דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות של סבתא מצוינת ומסורתית לשלשול וכאבי בטן
daadaddaddaa dadc daddaad dedadddadaa ddedaddadaaddaa dcdadcdaddc

15 תרופות של סבתא מצוינת ומסורתית לשלשול וכאבי בטן

הסעדים של סבתא לשלשול וכאבי בטן

אין זה מפתיע שהתרופות של סבתא לטיפול בשלשולים וכאבי בטן קיימים כבר מאות שנים.למרות ההתקדמות של הרפואה המודרנית, רבים מאיתנו עדיין מסתמכים על הטיפולים המנוסים והאמיתיים של סבתא כדי לעזור לנו לעבור התקף לא נעים של צרות עיכול.להלן 15 תרופות של סבתא מצוינת ומסורתית לטיפול בשלשולים וכאבי בטן.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע כתרופה יעילה לכאבי בטן.זה עוזר להרגיע את מערכת העיכול ולהפחתת הדלקת בבטן.ניתן לקחת אותו בכמה צורות: גולמי, כתה, או כתוסף.

2.תה קמומיל

תה קמומיל ידוע כתרופה נהדרת לבעיות עיכול.זה עוזר להפחתת הדלקת, וידוע כי הוא מפחית את תסמיני השלשול.

טיפ ייחודי:

הוסף כמה טיפות דבש או לימון לתה הקמומיל שלך כדי לעזור להפחית את הסימפטומים של בטן נסערת עוד יותר.

3.יוגורט

יוגורט הוא תרופה מצוינת לשלשול.הוא מכיל פרוביוטיקה, המסייעת להחזיר את האיזון הטבעי של חיידקים טובים במערכת העיכול.אכילת יוגורט יכולה גם לעזור להפחתת הדלקת, מה שעלול להקל על כאב הקיבה המוטרדת.

4.חומץ תפוחים

ידוע כי חומץ תפוחים מסייע בהפחתת תסמיני השלשול.ניתן לקחת אותו בכמה צורות – או כתה, מעורבב במים או להילקח כתוסף.

5.שום

לשום תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב של בטן מוטרדת.ניתן לצרוך אותו גולמי או מבושל, להוסיף למרקים, או לקחת אותם כתוסף.

6.זרעי שומר

ידוע שזרעי שומר מסייעים בהפחתת תסמיני השלשול.ניתן לאכול אותם גולמיים, או להתבשל לתה.

7.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ ידוע כמסייע בהפחתת הסימפטומים של כאבי בטן.ניתן לצרוך אותו בכמה צורות, כולל כתה, תוסף או גולמי.

8.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו ידוע כמסייע בהפחתת הסימפטומים של בטן מוטרדת.ניתן לקחת אותו בכמה צורות – כתה, תוסף או בצורה גולמית.

9.מנטה

ידוע כי מנטה מסייעת להפחית את הסימפטומים של בטן נסערת.ניתן לקחת אותו בכמה צורות – כתה, תוסף או בצורה גולמית.

10.קינמון

קינמון ידוע כמסייע בהפחתת הסימפטומים של בטן נסערת.ניתן לקחת אותו בכמה צורות – כתה, תוסף או בצורה גולמית.

11.אלם חלקלק

ידוע כי ELM חלקלק מסייע בהפחתת הסימפטומים של בטן נסערת.ניתן לקחת אותו בכמה צורות – כתה, תוסף או בצורה גולמית.

12.סודה לשתייה

ידוע כי סודה לשתייה עוזרת להפחית את הסימפטומים של בטן נסערת.מערבבים 1 כפית סודה לשתייה עם 1 כוס מים חמים ושותים אותה כדי לעזור להפחית את הסימפטומים.

13.מיץ לימון

מיץ לימון ידוע כמסייע בהפחתת הסימפטומים של בטן מוטרדת.מערבבים מיץ של לימון 1 עם כוס מים חמים ושותים אותו כדי לעזור להפחית את הסימפטומים.

14.כורכום

כורכום ידוע כי הוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של בטן נסערת.ניתן לקחת אותו בכמה צורות – כתה, תוסף או בצורה גולמית.

15.אורז לבן

ידוע כי אורז לבן מסייע בהפחתת הסימפטומים של בטן מוטרדת.אכל רגיל, זה יכול לעזור להפחית את הסימפטומים.

תרופות צמחיות לשלשול וכאבי בטן

סבתות השתמשו בתרופות צמחי מרפא במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שלשול וכאבי בטן.תרופות צמחיות שימשו לטיפול במצבים אלה על ידי מתן הקלה אנטי דלקתית, עיכול ואנטי-פסמודי.להלן כמה מהתרופות הצמחיות הנפוצות והיעילות ביותר שסבתות השתמשו בכאשול ובטן.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד מתרופות הצמחים הפופולריות והנפוצות ביותר לשלשול וכאבי בטן.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב בבטן.זה געזרה גם בבחילות והקאות, העלולות לעתים קרובות ללוות כאבי בטן.ניתן לצרוך ג’ינג’ר בצורה של תה, תמיסה או כמוסה, או שאפשר לאכול אותו גולמי.

קמומיל

קמומיל הוא עשב עדין המשמש לעתים קרובות כתרופה טבעית לשלשול וכאבי בטן.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות וגם אנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב, כמו גם להרגיע את הקיבה.ניתן לצרוך את קמומיל בצורה של תה, תמיסה או קפסולה.

PEPPERMINT

מנטה היא תרופה צמחית פופולרית נוספת לשלשול וכאבי בטן.הוא מכיל תכונות אנטי -פסמודיות ועיכול שיכולות לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית התכווצויות וכאב.ניתן לצרוך מנטה בצורת תה, תמיסת קפסולה.

שומר

שומר הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול כמו שלשול וכאבי בטן.הוא מכיל תכונות אנטי -פסמודיות ועיכול שיכולות לעזור להפחית התכווצויות וכאב, כמו גם להרגיע את הבטן.ניתן לצרוך שומר בצורה של תה, תמיסה או כמוסה.

ליקריץ

ליקריץ הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול כמו שלשול וכאבי בטן.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב, כמו גם להרגיע את הקיבה.ניתן לצרוך ליקריץ בצורה של תה, תמיסה או קפסולה.

קינמון

קינמון הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול כמו שלשול וכאבי בטן.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ועיכול שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב, כמו גם להרגיע את הקיבה.ניתן לצרוך קינמון בצורה של תה, תמיסה או קפסולה.

מרשמלו

מרשמלו הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול כמו שלשול וכאבי בטן.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב, כמו גם להרגיע את הקיבה.ניתן לצרוך מרשמלו בצורה של תה, תמיסה או קפסולה.

סיכום

סבתות השתמשו בתרופות צמחי מרפא במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שלשול וכאבי בטן.ג’ינג’ר, קמומיל, מנטה, שומר, ליקוריץ, קינמון ומרשמלו הם כמה מעשבי התיבול הנפוצים והיעילים ביותר שסבתות נהגו לטיפול בשלשולים ובכאבי בטן.עשבי תיבול אלה מכילים תכונות אנטי דלקתיות, עיכול ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב, כמו גם להרגיע את הקיבה.

שאלות נפוצות

באילו עשבי תיבול ניתן להשתמש לטיפול בשלשול וכאבי בטן?

ג’ינג’ר, קמומיל, מנטה, שומר, ליקוריץ, קינמון ומרשמלו הם כמה מעשבי התיבול הנפוצים והיעילים ביותר שניתן להשתמש בהם לטיפול בשלשולים וכאבי בטן.

מה היתרונות של שימוש בתרופות צמחי מרפא לשלשול וכאבי בטן?

תרופות צמחיות לשלשול וכאבי בטן יכולים לספק הקלה אנטי דלקתית, עיכול ואנטי-פסמודי.הם יכולים לעזור להפחית דלקת וכאב, כמו גם להרגיע את הקיבה.בנוסף, תרופות צמחי מרפא טבעיים ובאופן כללי בטוחים לשימוש.

סבתות השתמשו בתרופות צמחי מרפא במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שלשול וכאבי בטן.תרופות צמחיות יכולות לספק הקלה אנטי-דלקתית, עיכול ואנטי-פסמודי, כמו גם להפחית דלקת וכאב, ולעזור להרגיע את הקיבה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן