דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות של סבתא מהמטבח ולהירגע אצבע
daadaddaddaa dadc daddaad deddeddd ddcdddadda ddadda

15 תרופות של סבתא מהמטבח ולהירגע אצבע

הסעדים של סבתא מהמטבח

כילד, אולי שמעת סיפורים על איך סבתא שלך השתמשה בתרופות פשוטות למטבח כדי לרפא מחלות.החל מהפונות והשיקויים ועד משחות ודחיסות, הסעדים הללו הועברו לאורך דורות והם עדיין משמשים כיום.הסעדים של סבתא מהמטבח הם לרוב מרכיבים פשוטים וקלים למגורים ששימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, החל מהקור הנפוץ לדלקת פרקים.להלן 15 תרופות של סבתא מהמטבח וכיצד להשתמש בהן כדי להרפות אצבע.

טיפול בחום

טיפול בחום הוא תרופה ביתית פופולרית להקלה על כאבים ומתח באצבעות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט להשרות מטלית במים חמים ולהסתובב.לאחר מכן, עטפו את הבד סביב האצבע הפגועה והחזיקו אותו במקום 10-15 דקות.החום מהבד יעזור להרפות את השרירים ולהפחית את הדלקת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לאצבעות כואבות ואצבעות נוקשות.משרים את האצבע המושפעת בתמיסה של חומץ תפוחים אחד חלק אחד ו -4 חלקים מים חמים למשך 10-15 דקות.החומציות של החומץ מסייעת להפחתת דלקת ולהרגיע את הכואב.

טיפ:

לקבלת אפקט מרגיע במיוחד, הוסף כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר לתמיסה.

דבש וכורכום

דבש וכורכום ידועים בתכונותיהם האנטי דלקתיות, מה שהופך אותם לתרופה נהדרת לאצבעות כואבות.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית דבש וכפית אבקת כורכום עם מספיק מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על האצבע המושפעת והשאיר אותה למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.

פלפל קאיין

קאיין פלפל הוא תרופה פופולרית להקלת כאבים באצבעות.כדי להשתמש בו, מערבבים 1 כפית אבקת פלפל קאיין עם מספיק מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על האצבע המושפעת והשאיר אותה למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.זהירות: פלפל קאיין הוא חריף מאוד ויכול לגרום לתחושת שריפה, לכן השתמשו בזהירות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית להקלה על כאבים ודלקת באצבעות.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד עם מספיק מים בכדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על האצבע המושפעת והשאיר אותה למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה יעילה נוספת לאצבעות כואבות.כדי להשתמש בו, מערבבים 1 כפית מיץ לימון עם מספיק מים להכנת משחה.החל את העיסה ישירות על האצבע המושפעת והשאיר אותה למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.

שום

שום הוא תרופה טבעית להקלה על כאבים ודלקת באצבעות.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית 1 של שום מגורר עם מספיק מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על האצבע המושפעת והשאיר אותה למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.

שמן חרדל

שמן חרדל הוא תרופה פופולרית להקלה על כאבים ונוקשות באצבעות.כדי להשתמש בו, מערבבים 1 כפית שמן חרדל עם מספיק מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על האצבע המושפעת והשאיר אותה למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.

מלח אפסום

מלח אפסום הוא תרופה טבעית להקלה על כאבים ודלקת באצבעות.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית 1 של מלח אפסום עם מספיק מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על האצבע המושפעת והשאיר אותה למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה פופולרית להקלה על כאבים ונוקשות באצבעות.כדי להשתמש בה, לעסות את האצבע הפגועה בכמה טיפות שמן קוקוס.השמן עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הכואב.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית להקלה על כאבים ודלקת באצבעות.כדי להשתמש בו, ערבבו 1 כפית של ג’ל אלוורה עם מספיק מים בכדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על האצבע המושפעת והשאיר אותה למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.

מלפפון

מלפפון הוא

גראןהסעדים של DMOTHE

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות לטיפול במגוון מחלות במשך מאות שנים.רבים מהתרופות הללו הועברו לאורך דורות, וחלקם אף גובים במחקר מדעי.תרופה אחת כזו היא השימוש במרכיבי מטבח כדי להרפות אצבע.ניתן להשתמש בתרופה זו להפחתת דלקת ונפיחות, כמו גם להקל על כאבים ואי נוחות.להלן 15 תרופות של סבתא מהמטבח להרפות אצבע:

1.קאיין פלפל ושמן זית

מערבבים חלקים שווים של פלפל קאיין ושמן זית כדי ליצור עקביות דמוי הדבק.לעסות את התערובת הזו על האזור הפגוע של האצבע ולהשאיר אותה למשך מספר דקות.פלפל קאיין יסייע בהפחתת הנפיחות והדלקת, בעוד ששמן הזית יסייע להרגיע את האזור ולקדם ריפוי.

2.דבש ולימון

מערבבים שתי כפות דבש וכף אחת של מיץ לימון ליצירת משחה עבה.החל משחה זו על האזור הפגוע של האצבע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות.הדבש יסייע בהפחתת נפיחות ודלקת, ואילו מיץ הלימון יסייע בהפחתת הכאב.

3.שמן כורכום וקוקוס

מערבבים חלקים שווים של כורכום ושמן קוקוס כדי ליצור עקביות דמוית הדבק.לעסות את התערובת הזו על האזור הפגוע של האצבע ולהשאיר אותה למשך מספר דקות.הכורכום יסייע בהפחתת דלקת ונפיחות, ואילו שמן הקוקוס יעזור להרגיע את האזור ולקדם ריפוי.

4.שמן שום וקוקוס

מערבבים חלקים שווים שום ושמן קוקוס ליצירת עקביות דמוי הדבק.לעסות את התערובת הזו על האזור הפגוע של האצבע ולהשאיר אותה למשך מספר דקות.השום יסייע בהפחתת דלקת ונפיחות, ואילו שמן הקוקוס יסייע להרגיע את האזור ולקדם ריפוי.

5.שמן ג’ינג’ר ושמן זית

מערבבים חלקים שווים ג’ינג’ר ושמן זית כדי ליצור עקביות דמוית הדבק.לעסות את התערובת הזו על האזור הפגוע של האצבע ולהשאיר אותה למשך מספר דקות.הג’ינג’ר יסייע בהפחתת דלקת ונפיחות, ואילו שמן הזית יעזור להרגיע את האזור ולקדם ריפוי.

6.Apple סיידר חומץ ודבש

מערבבים שתי כפות של חומץ סיידר תפוחים וכף דבש אחת ליצירת משחה עבה.החל משחה זו על האזור הפגוע של האצבע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות.חומץ תפוחים יסייע בהפחתת הנפיחות והדלקת, ואילו הדבש יסייע בהפחתת הכאב.

7.בצל ושמן זית

מערבבים חלקים שווים בצל ושמן זית כדי ליצור עקביות דמוית הדבק.לעסות את התערובת הזו על האזור הפגוע של האצבע ולהשאיר אותה למשך מספר דקות.הבצל יסייע בהפחתת דלקת ונפיחות, ואילו שמן הזית יעזור להרגיע את האזור ולקדם ריפוי.

8.מלחי אפסום ושמן זית

מערבבים חלקים שווים למלחי אפסום ושמן זית כדי ליצור עקביות דמוית הדבק.לעסות את התערובת הזו על האזור הפגוע של האצבע ולהשאיר אותה למשך מספר דקות.מלחי Epsom יסייעו בהפחתת דלקת ונפיחות, ואילו שמן הזית יעזור להרגיע את האזור ולקדם ריפוי.

9.אלוורה ושמן קוקוס

מערבבים חלקים שווים אלוורה ושמן קוקוס ליצירת עקביות דמוי הדבק.לעסות את התערובת הזו על האזור הפגוע של האצבע ולהשאיר אותה למשך מספר דקות.אלוורה תסייע בהפחתת דלקת ונפיחות, ואילו שמן הקוקוס יעזור להרגיע את האזור ולקדם ריפוי.

10.שמן קיק ושמן זית

מערבבים חלקים שווים שמן קיק ושמן זית ליצירת עקביות דמוי הדבק.לעסות את התערובת הזו על האזור הפגוע של האצבע ולהשאיר אותה למשך מספר דקות.שמן הקיק יסייע בהפחתת דלקת ונפיחות, ואילו שמן הזית יעזור להרגיע את האזור ולקדם ריפוי.

11.שמן קוקוס וכורכום

מערבבים חלקים שווים שמן קוקוס וכורכום כדי ליצור עקביות דמוית הדבק.לעסות תערובת זו על האזור הפגוע באצבע ולהשאיר אותה לסוארהl דקות.שמן הקוקוס יסייע בהפחתת דלקת ונפיחות, ואילו הכורכום יעזור להרגיע את האזור ולקדם ריפוי.

12.שמן זית ולימון

מערבבים חלקים שווים שמן זית ומיץ לימון ליצירת עקביות דמוית משחה.לעסות את התערובת הזו על האזור הפגוע של האצבע ולהשאיר אותה למשך מספר דקות.ה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן