחלוט קצת תה מנטה ושתה אותו לאט לאורך כל היום עד שכאב הראש שוכך.

11.סודה לשתייה לקלקוליות

סודה לשתייה היא תרופה פופולרית לקלקוליות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של סודה לשתייה בכוס אחת של מים חמים ושותה אותה לאט לאורך כל היום עד שקלקוליות שוככת.

12.שום להצטננות

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית וניתן להשתמש בה לטיפול בהצטננות.פשוט קוצצים כמה שיני שום ולהוסיף אותם לכוס מים חמים.שתו אותו לאט לאורך כל היום עד שהקור שוכך.

13.ג’ינג’ר לכאבי שרירים

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בכאבי שרירים.פשוט מגרד קצת ג’ינג’ר טרי ולהוסיף אותו למים חמים.שתו אותו לאט לאורך כל היום עד שהשריר כואב שוכך.

14.קמומיל לחרדה

קמומיל הוא הרגעה טבעית וניתן להשתמש בה לטיפול בחרדה.כל שעליך לעשות הוא לחלוט תה קמומיל ושות אותו לאט לאורך כל ה- DAY עד שהחרדה שוככת.

הסעדים של סבתא להקלה על כאבים אצל תינוקות

הסעדים של סבתא להקלה על כאבים אצל תינוקות הועברו לאורך דורות, והם עדיין משמשים כיום לנחמה ולהרגיע תינוק בוכה.משימוש בקומפרסים חמים ליישום שמנים צמחיים מסוימים, תרופות אלה פועלות להפחתת אי הנוחות ולספק נוחות לתינוקות הסובלים מכאבים.

הסעדים של סבתא נפוצה לתינוקות

1.קומפרס חם

יישום קומפרס חם הוא אחד התרופות הנפוצות ביותר המשמשות לנחמת תינוק בכאב.כל שעליך לעשות הוא להשרות מטלית נקייה במים חמים ומרחי אותה על האזור הפגוע.זה יספק הקלה מכאב ויסייע בהפחתת הנפיחות.

2.תה קמומיל

תה קמומיל שימש במשך מאות שנים להרגיע ותינוקות רגועים.פשוט כבש שקית תה קמומילית במים חמים ופעם אחת לקרירה, מרחו אותו ישירות על האזור הפגוע.התכונות האנטי דלקתיות של קמומיל יכולות לספק הקלה מכאב ולהפחית נפיחות.

3.שמנים צמחיים

יישום שמנים צמחיים מסוימים כמו לבנדר או אקליפטוס ידוע כמסייע בהפחתת כאב ודלקת אצל תינוקות.פשוט מערבבים כמה טיפות של שמנים אלה עם שמן נשא כמו שמן שקדים או שמן קוקוס, ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.זה יעזור להפחית את אי הנוחות ולספק הקלה מכאב.

4.אמבטיה חמה

אמבטיה חמה יכולה להיות דרך נהדרת להרגיע תינוק בוכה.פשוט מלאו אמבטיה במים פושרים והוסיפו לה כמה טיפות של שמנים אתרים.זה יעזור להרפות את התינוק ולספק הקלה מכאב.

5.עיסוי

עיסוי בעדינות של האזור הפגוע יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.פשוט השתמש במכות עדינות כדי לעסות את האזור וזה יעזור להפחית נפיחות ולספק הקלה מכאב.

6.חבילת חום

החלת חבילת חום על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הכאב והדלקת.כל שעליך לעשות הוא למלא חבילת חום במים חמים ומרחי אותה ישירות על האזור.זה יספק הקלה מכאב ויסייע בהפחתת הנפיחות.

7.קומפרס קר

יישום קומפרס קר יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.פשוט מלאו מטלית נקייה במים קרים ומרחו אותו ישירות על האזור הפגוע.זה יעזור להפחית נפיחות ולספק הקלה מכאב.

8.דבש

דבש משמש במשך מאות שנים להרגיע ותינוקות רגועים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית דבש עם מים פושרים ומרחי אותו ישירות על האזור הפגוע.זה יעזור להפחית את אי הנוחות ולספק הקלה מכאב.

9.שום

ידוע כי

שום יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.פשוט מערבבים כמה שיני שום עם מים פושרים ומורחים אותם ישירות על האזור הנגוע.זה יעזור להפחית נפיחות ולספק הקלה מכאב.

10.ג’ינג’ר

ידוע ש

זנגביל יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של ג’ינג’ר עם מים פושרים ולהחיל אותם ישירות על האזור המושפע.זה יעזור להפחית נפיחות ולספק הקלה מכאב.

11.עלי כרוב

עלי כרוב שימשו במשך מאות שנים להרגיע ותינוקות רגועים.כל שעליך לעשות הוא להשרות כמה עלי כרוב במים פושרים ומורחים אותם ישירות על האזור המושפע.זה יעזור להפחית את אי הנוחות ולספק הקלה מכאב.

12.זרעי חילבה

זרעי חילבה שימשו במשך מאות שנים כדי להרגיע ולרגיע תינוקות.כל שעליך לעשות הוא להשרות כפית זרעי חילבה במים פושרים ומורחים אותו ישירות על האזור המושפע.זה יעזור להפחית את אי הנוחות ולספק הקלה מכאב.

13.שמן קוקוס

ידוע ש

שמן קוקוס יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית כאב ודלקת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות שמן קוקוס עם מים פושרים ומרחי אותם ישירות אל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן