דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות של סבתא איכותית ואורגנית לשיניים לבנות
daadaddaddaa dadc daddaad dddbddaaddaa ddddaddaddaa dcdaddad

15 תרופות של סבתא איכותית ואורגנית לשיניים לבנות

מדוע יש שיניים לבנות?

יש שיניים לבנות חשוב מכמה סיבות.זה יכול לעזור לך להיראות אטרקטיבי יותר, מכיוון שחיוך בהיר נתפס לעתים קרובות כסימן לבריאות טובה.שיניים לבנות יכולות גם לעזור לך לשמור על בריאות הפה טובה.היגיינת דרך הפה נכונה יכולה למנוע מחלות חניכיים, חללים ובעיות שיניים אחרות.בנוסף, שיניים לבנות יכולות להגביר את הביטחון העצמי שלך ולעזור לך לעשות רושם ראשוני טוב.

הסעדים של סבתא לשיניים לבנות

למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות בהן תוכלו להשתמש בכדי להלבין את השיניים ולהשאיר אותם להיראות במיטבם.להלן 15 תרופות של סבתא איכותית ואורגנית לשיניים לבנות:

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חומר הלבנה טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של סודה לשתייה עם שתי כפיות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך והשאיר אותה לשתי דקות לפני שטיפתו במים.

2.מי חמצן

מי חמצן הוא חומר הלבנה טבעי נוסף שיכול לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים שלך.מערבבים כפית אחת של מי חמצן עם כפית מים אחת כדי ליצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך והשאיר אותה לדקה אחת לפני שטיפתו במים.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא מענק טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של חומץ תפוחים עם כפית מים אחת כדי ליצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך והשאיר אותה לדקה אחת לפני שטיפתו במים.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חומר אנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור בהוצאת כתמי שטח מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לשחרר כף שמן קוקוס בפה למשך 10 דקות ואז לירוק אותו.אתה יכול גם לערבב כפית שמן קוקוס עם כפית סודה לשתייה כדי ליצור משחה שתוכל למרוח על השיניים שלך.

5.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חומר הלבנה טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים שלך.פשוט מערבבים כפית מיץ לימון עם כפית מים להכנת משחה.החל את העיסה על השיניים שלך והשאיר אותה לדקה אחת לפני שטיפתו במים.

6.תותים

תותים מכילים חומצה מאלית, שהיא חומר טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים שלך.פשוט מועכים כמה תותים ומערבבים אותם עם כפית סודה לשתייה כדי ליצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך והשאיר אותה לדקה אחת לפני שטיפתו במים.

7.קליפת תפוז

קליפת תפוז היא חומר הלבנה טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לשפשף את החלק הפנימי של קליפה כתום על השיניים שלך למשך דקה לפני ששוטף אותו במים.

8.פחם מופעל

פחם מופעל הוא חומר הלבנה טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של פחם מופעל עם כפית מים לייצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך והשאיר אותה לדקה אחת לפני שטיפתו במים.

9.מלח ים

מלח ים הוא חומר הלבנה טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח ים עם כפית מים לייצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך והשאיר אותה לדקה אחת לפני שטיפתו במים.

10.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא חומר הלבנה טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לשטוף כף של מיץ חמוציות בפה במשך 10 דקות ואז לירוק אותו.

11.אלוורה

אלוורה הוא חומר הלבנה טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של ג’ל אלוורה עם כפית מים אחת כדי ליצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך והשאיר אותה לדקה אחת לפני שטיפתו במים.

12.Neem

נם הוא חומר אנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמי שטח קדימהM השיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של אבקת נים עם כפית מים אחת כדי ליצור משחה.החל את העיסה על

הלבנת שיניים עם תרופות ביתיות טבעיות

התרופות של סבתא לשיניים לבנות הן לרוב טבעיות ואורגניות, וניתן להשתמש בהן בבטחה וביעילות להלבנת שיניים.ישנם מגוון של תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להלבין שיניים ולשפר את בריאות הפה.להלן 15 מהתרופות של הסבתא הטובה ביותר לשיניים לבנות.

1.משיכת שמן

משיכת שמן היא טכניקה הודית מסורתית הכרוכה בהפחתת כף שמן (בדרך כלל שמן קוקוס או שומשום) בפה למשך 15-20 דקות.זה יכול לעזור להסיר חיידקים ורעלים מהפה, שיכולים לעזור להלבין שיניים.חשוב לירוק את השמן לאחר השימוש ולא לבלוע אותו, מכיוון שהוא מכיל רעלים.

2.סודה לשתייה ומיץ לימון

תרופה זו כוללת ערבוב יחד 1 כפית סודה לשתייה וכפית מיץ לימון ליצירת משחה.ניתן ליישם משחה זו ישירות על השיניים ולהשאיר למשך 5 דקות לפני שנשטף.סודה לשתייה ומיץ לימון הם שניהם חומרי הלבנה טבעיים שיכולים לעזור להלבין שיניים.חשוב להשתמש רק בתרופה זו פעם או פעמיים בשבוע מכיוון שהיא יכולה להיות שוחקת לאמייל.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חומר אנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להפחית את לוחית השיניים והלבין.זה יכול לשמש שטיפת פה, על ידי ערבוב של 1 כף של חומץ תפוחים עם כוס מים.שוטפים את התערובת סביב הפה למשך מספר דקות לפני הירידה החוצה ושוטפת במים.חשוב לציין כי חומץ סיידר תפוחים הוא חומצי, ולכן יש להשתמש בו בזהירות ולא לבלוע.

4.מי חמצן

מי חמצן הוא חומר הלבנה טבעי שיכול לעזור להלבין שיניים.זה יכול לשמש שטיפת פה, על ידי ערבוב 1 כפית מי חמצן עם כוס מים.שוטפים את התערובת סביב הפה למשך מספר דקות לפני הירידה החוצה ושוטפת במים.חשוב לציין כי מי חמצן יכול להיות שוחק, ולכן יש להשתמש בו בזהירות ולא לבלוע.

5.קליפת בננה

שפשוף את החלק הפנימי של קליפת בננה על השיניים יכול לעזור להלבין אותם.האשלגן, המגנזיום והמנגן שנמצא בקליפת הבננה יכולים לעזור להסיר כתמים ולהלבין שיניים.חשוב לשטוף את הפה לאחר השימוש בתרופה זו, שכן קליפת הבננה יכולה להיות דביקה.

6.פחם מופעל

פחם מופעל הוא מלבן שיניים טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמים ולהלבין שיניים.זה יכול לשמש כמשחת שיניים, על ידי ערבוב 1 כפית פחם מופעל עם כפית מים.צחצחו את השיניים עם העיסה למשך מספר דקות לפני שטיפת הפה.חשוב לציין כי פחם פעיל יכול להיות שוחק, ולכן יש להשתמש בו בזהירות.

7.פירות וירקות

אכילת פירות וירקות פריכים יכולה לעזור לנקות ולהלבין באופן טבעי.תפוחים, סלרי וגזר הם כמה מהמאכלים הטובים ביותר לאכול למטרה זו.אכילת מזונות אלה תסייע בהוצאת חיידקים של לוחית וגורמי כתמים מהשיניים, ולהשאיר אותם לבנים ונקיים יותר.

8.תותים וסודה לשתייה

ריסוק כמה תותים ולערבב אותם עם כפית סודה לשתייה יכול לעזור להלבין שיניים באופן טבעי.החומצה המאלית בתותים עוזרת להסיר כתמים, ואילו הסודה לשתייה עוזרת לקרצף את לוחית הרוח.יש להשתמש בתרופה זו פעם בשבוע ואינה מתאימה לאנשים עם שיניים רגישות.

9.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי -חיטוי והלבנה טבעי שיכול לעזור להלבין שיניים.זה יכול לשמש כמשחת שיניים, על ידי ערבוב 1 כפית כורכום עם כפית מים.צחצחו את השיניים עם העיסה למשך מספר דקות לפני שטיפת הפה.חשוב לציין שכורכום יכול להיות שוחק, ולכן יש להשתמש בו בזהירות.

10.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא מלבן שיניים טבעיכובע יכול לעזור להסיר כתמים ולהלבין שיניים.זה יכול לשמש שטיפת פה, על ידי הסתובבות א

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן