דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות ריפוי של סבתא וסודות העובדים
daadaddaddaa daddadd dadc daddaad ddaddddaa ddadddddd

15 תרופות ריפוי של סבתא וסודות העובדים

נפלאות הסעדים של סבתא

הסעדים והסודות של סבתא הם לרוב המפתח לפתיחת המלא של האדם של האדם לבריאות ובריאות.הסעדים של סבתא הם לרוב פתרונות פשוטים, טבעיים ויעילים לרבים מהמחלות המכותיות אותנו כיום.תרופות הריפוי של סבתא הן מעשיות וחסכוניות ולעתים קרובות יש היסטוריה ארוכת שנים של עבודה במשך דורות.הסעדים של סבתא כוללים לעתים קרובות שימוש בעשבי תיבול טבעיים, שמנים אתרים ותרופות ביתיות כמרכיבים ראשוניים, והם יכולים לספק הקלה ממגוון רחב של מחלות.

היכולת להשתמש בחוכמת הסבתות שלנו ולהעביר אותה מדור לדור היא כלי רב עוצמה.הסעדים של סבתא מאפשרים לנו ללמוד מחוכמת אבות אבותינו ולספק לנו דרך טבעית וחסכונית להתייחס לרבים מהמחלות שמכותנו אותנו כיום.מארון המטבח שלה לגן הביתי שלה, סבתא תמיד הייתה מוכנה עם תרופות טבעיות כדי לעזור למשפחתה כשהם מרגישים לא טוב.

15 תרופות ריפוי של סבתא וסודות העובדים

1. דבש ולימון: זהו אחד התרופות הפופולריות ביותר שסבתא נהגה לעזור למשפחתה להרגיש טוב יותר.דבש ולימון הוא תרופה פשוטה ויעילה לגרונות וכאבים.זו גם תרופה נהדרת לשיעול.פשוט מערבבים כמויות שוות של דבש ומיץ לימון ולשתות אותו.

2. תה ג’ינג’ר: תה ג’ינג’ר הוא תרופה נהדרת עבור מחלות רבות.סבתא ידעה את כוחו של תה ג’ינג’ר והשתמשה בו כדי להקל על בחילות, נפיחות ונושאי עיכול אחרים.להכנת תה ג’ינג’ר, תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים רותחים למשך 10 דקות, מסננים ושותים.

3. חומץ תפוחים: חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת עבור מחלות רבות.סבתא השתמשה בו כדי לטפל בגרונות כאב, גירויים בעור ולהפחתת דלקת.כדי להכין תרופת חומץ תפוחים, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושתייה.

4. שום: שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי דלקתית.סבתא השתמשה בשום כדי לטפל בבעיות הצטננות, גודש ובעיות עור.כדי להכין תרופה שום, מערבבים שתי שיני שום טחון לכוס מים חמים ושתייה.

5. בצל: בצל הוא תרופה טבעית אנטי דלקתית ואנטי-בקטריאלית.סבתא השתמשה בו כדי לטפל בהצטננות ובשפעת.כדי ליצור תרופת בצל, מערבבים כוס רבע של בצל קצוץ לכוס מים חמים ושתייה.

6. שמן קיק: שמן קיק הוא תרופה טבעית אנטי דלקתית ואנטי בקטריאלית.סבתא השתמשה בו לטיפול בגירויים בעור, דלקת והצטננות.כדי להכין תרופת שמן קיק, מערבבים כף אחת של שמן קיק בכוס מים חמים ושתייה.

7. שמן אקליפטוס: שמן אקליפטוס הוא תרופה טבעית אנטי דלקתית ואנטי בקטריאלית.סבתא השתמשה בו כדי לטפל בבעיות הצטננות, עומס ובעיות עור.כדי ליצור תרופה שמן אקליפטוס, ערבבו שתי טיפות של שמן אקליפטוס בכוס מים חמים ושתייה.

8. תה מנטה: תה מנטה הוא תרופה נהדרת עבור מחלות רבות.סבתא השתמשה בו כדי להקל על בחילות, נפיחות ונושאי עיכול אחרים.להכנת תה מנטה, תלול כפית אחת של עלי מנטה קצוצים טריים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות, מסננים ושותים.

9. תה קמומיל: תה קמומיל הוא תרופה נהדרת עבור מחלות רבות.סבתא השתמשה בו כדי להקל על בחילות, נפיחות ונושאי עיכול אחרים.להכנת תה קמומיל, תלול כפית אחת של פרחי קמומיל בכוס מים רותחים למשך 10 דקות, מסננים ושותים.

10. סירופ אלדרברי: סירופ אלדרברי הוא תרופה נהדרת עבור מחלות רבות.סבתא השתמשה בו כדי לטפל בהצטננות ובשפעת.כדי להכין סירופ סמאי, מערבבים כפית אחת של סירופ סמאי בכוס מים חמים ושתייה.

11. טימין: טימין הוא תרופה טבעית אנטי-דלקתית ואנטי-בקטריאלית.סבתא השתמשה בו כדי לטפל בבעיות הצטננות, עומס ובעיות עור.כדי להכין תרופה לטימין, מערבבים כפית אחת של עלי טימין בכוס מים חמים ושתייה.

12. שורש מרשמלו: שורש מרשמלו הוא תרופה טבעית אנטי דלקתית ואנטי בקטריאלית.סַבתָאהשתמש בו כדי לטפל בבעיות הצטננות, עומס ובעיות עור.כדי ליצור תרופת שורש מרשמלו, ערבבו כפית אחת של שורש מרשמלו בכוס מים חמים ושתייה.

13. כורכום: כורכום הוא תרופה טבעית אנטי דלקתית ואנטי-בקטריאלית.סבתא השתמשה בו כדי לטפל בבעיות הצטננות, גודש ובעור עור.

הסעדים של סבתא לבעיות עיכול

לסבתות תמיד הייתה דרך לעזור לנו להרגיש טוב יותר כאשר הבטן שלנו לא הרגישה כל כך גדולה.במקום לרוץ לארון התרופות, כדאי לפנות לכמה מהתרופות המנוסות והמאומצות שלהם.להלן כמה תרופות עיכול מובילות מהמטבח של סבתא:

מי לימון

כוס מי לימון חמים היא תרופה פשוטה אך יעילה למערכת העיכול.החומציות של הלימון עוזרת לפרק אוכל בבטן, ואילו המים החמים עוזרים לשטוף רעלים.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להרגיע בטן מוטרדת.עשבי תיבול כמו קמומיל, ג’ינג’ר ופפרמינט טובים במיוחד להקלה על אי נוחות בעיכול.הם פועלים להרגיע את רירית הקיבה ועוזרים להפחתת הדלקת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עזר עיכול רב עוצמה.זה עוזר להפחתת דלקת ויכול לאזן בין חומציות הקיבה.כל שעליך לעשות הוא לערבב כף של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותה אותו לפני הארוחות.

הסעדים של סבתא לסטרס וחרדה

מתח וחרדה יכולים לקחת מחיר לבריאותנו הנפשית והגופנית.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות שסבתותינו נהגו לעזור לנו להירגע ולהפחית את הלחץ.להלן כמה מהתרופות הטבעיות הטובות ביותר לסטרס וחרדה:

יוגה ומדיטציה

יוגה ומדיטציה הם דרכים מצוינות להפחתת לחץ ולהרגיע את הנפש.סבתות ידעו את כוחם של פרקטיקות אלה והתאמנו בהן באופן קבוע כדי לעזור להפחית את הלחץ והחרדה.

שמנים אתרים

שמנים אתריים שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית לחץ וחרדה.לבנדר, קמומיל ועץ אלגום הם כולם שמנים אתרים נהדרים שיעזרו להביא תחושה של רוגע ורגיעה.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות הן דרך נהדרת להפחית לחץ וחרדה.תה צמחי מרפא, כמו קמומיל, נהדר להפחתת הלחץ ולהרגעת העצבים.עשבי תיבול אחרים, כמו פסיפלפרור ושורש ולריאן, יכולים גם לעזור להפחית את הלחץ והחרדה.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות כדי לעזור לנו להרגיש טוב יותר במשך מאות שנים.ממי לימון ועד תה צמחים לשמנים אתרים, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להרגיע את בעיות העיכול, להפחית לחץ וחרדה ולקדם את רווחת הכלל.עם התרופות הטבעיות הללו, אנו יכולים לקחת דף מהספר של הסבתות שלנו וללמוד לדאוג לעצמנו בדרך הטבעית.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות טבעיות שיעזרו בבעיות עיכול?

כמה תרופות טבעיות שיעזרו בבעיות עיכול כוללות שתיית מי לימון חמים, שתיית תה צמחים ונטילת חומץ תפוחים.

מהן כמה תרופות טבעיות שיעזרו להפחית לחץ וחרדה?

כמה תרופות טבעיות המסייעות להפחתת לחץ וחרדה כוללות תרגול יוגה ומדיטציה, שימוש בשמנים אתרים ולקיחת תרופות צמחיות כמו תה קמומיל ופספלואר.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות כדי לעזור במחלות שונות במשך מאות שנים.תרופות אלה פשוטות, בטוחות ויעילות.בין אם אתם מתמודדים עם בעיות עיכול, לחץ או חרדה, תרופות טבעיות יכולות לעזור לכם למצוא הקלה.עם התרופות הטבעיות הללו, אנו יכולים ללמוד לטפל בעצמנו בדרך הטבעית, ממש כמו שהסבתות שלנו עשו.

רפואה עממית הוא סוג של רפואה מסורתית המבוססת על אמונות, פרקטיקות וחוויות של אתרבות מסוימת.לעתים קרובות הוא משמש לטיפול במחלות קלות ובמצבים כרוניים, ומבוסס על הנחת היסוד שהגוף מסוגל לרפא ITSElf.סבתות משתמשות בתרופות טבעיות כדי לעזור לנו להרגיש טוב יותר במשך מאות שנים, וניתן להשתמש בתרופות שלהן כדי לעזור בבעיות עיכול, להפחית לחץ וחרדה ולקדם את הרווחה הכללית.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן