דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות של סבתא מסורתית ואמינות לשיעול יבש שאינו נעלם
daadaddaddaa dadc daddaad dedaddadaaddaa dddeddaddaa dcdaddaddc

15 תרופות של סבתא מסורתית ואמינות לשיעול יבש שאינו נעלם

שיעול הוא אחד המחלות המעצבנות והמתמשכות ביותר שאפשר לסבול מהן, במיוחד כאשר השיעול פשוט לא ייעלם.אם היה לך שיעול יבש שנמשך יותר משבועיים, הגיע הזמן לנקוט בפעולה.

למרבה המזל, ישנם תרופות מנוסות ואמיתיות לשיעול יבש שהועברו מסבתות לאורך הדורות.להלן 15 טיפים מסורתיים ואמינים שיעזרו לכם להיפטר מהשיעול היבש שלכם.

1.מים חמים עם דבש ולימון

דבש ולימון ידועים בתכונות המרגיעות והריפוי שלהם.נסה להוסיף שתי כפות דבש ושתי כפות של מיץ לימון סחוט טרי לכוס מים חמים.שתו את התערובת לאט.תרופה זו תעזור להרגיע את גרונכם, והדבש יכוון את גרונכם כדי להפחית את הגירוי.

2.גרגר עם מי מלח חמים

גרגר עם מי מלח חמים יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולהפחית את חומרת השיעול היבש שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח אחת בכוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.חזור על התרופה הזו מספר פעמים ביום כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

3.לשתות תה צמחים

תה צמחי מרפא ידועים בתכונות הריפוי שלהם.נסה לשתות תה צמחים המיוצר עם מרכיבים כמו שורש ליקריץ, שורש מרשמלו, אלם חלקלק, טימין ומולין.עשבי תיבול אלה יכולים לעזור להפחית דלקת בגרון ולהפחית את חומרת השיעול היבש שלך.

4.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת להפחית את חומרת השיעול היבש שלך.מרתיחים סיר מים, ואז שופכים אותו לקערה גדולה.הניחו מגבת מעל הראש ונשענים מעל הקערה.שאפו את הקיטור למשך 10 דקות.תרופה זו תעזור לשחרר את הריר בגרון ולהפחית את חומרת השיעול היבש שלך.

5.שתו תה דבש וג’ינג’ר

ג’ינג’ר ודבש שניהם בעלי תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השיעול היבש שלך.נסה להרתיח כמה פרוסות ג’ינג’ר בסיר מים, ואז להוסיף כפית דבש.שתו את התה לאט.תרופה זו תעזור להרגיע את גרונכם ולהפחית את הגירוי.

טיפ ייחודי ומועיל

אם אתם סובלים משיעול יבש שנמשך יותר משבועיים, חשוב לפנות לרופא לאבחון נכון.אנשים רבים מנסים לתרופות עצמיות עם הסעדים הללו, אך עדיף להתייעץ עם איש מקצוע רפואי כדי להבטיח שמצבך אינו חמור.

6.שתו חלב חם עם כורכום

לכורכום תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השיעול היבש שלך.נסה לחמם כוס חלב ולהוסיף כפית כורכום.שתו את התערובת לאט.תרופה זו יכולה לעזור להרגיע את גרונך ולהפחית את הגירוי.

7.לשתות חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.נסה להוסיף כף של חומץ תפוחים לכוס מים חמים ולשתות אותם לאט.תרופה זו יכולה לעזור להפחית דלקת בגרון ולהפחית את חומרת השיעול היבש שלך.

8.למצוץ לימון

לימונים ידועים בתכונות הריפוי שלהם.נסה למצוץ לימון כדי לעזור להפחית את חומרת השיעול היבש שלך.מיץ הלימון יסייע בציפוי גרונך ולהפחית את הגירוי.

9.שתו מים חמים עם פלפל קאיין

לקאיין פלפל יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השיעול היבש שלך.נסה להוסיף כפית פלפל קאיין לכוס מים חמים ולשתות אותם לאט.תרופה זו תסייע בהפחתת הגירוי בגרונך ולהפחית את חומרת השיעול היבש שלך.

10.הכינו תה ג’ינג’ר

לג’ינג’ר תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השיעול היבש שלך.נסה להרתיח כמה פרוסות ג’ינג’ר בסיר מים, ואז להוסיף כפית דבש.שתו את התה לאט.תרופה זו תעזור להרגיע את גרונכם ולהפחית את הגירוי.

11.למצוץ שורש ליקריץ

שורש ליקריץ ידוע בתכונות הריפוי שלו.נסה למצוץ שורש ליקריץ כדי לעזור להפחית את חומרת השיעול היבש שלך.ה- LICשורש Orice יעזור לציפוי גרונך ולהפחית את הגירוי.

12.שתו מים חמים עם חומץ תפוחים ודבש

חומץ תפוחים ודבש יש שניהם תכונות אנטי דלקתיות שיכולות

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא הן אחד הסעדים המסורתיים והאמינים ביותר של סבתא לשיעול יבש שאינו נעלם.ישנם צמחי מרפא רבים ושונים שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בטיפול בשיעול יבש.חלק מעשבי התיבול הנפוצים ביותר למטרה זו הם שורש ליקוריץ, שורש מרשמלו ומולין.

שורש ליקריץ ידוע ביכולתו להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.זה יכול להילקח כתה, או שהוא יכול לשמש כתמצית או תמיסה.שורש מרשמלו ידוע גם בתכונותיו האנטי דלקתיות וביכולתו להרגיע את הגרון.זה יכול להילקח כתה או כתמצית.מוללין הוא עשב עם תכונות אנטי דלקתיות ומצפיות, שיכולות לעזור להפחית את היובש והגירוי של שיעול יבש.זה יכול להילקח כתה או כתמצית.

דבש ולימון

דבש ולימון הם גם התרופות הפופולריות של סבתא לשיעול יבש שאינו נעלם.לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, והוא יכול לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הגירוי.לימון ידוע גם בתכונותיו האנטי -מיקרוביאליות וביכולתו להפחית דלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חלקים שווים דבש ומיץ לימון, וקחו 1-2 כפיות מהתערובת כל כמה שעות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית לשיעול יבש שאינו נעלם.לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, והוא יכול לעזור להפחית את הגירוי והדלקת בגרון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד עם כפית דבש וכפית מיץ לימון.קח 1-2 כפיות מהתערובת כל כמה שעות.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא אחת הסעדים הפופולריים ביותר של סבתא לשיעול יבש שאינו נעלם.אדים עוזרים לשחרר ריר בריאות ולהפחתת הדלקת בגרון.כדי להשתמש בתרופה זו, הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה טיפות של שמנים אתרים, כמו אקליפטוס או מנטה.הניחו מגבת מעל הראש, עצום את העיניים ונשענים מעל הסיר.שאפו את הקיטור למשך 10-15 דקות.

שאלות נפוצות

מהן תרופות של סבתא מסורתית ואמינות לשיעול יבש שאינו נעלם?

כמה מהתרופות המסורתיות והאמינות ביותר של סבתא לשיעול יבש שאינו נעלם כוללים תרופות צמחי מרפא, דבש ולימון, ג’ינג’ר ושאיפת קיטור.

האם יש סיכונים הקשורים לשימוש בתרופות אלה?

כן, לחלק מהתרופות הללו עשויים להיות סיכונים הקשורים אליהם.חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, מכיוון שהם עשויים לקיים אינטראקציה עם כל תרופות שאתה לוקח.

לסיכום, ישנם הרבה סעדים של סבתא מסורתיים ואמינים לשיעול יבש שאינו נעלם.תרופות אלה כוללות תרופות צמחי מרפא, דבש ולימון, ג’ינג’ר ושאיפת קיטור.חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, מכיוון שהם עשויים לקיים אינטראקציה עם כל תרופות שאתה לוקח.בנוסף, שילוב תזונה מאוזנת ואורח חיים, כמו גם הידרציה נאותה, יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של שיעול יבש.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן