דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות של סבתא איכותית מהמטבח לכוויות פלפל חם
daadaddaddaa dadc daddaad dddbddaaddaa deddeddd dcdbdddddaa

15 תרופות של סבתא איכותית מהמטבח לכוויות פלפל חם

15 הסעדים של סבתא מהמטבח לכוויות פלפל חם

האם אתה אוהב לבשל עם פלפלים חמים?למרבה הצער, קל להשיג כוויה מגעילה שיכולה לעקוץ ולגרום לגירוי במשך ימים.אם אי פעם נשרפת פלפל חם, אתה יודע שזו לא בדיחה.למרבה המזל, יש כמה תרופות קלות שתוכלו למצוא במטבח שלכם כדי להרגיע את הכוויה ולהחזיר אתכם לבישול תוך זמן קצר.

כוויות פלפל חמות יכולות להיגרם כתוצאה ממצב במגע עם שמני הפלפל, אם באמצעות מגע ישיר עם הפלפל או על ידי נגיעה במשהו שבא במגע עם הפלפל, כמו קרש חיתוך או סכין.שמני פלפל יכולים לגרות את העור ולגרום לתחושת שריפה.

הסעדים של סבתא מנוסה ואמיתית

ישנם כמה תרופות מנוסות ואמיתיות שאולי סבתא שלך נהגה להרגיע כוויית פלפל חם.להלן כמה מהתרופות הטובות ביותר לכוויות פלפל חם מהמטבח:

1.חלב או יוגורט

חלב או יוגורט יכולים לעזור להרגיע את שריפת פלפל חם.חומצת הלקטיקה בחלב או ביוגורט עוזרת לנטרל את הכוויה ולהפחית את תחושת הבריבה.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של חלב או יוגורט על האזור הפגוע ותן לו לשבת 10-15 דקות.ואז, שטפו את האזור במים קרירים.

2.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה נהדרת לכוויות פלפל חם.האופי האלקליני של סודה לשתייה עוזר לנטרל את החומצה בשמן הפלפל ולהרגיע את הכוויה.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מערבבים כף סודה לשתייה עם כוס מים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור המושפע ותן לו לשבת 10-15 דקות ואז שוטף במים קרירים.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה נהדרת לכוויות פלפל חם.החומציות של החומץ מסייעת בנטרול הכוויה, ואילו התכונות האנטיספטיות של החומץ עוזרות להפחתת הסיכון לזיהום.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מערבבים כף של חומץ תפוחים עם כוס מים ומורחים על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10-15 דקות, ואז לשטוף במים קרירים.

4.דבש

דבש הוא תרופה נהדרת לכוויות פלפל חם מכיוון שיש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של דבש על האזור המושפע ותן לו לשבת 10-15 דקות, ואז שוטף במים קרירים.

5.אלוורה

אלוורה היא תרופה ידועה לכוויות פלפל חם.המאפיינים הקירור והמרגיע של אלוורה עוזרים להפחית את תחושת השריפה ולקדם ריפוי.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע ותן לו לשבת 10-15 דקות ואז שוטפים במים קרירים.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה נהדרת לכוויות פלפל חם.התכונות האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות של שמן קוקוס עוזרות להפחתת תחושת הבריבה ולקדם ריפוי.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור הפגוע ותן לו לשבת 10-15 דקות, ואז שוטף במים קרירים.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את תחושת השריפה של כוויית פלפל חם.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של לוז מכשפה על האזור הפגוע ותן לו לשבת 10-15 דקות, ואז לשטוף במים קרירים.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את תחושת השריפה של כוויית פלפל חם.פשוט מדללים כמה טיפות שמן עץ התה במים ומורחים על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10-15 דקות, ואז לשטוף במים קרירים.

9.שמן זית

שמן זית הוא תרופה נהדרת לכוויות פלפל חם.התכונות האנטי דלקתיות של שמן זית עוזרות להרגיע את תחושת הבריבה, ואילו הנוגדים החמצון עוזרים לקידום הריפוי.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של שמן זית על האזור הפגוע ותן לו לשבת 10-15 דקות ואז שוטפים במים קרירים.

10.מי מלח

מי מלח הם תרופה נהדרת לכוויות פלפל חם.המלח עוזר לנטרל את הכוויה ולהפחית את תחושת השריפה.כל שעליך לעשות הוא לערבב כף מלח בכוס מים חמים ומרחי אותה על האזור המושפע.L.זה יושב 10-15 דקות, ואז שוטף עם תרופות טבעיות מגניבות לכוויות פלפל חם

כוויות פלפל חם יכולות להיות כואבות מאוד ולא נוחות לחוות.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות טבעיות שהועברו מדורות של סבתות שיכולות לעזור להקל על הכאב.להלן 15 תרופות של סבתא איכותית מהמטבח שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בטיפול בכוויות פלפל חם.

1.חלב

חלב הוא תרופה פשוטה ויעילה לכוויות פלפל חם.זה עוזר להתקרר ולהרגיע את האזור הפגוע, ולהפחית את תחושת הבריבה.חומצת החלב בחלב מסייעת גם בפירוק הקפסאיצין, התרכובת האחראית לתחושת השריפה.עדיף להשתמש בחלב קר לתרופה זו.

2.יוגורט

אותה חומצה לקטית הקיימת בחלב נמצאת גם ביוגורט.ניתן ליישם יוגורט ישירות על האזור המושפע כדי לספק הקלה מכוויות פלפל חם.הוא גם מלא בפרוביוטיקה, שיכולים לעזור להפחית דלקת ואדמומיות.

3.קרח

ICE הוא תרופה יעילה לכוויות פלפל חם.החלת דחיסה קרה או חבילת קרח על האזור הפגוע תעזור להפחית את תחושת הבריבה.חשוב להיזהר שלא לשים את הקרח ישירות על העור, מכיוון שזה עלול לגרום נזק נוסף.

4.חומץ

חומץ הוא תרופה טבעית נוספת ששימשה במשך דורות לטיפול בכוויות פלפל חם.החלת כמות קטנה של חומץ על האזור הפגוע יכולה לעזור להרגיע את התחושה הבוערת.חשוב להיות בטוח להשתמש בחומץ לבן לצורך תרופה זו.

5.דבש

דבש הוא תרופה טבעית לכוויות פלפל חם.זה עוזר להפחית את תחושת השריפה ולהרגיע את האזור המושפע.עדיף להשתמש בדבש גולמי ואורגני לצורך תרופה זו.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית לכוויות פלפל חם.זה עוזר להפחית את תחושת השריפה ולהרגיע את האזור המושפע.עדיף להשתמש בשמן קוקוס אורגני ולא מזוקק לתרופה זו.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה יעילה לכוויות פלפל חם.זה עוזר להפחית את תחושת השריפה ולהרגיע את האזור המושפע.עדיף לערבב סודה לשתייה עם כמות קטנה של מים ליצירת משחה לפני שמריחה אותה על האזור המושפע.

8.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית לכוויות פלפל חם.זה עוזר להפחית את תחושת השריפה ולהרגיע את האזור המושפע.עדיף להשתמש בג’ל אלוורה טרייה לצורך התרופה הזו.

9.מלפפון

מלפפון הוא תרופה טבעית לכוויות פלפל חם.זה עוזר להפחית את תחושת השריפה ולהרגיע את האזור המושפע.עדיף להשתמש בפרוסות מלפפונים טריים עבור תרופה זו.

10.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית לכוויות פלפל חם.זה עוזר להפחית את תחושת השריפה ולהרגיע את האזור המושפע.עדיף להשתמש בתמצית לוז מכשפות לתרופה זו.

11.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לכוויות פלפל חם.זה עוזר להפחית את תחושת השריפה ולהרגיע את האזור המושפע.עדיף להשתמש בחומץ תפוחים אורגני ולא מסונן לתרופה זו.

12.תפוח אדמה

תפוח אדמה הוא תרופה טבעית לכוויות פלפל חם.זה עוזר להפחית את תחושת השריפה ולהרגיע את האזור המושפע.עדיף להשתמש בפרוסות תפוחי אדמה טריות לתרופה זו.

13.מי מלח

מי מלח הם תרופה טבעית לכוויות פלפל חם.זה עוזר להפחית את תחושת השריפה ולהרגיע את האזור המושפע.עדיף להשתמש במי מלח חמים לתרופה זו.

14.בזיל

בזיל הוא תרופה טבעית לכוויות פלפל חם.זה עוזר להפחית את תחושת השריפה ולהרגיע את האזור המושפע.עדיף להשתמש בעלים בזיליקום טריים עבור התרופה הזו.

15.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית לכוויות פלפל חם.זה עוזר להפחית את תחושת השריפה ולהרגיע את האזור המושפע.עדיף להשתמש במיץ לימון סחוט טרי לתרופה זו.

סיכום

כוויות פלפל חם יכולות להיות מאוד

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן