דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות של סבתא טבעית הפועלות במשפחה להקאות
daadaddaddaa dadc daddaad dddaddaa ddaddadcddaa ddedadadd dc

15 תרופות של סבתא טבעית הפועלות במשפחה להקאות

15 הסעדים של סבתא טבעית להקאות

הקאות הוא נושא שכיח שיכול להיגרם על ידי מגוון מחלות ומצבים אחרים.זו יכולה להיות חוויה לא נעימה ולא נוחה, ויכולה לנוע בין קלה לחמורה.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שהועברו לאורך הדורות שיכולים לעזור להקל על הסימפטומים.להלן 15 סעדים של סבתא טבעית הפועלים במשפחה להקאות.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר להקאות.זנגביל משמש זה מכבר לטיפול בבחילות, מחלת תנועה ובעיות עיכול.ניתן לצרוך אותו בצורה של תה, כמוסות, או פשוט מגוררים ולהוסיף לאוכל ושתייה.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תה מרגיע ומרגיע שיכול לעזור להפחית בחילות והקאות.ידוע שהוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית עוויתות שרירים בבטן ובמעיים.

3.מנטה

מנטה היא תרופה פופולרית נוספת לבחילה והקאות.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את עוויתות הקיבה, כמו גם השפעות מרגיעות ומרגיעות.ניתן לצרוך מנטה כתה, או בצורה של ממתקים או כמוסות.

4.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה יעילה להקאות.זה יכול לעזור להפחית את החומציות בבטן, מה שיכול לעזור להפחית בחילה והקאות.ניתן לצרוך אותו מעצמו או לערבב עם מרכיבים אחרים כמו דבש או ג’ינג’ר.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה יעילה נוספת להקאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.ניתן לצרוך אותו מעצמו או לערבב עם מרכיבים אחרים כמו דבש או ג’ינג’ר.

6.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה פופולרית להקאות.יש להם תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את עוויתות הקיבה.ניתן לצרוך אותם בצורה של תה או פשוט ללעוס ולבלוע.

7.קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילה והקאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.ניתן לצרוך אותו כתה או פשוט לפזר אותו על אוכל ומשקאות.

8.כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית להקאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.ניתן לצרוך אותו כתה או פשוט להוסיף אותו למזון ושתייה.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה פופולרית נוספת להקאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.ניתן לצרוך אותו כתה או פשוט לעס ולבלוע.

10.זרעי אניס

זרעי אניס הם תרופה פופולרית נוספת להקאות.יש להם תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את עוויתות הקיבה.ניתן לצרוך אותם בצורה של תה או פשוט ללעוס ולבלוע.

11.הל

הל הוא תרופה פופולרית לבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.ניתן לצרוך אותו כתה או פשוט להוסיף אותו למזון ושתייה.

12.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה יעילה להקאות.זה יכול לעזור להפחית את החומציות בבטן, מה שיכול לעזור להפחית בחילה והקאות.ניתן לצרוך אותו מעצמו או לערבב עם מרכיבים אחרים כמו דבש או ג’ינג’ר.

13.ציפורן

ציפורן היא תרופה פופולרית נוספת להקאות.יש לו תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.ניתן לצרוך אותו כתה או פשוט לעס ולבלוע.

14.קינמון ודבש

קינמון ודבש הוא תרופה יעילה להקאות.לשילוב של דבש וקינמון יש תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומיםשל בחילה והקאות.

15.יוגורט </h3

7.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה ביתית פופולרית להקאות.לתה זה יש תכונות אנטי דלקתיות עוצמתיות ומסייע בהפחתת בחילות והקאות.כדי להכין תה ג’ינג’ר, תצטרך להרתיח כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים למשך חמש דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש אחת כדי להמתיק אותו.שתו את התה לאט כדי לעזור להפחית את הקאות.

8.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה ביתית נוספת להקאות.תה זה מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-עקסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הבחילות והקאות.להכנת תה קמומיל, תצטרך לתלול שתי כפיות של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש כדי להמתיק אותו.שתו את התה לאט כדי לעזור להפחית את הקאות.

9.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה יעילה נוספת להקאות.תה זה עוזר להרגיע את מערכת העיכול ומפחית בחילות והקאות.להכנת התה, תצטרך להוסיף שתי כפיות עלי מנטה מיובשים לכוס מים רותחים.תלול את התה למשך חמש דקות ואז מסננים.מוסיפים כפית דבש כדי להמתיק את התה.שתו את התה לאט כדי לעזור להפחית את הקאות.

10.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש במשך מאות שנים כתרופה ביתית להקאות.חומץ זה מסייע בהפחתת בחילות והקאות ומסייע להחזיר את מאזן החומצה בקיבה.כדי להשתמש בתרופה זו, תצטרך לערבב כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.שתו את התערובת לאט כדי לעזור להפחית את הקאות.

11.יוגורט

יוגורט הוא תרופה ביתית פופולרית להקאות.מזון זה מכיל פרוביוטיקה, המסייעת להחזיר את איזון החיידקים הבריאים במערכת העיכול.כדי להשתמש בתרופה זו, תצטרך לאכול כוס אחת או שתיים של יוגורט רגיל.אכלו את היוגורט לאט כדי לעזור להפחית את הקאות.

12.בננות

בננות הן תרופה ביתית נוספת להקאות.פרי זה מסייע בהפחתת בחילות והקאות ומסייע להחזיר את איזון האלקטרוליטים בגוף.כדי להשתמש בתרופה זו, תצטרך לאכול בננות בשלות אחת או שתיים.אכלו את הבננות לאט כדי לעזור להפחית את הקאות.

13.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה ביתית פופולרית להקאות.מיץ זה מסייע בהפחתת בחילות והקאות ועוזר להחזיר את מאזן החומצה בקיבה.כדי להשתמש בתרופה זו, תצטרך לערבב כף אחת של מיץ לימון טרי עם כוס מים חמים.שתו את התערובת לאט כדי לעזור להפחית את הקאות.

14.דבש

דבש הוא תרופה ביתית נוספת להקאות.ממתיק זה עוזר להפחית בחילות והקאות ומסייע להחזיר את איזון הסוכר בגוף.כדי להשתמש בתרופה זו, תצטרך לערבב כף דבש אחת עם כוס מים חמים.שתו את התערובת לאט כדי לעזור להפחית את הקאות.

15.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה ביתית פופולרית להקאות.עשב זה בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית בחילות והקאות.כדי להשתמש בתרופה זו, תצטרך להרתיח כפית אחת של זרעי שומר בכוס מים למשך חמש דקות.מסננים את התה ושותים אותו לאט כדי לעזור להפחית את הקאות.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות במשך דורות כדי לסייע בהפחתת הקאות.חלק מהתרופות הפופולריות ביותר כוללות תה ג’ינג’ר, תה קמומיל, תה מנטה, חומץ תפוחים, יוגורט, בננות, מיץ לימון, דבש וזרעי שומר.ניתן להשתמש בתרופות אלה כדי לסייע בהפחתת בחילות והקאות ולהחזיר את איזון האלקטרוליטים והחומצה בגוף.

שאלות נפוצות

ש: מהם היתרונות של שימוש בתרופות טבעיות להקאות?

א: תרופות טבעיות להקאות יכולות לעזור להפחית בחילות והקאות ולהחזיר את איזון האלקטרוליטים והחומצה בגוף.בנוסף, לרוב תרופות טבעיות בטוחות יותרהאן תרופות ללא מרשם ואין להן אותן תופעות לוואי.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן