דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות של סבתא בהתבסס על ניסיון ושווה להכיר את השלפוחית
daadaddaddaa dadc daddaad dddaaddada dadc daddadddf ddaddd

15 תרופות של סבתא בהתבסס על ניסיון ושווה להכיר את השלפוחית

תרופות טבעיות לבריאות שלפוחית השתן

הטיפול בבריאות שלפוחית השתן שלנו חיוני לשמירה על אורח חיים בריא, וסבתות היו מודעות לכך היטב במשך מאות שנים.סבתות רבות ידועות בסעדים המסורתיים שלהן כדי לעזור לשמור על שלפוחית השתן במצב טוב.החל בתה צמחים ועד תרופות מתוצרת בית, ישנן דרכים רבות לעזור לתמוך בבריאות שלפוחית השתן באופן טבעי.במאמר זה נחקור 15 סעדים שאושרו על סבתא שהוכחו כיעילים ובטוחים כאחד.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת לתמוך בבריאות שלפוחית השתן ולעתים קרובות משמשים כחלק מתרגילי ריפוי מסורתיים.כמה עשבי תיבול שיש לקחת בחשבון לבריאות שלפוחית השתן כוללים סרפד, קמומיל, משי תירס, שומר ויארו.ניתן לצרוך תה צמחים מדי יום, עד שלוש פעמים ביום, כדי לסייע בקידום בריאות שלפוחית השתן.

טיפ ייחודי

כשמכינים תה צמחים, תלול אותו לפחות 10 דקות כדי להפיק את המרב מעשבי התיבול.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים (ACV) הוא תרופה ביתית מצוינת לבריאות שלפוחית השתן.מדללים כפית אחת של ACV בכוס מים חמים ושותה שלוש פעמים ביום.זה עוזר להפחית את חומציות השתן ומסייע במניעת זיהומים בשלפוחית השתן.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב הידוע בתכונותיו המרגיעות והאנטי דלקתיות.מרתיחים כפית אחת של שורש מרשמלו בכוס מים למשך 10 דקות ושותה שלוש פעמים ביום.זה עוזר להפחתת הדלקת בדרכי השתן ויכול לעזור במניעת זיהומים בשלפוחית השתן.

מיץ חמוציות

מיץ חמוציות עשיר בנוגדי חמצון ויכול לעזור במניעת דלקות שלפוחית השתן.שתו כוס אחת של מיץ חמוציות מדי יום כדי לעזור לשמור על בריאות שלפוחית השתן.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חומר אלקליין המסייע להפחתת חומציות השתן.הוסף כפית סודה לשתייה אחת לכוס מים ושותה אותה פעמיים ביום.

UVA URSI

UVA URSI הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בזיהומים בשלפוחית השתן.הכינו תה עם כפית אחת של Uva Ursi ותלולה למשך 10 דקות.שתו שלוש פעמים ביום כדי לסייע במניעת דלקות שלפוחית השתן.

HORSETAIL

HorseTail הוא עשב הידוע בתכונותיו המשתנות.מרתיחים כפית אחת של זנב סוס בכוס מים למשך 10 דקות ושותים שלוש פעמים ביום.זה עוזר לשטוף רעלים משלפוחית השתן ועוזר לשמור על בריאות שלפוחית השתן.

שום

שום הוא תרופה טבעית מצוינת לבריאות שלפוחית השתן.אכילת שתי שיני שום מדי יום מסייעת להפחתת חומציות השתן ויכולה לעזור במניעת דלקות שלפוחית השתן.

פטרוזיליה

פטרוזיליה היא עשב משתן שעוזר לשטוף רעלים משלפוחית השתן.שתו כוס תה פטרוזיליה שלוש פעמים ביום כדי לעזור לשמור על בריאות שלפוחית השתן.

שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא עשב משתן שעוזר לשטוף רעלים משלפוחית השתן.מרתיחים כפית אחת של שורש שן הארי בכוס מים למשך 10 דקות ושותה שלוש פעמים ביום.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את הדלקת בשלפוחית השתן.מרתיחים כפית ג’ינג’ר אחת בכוס מים למשך 10 דקות ושותה שלוש פעמים ביום.

מיץ לימון

מיץ לימון עשיר בוויטמין C ומסייע בהפחתת חומציות השתן.מוסיפים כפית מיץ לימון לכוס מים ושותה שלוש פעמים ביום.

תה היביסקוס

תה היביסקוס הוא עשב משתן שעוזר לשטוף רעלים ולהפחית דלקת בשלפוחית השתן.שתו כוס אחת של תה היביסקוס שלוש פעמים ביום.

Echinacea

Echinacea הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בזיהומים בשלפוחית השתן.מרתיחים כפית אחת של Echinacea בכוס מים למשך 10 דקות ושותה שלוש פעמים ביום.

משי תירס

משי תירס הוא עשב משתן שעוזר לשטוף רעלים משלפוחית השתן.להרתיח כפית אחת של משי תירס

תרופות צמחי מרפא לבריאות שלפוחית השתן

לסבתות יש שפע של תרופות המבוססות על ניסיון שכדאי להגיע אליודע לבריאות שלפוחית השתן.ניתן להשתמש בתרופות צמחיות כדי להרגיע את הסימפטומים, להפחית דלקת ולקדם בריאות שלפוחית השתן הכללית.להלן כמה מהתרופות הצמחיות הנפוצות ביותר המשמשות כדי לסייע בתמיכה בבריאות שלפוחית השתן.

קמומיל

קמומיל הוא עשב קל עם תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות.זה יכול לשמש כדי לעזור להרגיע את הסימפטומים של גירוי בשלפוחית השתן ולהפחית את הדלקת.עדיף שהוא נלקח כתה, אך ניתן להשתמש בו גם בצורת תמיסה או כמוסה.

מרשמלו

מרשמלו הוא עשב עם תכונות אנטי דלקתיות ומורדות.זה יכול לעזור להרגיע את שלפוחית השתן ולהפחית את הגירוי.עדיף שהוא נלקח כתה או בצורה כמוסה.

לימון בלאם

Lemon Balm הוא עשב עדין עם תכונות אנטי -עווית.זה יכול לעזור להפחית עוויתות ודלקת בשלפוחית השתן.ניתן לקחת אותו כתה, תמיסה או כמוסה.

משי תירס

משי תירס הוא משתן קל ויכול לעזור להפחית את שמירת המים בשלפוחית השתן.ניתן לקחת אותו כתה או בצורה כמוסה.

חמוציות

חמוציות היא משתן קל ויכולה לעזור להפחית את שמירת המים בשלפוחית השתן.זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לזיהומים בשלפוחית השתן.עדיף שהוא נלקח כמיץ או בצורה כמוסה.

UVA URSI

UVA URSI הוא משתן קל ויכול לעזור להפחית את שמירת המים בשלפוחית השתן.זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לזיהומים בשלפוחית השתן.עדיף שהוא נלקח כתה או בצורה כמוסה.

Goldenrod

Goldenrod הוא משתן קל ויכול לעזור להפחית את שמירת המים בשלפוחית השתן.זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לזיהומים בשלפוחית השתן.עדיף שהוא נלקח כתה או בצורה כמוסה.

HORSETAIL

ShoreStail הוא משתן קל ויכול לעזור להפחית את שמירת המים בשלפוחית השתן.זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לזיהומים בשלפוחית השתן.עדיף שהוא נלקח כתה או בצורה כמוסה.

סיכום

לסבתות יש שפע של תרופות על בסיס ניסיון שכדאי להכיר את בריאות שלפוחית השתן.ניתן להשתמש בתרופות צמחיות כדי להרגיע את הסימפטומים, להפחית דלקת ולקדם בריאות שלפוחית השתן הכללית.תרופות צמחי מרפא פופולריות לבריאות שלפוחית השתן כוללות קמומיל, מרשמלו, מזור לימון, משי תירס, חמוציות, Uva Ursi, Goldenrod ו- HorseTail.חשוב לדבר עם רופא לפני שאתה לוקח תרופות צמחיות כלשהן.

שאלות נפוצות

האם ניתן להשתמש בתרופות צמחיות כדי לעזור בבריאות שלפוחית השתן?

כן, ניתן להשתמש בתרופות צמחיות כדי לעזור בבריאות שלפוחית השתן.תרופות צמחי מרפא פופולריות לבריאות שלפוחית השתן כוללות קמומיל, מרשמלו, מזור לימון, משי תירס, חמוציות, Uva Ursi, Goldenrod ו- HorseTail.חשוב לדבר עם רופא לפני שאתה לוקח תרופות צמחיות כלשהן.

האם יש סיכונים הקשורים לנטילת תרופות צמחי מרפא?

כן, ישנם סיכונים פוטנציאליים הקשורים לנטילת תרופות צמחיות.תרופות צמחיות יכולות לקיים אינטראקציה עם תרופות ועלולות לגרום לתופעות לוואי, כמו בחילה, כאבי ראש וסחרחורת.חשוב לדבר עם רופא לפני שאתה לוקח תרופות צמחיות כלשהן.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן