דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות של סבתא הפועלות במשפחה וזולות לתולעי ילדים
daadaddaddaa dadc daddaad ddaddadcddaa ddedadadd ddddcddaa

15 תרופות של סבתא הפועלות במשפחה וזולות לתולעי ילדים

15 הסעדים של סבתא לתולעי ילדים

תולעים יכולות להיות בעיה נפוצה אצל ילדים, וזה יכול להיות קשור להורים.למרבה המזל, קיימים מספר טיפולים, הן ללא מרשם והן מרשם.אבל לפעמים, זה יכול להועיל לפנות לעבר תרופות מסורתיות יותר, כמו אלה שהועברו מדור לדור.להלן 15 סעדים של סבתא הפועלים במשפחה וזולים לתולעי ילדים.

1.שום

שום הוא תרופה יעילה עבור מחלות רבות, והיא לא שונה בכל מה שקשור לתולעים.מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותו עם שמן זית.תן לילדך את התערובת בבוקר על בטן ריקה, וזה יעזור לגרש את התולעים מהגוף.שום יעיל גם במניעת זיהום מחדש.

2.זרעי דלעת

זרעי דלעת מכילים כמויות גבוהות של חומצת אמינו בשם Cucurbitin, היעילה ביותר כנגד תולעים.טוחנים את הזרעים ומפזרים אותם על האוכל של ילדכם.לחלופין, תוכלו לערבב את זרעי הטחון עם דבש ולתת אותו לילדכם בבוקר על בטן ריקה.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לוודא שכל תרופה שתשתמש בה לטיפול בתולעים בילדים, אין לתת להם יותר מחמישה ימים.הסיבה לכך היא שהתולעים עלולות להפוך לחסינות מפני התרופה ולהיות קשה יותר לטיפול.

3.זרעי קרום

זרעי קרום, הידועים גם בשם Ajwain, הם מרכיב נפוץ במטבח ההודי.הם גם יעילים כנגד תולעים, מכיוון שמאמינים כי יש להם אפקט אנטלמינטי, מה שאומר שהם מסוגלים לגרש תולעים מהגוף.טוחנים את הזרעים ומערבבים אותם עם דבש ותנו אותו לילדכם בבוקר על בטן ריקה.

4.קוקוס

קוקוס הוא תרופה יעילה נוספת לתולעים.טוחנים חתיכת קוקוס ומערבבים אותו עם דבש.תן לילדך את התערובת בבוקר על בטן ריקה.הקוקוס גבוה גם בסיבים תזונתיים, המסייע לשטוף את התולעים מהגוף.

5.Neem

נם הוא עשב הודי מסורתי שהוא יעיל ביותר נגד תולעים.הרתיחו קומץ עלי נם במים ונותנים את המרתח לילדכם בבוקר על בטן ריקה.זה עוזר לגרש את התולעים מהגוף ומונע גם זיהום מחדש.

הסעדים של סבתא לטיפול בתולעי ילדים

תולעי ילדים יכולים להיות בעיה מדאיגה עבור ההורים, אך זה לא צריך להיות יקר לטיפול.הסעדים של סבתא הועברו לאורך הדורות והם טיפולים כלכליים לתולעי ילדים.להלן 15 מהתרופות הפופולריות ביותר לתולעי ילדים.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד הטיפולים העתיקים ביותר לתולעים.על פי ההערכה, היא משמשת כגירוי לטפילים, וגורמת לגרש אותם מהגוף.כדי להכין את התרופה, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים עם 8 אונקיות מים חמים.תן את התערובת לילדך פעם ביום למשך מספר שבועות.

2.שום

ידוע כי שום בעל תכונות אנטי-טפיליות שיכולות לעזור לחסל תולעים.כדי להשתמש בשום כתרופה, מוחץ 3 שיני שום ומערבב אותו עם כף דבש.תן את התערובת לילדך פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

3.גזר

על פי ההערכה, גזר יעיל כנגד טפילים במערכת העיכול.כדי להשתמש בגזר כתרופה, טחון 2 גזר ומערבב אותם עם כף דבש.תן את התערובת לילדך פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

4.שמן קוקוס

על פי ההערכה, שמן קוקוס עוזר להרוג תולעים ולגרש אותם מהגוף.כדי להשתמש בשמן קוקוס כתרופה, מערבבים 1 כף שמן קוקוס עם 8 אונקיות מים חמים.תן את התערובת לילדך פעם ביום למשך מספר שבועות.

5.ציפורן

על פי ההערכה, לציפורן יש תכונות אנטי-טפיליות שיכולות לעזור לחסל תולעים.כדי להשתמש בציפורן כתרופה, טחנו 5 ציפורן ומערבבים אותם עם כף דבש.תן את התערובת לילדך פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

6.כורכום

כורכום ידוע כ- HAVE תכונות אנטי-טפיליות שיכולות לעזור לחסל תולעים.כדי להשתמש בכורכום כתרופה, מערבבים 1 כף אבקת כורכום עם 8 אונקיות מים חמים.תן את התערובת לילדך פעם ביום למשך מספר שבועות.

7.עלים נאים

עלים עלים נים מסייעים להרוג תולעים ולגרש אותם מהגוף.כדי להשתמש בעלים של נים כתרופה, טחנו 5 עלי נם ומערבבים אותם עם כף דבש.תן את התערובת לילדך פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

8.שום ודבש

על פי ההערכה, לשום ולדבש יש תכונות אנטי-טפיליות שיכולות לעזור לחסל תולעים.כדי להשתמש בשום ודבש כתרופה, מוחץ 3 שיני שום ומערבב אותו עם כף דבש.תן את התערובת לילדך פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

9.זרעי דלעת

על פי ההערכה, זרעי דלעת עוזרים להרוג תולעים ולגרש אותם מהגוף.כדי להשתמש בזרעי דלעת כתרופה, טחנו 1 כף זרעי דלעת ומערבבים אותם עם כף דבש.תן את התערובת לילדך פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

10.זרעי פפאיה

על פי ההערכה, זרעי פפאיה עוזרים להרוג תולעים ולגרש אותם מהגוף.כדי להשתמש בזרעי פפאיה כתרופה, טוחנים 1 כף זרעי פפאיה ומערבבים אותם עם כף דבש.תן את התערובת לילדך פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

11.יוגורט

על פי ההערכה, יוגורט עוזר להרוג תולעים ולגרש אותם מהגוף.כדי להשתמש ביוגורט כתרופה, מערבבים 1 כף יוגורט רגיל עם 8 אונקיות מים חמים.תן את התערובת לילדך פעם ביום למשך מספר שבועות.

12.מיץ לימון

על פי ההערכה, מיץ לימון עוזר להרוג תולעים ולגרש אותם מהגוף.כדי להשתמש במיץ לימון כתרופה, מערבבים 1 כף מיץ לימון עם 8 אונקיות מים חמים.תן את התערובת לילדך פעם ביום למשך מספר שבועות.

13.זרעי שומר

על פי ההערכה, זרעי שומר עוזרים להרוג תולעים ולגרש אותם מהגוף.כדי להשתמש בזרעי שומר כתרופה, טחנו 1 כף זרעי שומר ומערבבים אותם עם כף דבש.תן את התערובת לילדך פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

14.זרעי כוסברה

על פי ההערכה, זרעי כוסברה עוזרים להרוג תולעים ולגרש אותם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן