דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות של סבתא מתקבלות ברחבי העולם ומומלצות ל 39

15 תרופות של סבתא מתקבלות ברחבי העולם ומומלצות ל 39

היתרונות של התרופות של סבתא

התרופות של סבתא קיימות כבר מאות שנים ומשמשות לטיפול במגוון רחב של מחלות.סעדים אלה, שנחשבו בעבר לטיפולים אלטרנטיביים, מתקבלים כעת על ידי אנשי מקצוע בתחום הרפואה ברחבי העולם.התרופות של סבתא יכולות לספק הקלה מהתסמינים וניתן להשתמש בהן אפילו לסייע במניעת בעיות בריאות עתידיות.להלן 15 תרופות של סבתא המומלצות למי שמחפש לשפר את בריאותם.

תרופות צמחיות

תרופות צמחיות הן לרוב קו ההגנה הראשון בכל הקשור לטיפול במחלות נפוצות.עשבי תיבול כמו ג’ינג’ר, כורכום ושום שימשו במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול, כאב גרון, הצטננות ועוד.ניתן לקחת תרופות צמחיות רבות כתה או תמיסה וקל למצוא אותם ברוב חנויות המזון הבריאות.

ארומתרפיה

ארומתרפיה היא צורה פופולרית נוספת של רפואה של סבתא.על ידי שימוש בשמנים אתרים, אדם יכול ליצור אווירה מרגיעה ולהפחית את רמות הלחץ.ניתן להשתמש בשמנים אתרים לטיפול בבעיות עור, להגביר את מערכת החיסון ואף לסייע בהפחתת תסמיני הדיכאון.

אַקוּפּוּנקטוּרָה

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק ששימש לטיפול במגוון מחלות במשך מאות שנים.זה כרוך בהכנסת מחטים דקות לנקודות ספציפיות בגוף.תרגול זה ממריץ את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף ומקדם את הבריאות הכללית והרווחה.

הוֹמֵיאוֹפָּתִיָה

הומאופתיה היא תרגול המשתמש בחומרים מדוללים לטיפול במגוון מצבים.זה מבוסס על הרעיון כי “כמו תרופות כמו”, כלומר התרופה צריכה להיות דומה להפרעה שהיא נועדה להתייחס אליה.הומאופתיה היא צורה עדינה ולא פולשנית של רפואה המשמשת לעתים קרובות לטיפול בכאבים כרוניים, אלרגיות ועוד.

טיפול תזונתי

טיפול תזונתי הוא סוג של תרופת סבתא המתמקדת בשימוש במזון לשיפור הבריאות והרווחה.זה כרוך באכילת תזונה מאוזנת העשירה בוויטמינים ובמינרלים והימנעות ממזון מעובד ושומנים לא בריאים.טיפול תזונתי יכול לעזור בשיפור העיכול, להגביר את מערכת החיסון ואפילו לסייע בירידה במשקל.

לְעַסוֹת

עיסוי הוא סוג פופולרי של הרפואה של סבתא ששימשה במשך מאות שנים כדי להקל על הכאב ולקדם הרפיה.עיסוי יכול לעזור להפחית את רמות הלחץ, לשפר את זרימת הדם ולהפחית דלקת.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להשיג את המינון היומי של ויטמינים ונוגדי חמצון.ניתן להשתמש בהם כדי לשפר את העיכול, להפחית דלקת ואף להגביר את מערכת החיסון.תה צמחי מרפא הם גם דרך נהדרת להירגע ולהירגע אחרי יום ארוך.

הידרותרפיה

הידרותרפיה היא סוג עתיק של תרופת הסבתא הכרוכה בשימוש במים לטיפול במגוון מחלות.ניתן להשתמש בו כדי להפחית את רמות הלחץ, לשפר את זרימת הדם ואפילו לעזור לרפא פצעים.

טיפ ייחודי ומועיל:

בעת השימוש בתרופות של סבתא, הקפד להתייעץ תחילה עם הרופא שלך.חלק מהתרופות הללו יכולות לקיים אינטראקציה עם תרופות או לגרום לתופעות לוואי.בנוסף, השתמש תמיד במינון המומלץ עבור כל תרופה ולעולם לא עולה על הסכום המומלץ.

מהי ההיסטוריה של התרופה של סבתא?

הרפואה של סבתא משמשת במשך מאות שנים על ידי אנשים בכל העולם לטיפול במגוון מחלות.התרגול של שימוש בצמחי מרפא וצמחים מסורתיים לטיפול במצבים רפואיים קיים כבר אלפי שנים.הרשומות המוקדמות ביותר של הרפואה המסורתית מתוארכת למצרים העתיקה ומסופוטמיה.משם, השימוש בו התפשט ברחבי העולם כאשר כל תרבות מפתחת תרופות ייחודיות משלהן.בתרבויות רבות, הסבתות היו המרפאות שהעבירו את הידע והחוכמה שלהן לדורות צעירים יותר.

הרפואה של סבתא שימשה לטיפול בכל דבר, החל מהקר השכיח ועד מחלות חמורות יותר כמו סרטן.במקרים רבים, התרופות נוצרו מצמחים ועשבי תיבול שנאכלו, נבשלו בתה אומיושם באופן אקטואלי.כמה מהתרופות הפופולריות יותר היו עשויות שום, דבש, חומץ ובצל.למרות שהיעילות של תרופות אלה לא הוכחה מדעית, אנשים רבים ממשיכים להישבע על ידם.

15 תרופות של סבתא שמתקבלות ברחבי העולם

הרפואה של סבתא נמצאת עדיין בשימוש נרחב כיום באזורים רבים בעולם, במיוחד במדינות בהן הרפואה המודרנית אינה זמינה בקלות.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא המקובלות ברחבי העולם ומומלצות למחלות שונות:

שום

שום הוא תרופה פופולרית להצטננות, שפעת ומחלות נשימה אחרות.על פי ההערכה, היא בעלת תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות ולעתים קרובות משמשת כאנטיביוטיקה טבעית.על פי ההערכה, יש להניח שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שעשוי לעזור להפחית דלקת ונזק רדיקלי חופשי בגוף.

דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה לשיעול, כאב גרון ומחלות נשימה אחרות.ההערכה היא כי היא בעלת תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות, מה שעשוי לעזור להפחית את הדלקת בגוף.דבש נחשב גם כמרפא פצעים יעיל וניתן להשתמש בו לטיפול בכוויות וחתכים קלים.

חומץ

חומץ שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, מה שעשוי לסייע בהפחתת זיהומים חיידקיים ופטרייתיים.חומץ נחשב גם כתרופה יעילה לגרון כאב, הצטננות ומחלות נשימה אחרות.

בצל

על פי ההערכה, בצל הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שעשוי לעזור להפחית דלקת ונזק רדיקלי חופשי בגוף.זה נחשב גם כתרופה יעילה לשיעול, הצטננות ומחלות נשימה אחרות.

ג’ינג’ר

על פי ההערכה, ג’ינג’ר הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שעשוי לסייע בהפחתת דלקת ונזק רדיקלי חופשי בגוף.זה נחשב גם כתרופה יעילה לבחילה, כאבי ראש וכאבי שרירים.

לימון

על פי ההערכה, לימון הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, מה שעשוי לסייע בהפחתת זיהומים חיידקיים ופטרייתיים.זה נחשב גם כתרופה יעילה לגרונות כואבים, הצטננות ומחלות נשימה אחרות.

כורכום

על פי ההערכה, כורכום הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שעשוי לסייע בהפחתת דלקת ונזק רדיקלי חופשי בגוף.זה נחשב גם כתרופה יעילה לדלקת פרקים, כאבי מפרקים ומצבים דלקתיים אחרים.

פלפל קאיין

על פי ההערכה, פלפל קאיין הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, מה שעשוי לסייע בהפחתת זיהומים חיידקיים ופטרייתיים.זה נחשב גם כתרופה יעילה לגרונות כואבים, הצטננות ומחלות נשימה אחרות.

Echinacea

על פי ההערכה, Echinacea הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שעשוי לסייע בהפחתת הדלקת והנזק הרדיקלי החופשי בגוף.זה נחשב גם כתרופה יעילה לקור הנפוץ ולמחלות נשימה אחרות.

PEPPERMINT

על פי ההערכה, מנטה בעלת תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, מה שעשוי לסייע בהפחתת זיהומים חיידקיים ופטרייתיים.זה נחשב גם כתרופה יעילה לגרונות כואבים, הצטננות ומחלות נשימה אחרות.

טופר החתול

על פי ההערכה, טופרו של החתול הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שעשוי לסייע בהפחתת דלקת ונזק רדיקלי חופשי בגוף.זה נחשב גם כתרופה יעילה לדלקת פרקים, כאבי מפרקים ומצבים דלקתיים אחרים.

ג’ינסנג </h3

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן