דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות של סבתא הפועלות במשפחה ויעילות לבחילה
daadaddaddaa dadc daddaad ddaddadcddaa ddedadadd dddaddcddaa

15 תרופות של סבתא הפועלות במשפחה ויעילות לבחילה

בחילה יכולה להיות מצב מתיש שיכול להשפיע מאוד על איכות חייך.לעיתים קרובות קשה לקבל הקלה מהתסמינים, ואנשים רבים פונים לתרופות וטיפולים ללא מרשם שיכולים להיות בעלי תופעות לוואי או להיות יקרות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שהועברו דרך דורות של סבתות שיכולות לספק הקלה עם תופעות לוואי מינימליות.להלן 15 תרופות של סבתא הפועלות במשפחה ויעילות לבחילה.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ביתית נפוצה לבחילה ששימשה במשך מאות שנים.ההערכה היא שמסייעת להפחית בחילה על ידי חסימת קולטני סרוטונין במוח, מה שיכול לעזור להפחית בחילות והקאות.ניתן לצרוך ג’ינג’ר במגוון צורות, כולל בתה, בכמוסות או כאבקה.ניתן להוסיף אותו גם לאוכל ומשקאות.

2.מנטה

מנטה היא תרופה טבעית נוספת לבחילה ששימשה במשך מאות שנים.נחשב להפחית בחילה על ידי עזרה בהרגעת שרירי הקיבה ולהפחתת חומצת הקיבה.ניתן לצרוך מנטה במגוון צורות, כולל כתה או בכמוסות.

3.קמומיל

קמומיל הוא עשב ריחני ששימש במשך מאות שנים כדי להקל על בחילות.על פי ההערכה, החומר הפעיל שלו, ביסבולול, מסייע בהפחתת בחילות על ידי הרגעת שרירי הקיבה והפחתת חומצת הקיבה.ניתן לצרוך את קמומיל במגוון צורות, כולל כתה או בכמוסות.

4.לימון

לימון הוא תרופה ביתית פופולרית לבחילה ששימשה במשך מאות שנים.ההערכה היא שמסייעת להפחית בחילה על ידי הרגעת שרירי הקיבה והפחתת חומצת הקיבה.ניתן לצרוך לימון במגוון צורות, כולל כתה או בכמוסות.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לבחילה ששימשה במשך מאות שנים.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת בחילות על ידי עזרה באיזון רמות החומציות של הגוף ולהפחתת חומצת הקיבה.ניתן לצרוך חומץ תפוחים במגוון צורות, כולל כמשקה או בכמוסות.

6.כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על בחילה.ההערכה היא שמסייעת להפחית בחילה על ידי הרגעת שרירי הקיבה והפחתת חומצת הקיבה.ניתן לצרוך כורכום במגוון צורות, כולל כתה או בכמוסות.

7.קינמון

קינמון הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על בחילות.ההערכה היא שמסייעת להפחית בחילה על ידי הרגעת שרירי הקיבה והפחתת חומצת הקיבה.ניתן לצרוך קינמון במגוון צורות, כולל כתה או בכמוסות.

8.הל

הל הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על בחילה.ההערכה היא שמסייעת להפחית בחילה על ידי הרגעת שרירי הקיבה והפחתת חומצת הקיבה.ניתן לצרוך הל במגוון צורות, כולל כתה או בכמוסות.

9.שומר

שומר הוא עשב ריחני ששימש במשך מאות שנים כדי להקל על בחילות.ההערכה היא שמסייעת להפחית בחילה על ידי הרגעת שרירי הקיבה והפחתת חומצת הקיבה.ניתן לצרוך שומר במגוון צורות, כולל כתה או בכמוסות.

10.ליקריץ

ליקריץ הוא עשב ריחני ששימש במשך מאות שנים כדי להקל על בחילה.ההערכה היא שמסייעת להפחית בחילה על ידי הרגעת שרירי הקיבה והפחתת חומצת הקיבה.ניתן לצרוך ליקריץ במגוון צורות, כולל כתה או בכמוסות.

11.ציפורן

ציפורן הוא עשב ריחני ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על בחילות.ההערכה היא שמסייעת להפחית בחילה על ידי הרגעת שרירי הקיבה והפחתת חומצת הקיבה.ניתן לצרוך ציפורן במגוון צורות, כולל כתה או בכמוסות.

12.אניס

אניס הוא עשב ריחני ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על בחילות.ההערכה היא שמסייעת להפחית בחילה על ידי הרגעת שרירי הקיבה והפחתת חומצת הקיבה.ניתן לצרוך את אניס במגוון צורות, כולל אS תה או בכמוסות.

13.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה ביתית פופולרית לבחילה המשמשת במשך מאות שנים.ההערכה היא שמסייעת להפחית בחילה על ידי עזרה בנטרול חומצת הקיבה.סודה לשתייה יכולה להיות

11.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ביתית נפוצה לבחילה, והיא נמצאת בשימוש נרחב על ידי סבתות ברחבי העולם.מחקרים הראו כי ג’ינג’ר יכול להיות יעיל לטיפול בבחילה בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות ואנטימטיקה.ניתן לצרוך זנגביל במגוון דרכים, כולל טרי, בתה או בצורה קפסולה.אתה יכול גם להכין סירופ ג’ינג’ר כדי לצפות את הבטן ולהפחתת בחילה.

12.מנטה

Peppermint הוא תרופה פופולרית לבחילה המשמשת במשך מאות שנים.מנטה נחשבת להפחתת תסמיני הבחילה על ידי הרגעת הקיבה וסייעת לעיכול.ניתן לצרוך מנטה כתה, תמיסה או בצורת שמן אתרי.אתה יכול גם להשתמש בשמן אתרי מנטה במפזר ארומתרפיה כדי לעזור להפחית את תסמיני הבחילה.

13.קמומיל

קמומיל הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילה.קמומיל נחשב להפחית את תסמיני הבחילה על ידי הרגעת הקיבה וסייע בעיכול.אתה יכול לצרוך קמומיל כתה, או שאתה יכול לרכוש קמומיל בצורה כמוסה.

14.קינמון

קינמון הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בבחילה.קינמון נחשב להפחית את תסמיני הבחילה על ידי הרגעת הבטן וסייע בעיכול.אתה יכול לצרוך קינמון במגוון דרכים, כולל כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

15.Acupressure

אקופרסורה היא טכניקת רפואה סינית מסורתית המשמשת לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילה.אקופרסורה כוללת יישום לחץ על נקודות ספציפיות בגוף כדי להקל על הסימפטומים.מחקרים הראו כי אקופרסורה יכולה להיות יעילה להפחתת תסמיני הבחילה.

מסקנה

התרופות של סבתא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילה.סעדים אלה הם לרוב פשוטים וניתן לשלב אותם בקלות בשגרה יומית.מג’ינג’ר לאקופרסורה ישנם מגוון של תרופות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הבחילה.על ידי שילוב תרופות אלה בשגרה היומית שלך, יתכן שתוכל להפחית את תסמיני הבחילה שלך ולקבל הקלה מסוימת.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות סבתות נפוצות לבחילה?

כמה תרופות סבתות נפוצות לבחילה כוללות ג’ינג’ר, מנטה, קמומיל, קינמון ואקופרסורה.

האם הסעדים של סבתא יעילים לבחילה?

כן, הסעדים של סבתא יכולים להיות יעילים לטיפול בבחילה.מחקרים הראו כי חלק מהתרופות הללו, כמו ג’ינג’ר ואקופרסורה, יכולות להיות יעילות להפחתת תסמיני הבחילה.חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בסעדים ביתיים לטיפול בבחילה.

לסיכום, הסעדים של סבתא הם דרך נהדרת להפחית את תסמיני הבחילה באופן טבעי.מג’ינג’ר לאקופרסורה, ישנם מגוון של תרופות שניתן לשלב בקלות בשגרה היומיומית שלך.כמו תמיד, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות ביתיות לטיפול בבחילה.בנוסף, חשוב לזכור כי סעדים אלה עשויים שלא לעבוד עבור כולם וכי תוצאות אינדיבידואליות עשויות להשתנות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן