דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות פופולריות של סבתא מהמטבח לגרון ושיעול
daadaddaddaa daddaddcdadddaa dadc daddaad deddeddd dcddaddf

15 תרופות פופולריות של סבתא מהמטבח לגרון ושיעול

הסעדים של סבתא מהמטבח לגרון ושיעול

במשך דורות, סבתות מחלקות תרופות ביתיות מהמטבח לטיפול במגוון מחלות.תרופות אלה מיוצרות לרוב עם מרכיבים פשוטים הנגישים בקלות ומשמשים במשך מאות שנים.עבור אלה הסובלים מגרון ושיעול, ישנם הרבה תרופות של סבתא פופולריות שיכולות להרגיע את הסימפטומים ולספק הקלה.להלן 15 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא מהמטבח לגרון ושיעול.

סירופ ג’ינג’ר ודבש

סירופ ג’ינג’ר ודבש הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר של סבתא בגרון ושיעול.זוהי תרופה פשוטה אך יעילה שניתן לייצר בקלות עם ג’ינג’ר, דבש ומים.מומלץ לשתות את הסירופ הזה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כיצד להכין סירופ ג’ינג’ר ודבש:

 • מגרד חתיכת ג’ינג’ר והוסיפו אותה למחבת עם 2 כוסות מים.
 • הביאו את התערובת לרתיחה ומבשלים במשך 10 דקות.
 • מסננים את התערובת ומוסיפים 1 כוס דבש.
 • מערבבים עד להמסת הדבש.
 • אחסן את הסירופ בצנצנת ומקרר עד שבועיים.

סירופ שום ודבש

סירופ שום ודבש הוא תרופה נוספת של סבתא פופולרית לגרון ושיעול.זוהי תרופה פשוטה אך יעילה שניתן להכין בקלות עם שום, דבש ומים.מומלץ לשתות את הסירופ הזה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כיצד להכין סירופ שום ודבש:

 • טחון שתי שיני שום ומוסיפים אותם למחבת עם 2 כוסות מים.
 • הביאו את התערובת לרתיחה ומבשלים במשך 10 דקות.
 • מסננים את התערובת ומוסיפים 1 כוס דבש.
 • מערבבים עד להמסת הדבש.
 • אחסן את הסירופ בצנצנת ומקרר עד שבועיים.

סירופ דבש ולימון

סירופ דבש ולימון הוא התרופה הפופולרית של סבתא לגרון ושיעול.זוהי תרופה פשוטה אך יעילה שניתן להכין בקלות עם דבש, מיץ לימון ומים.מומלץ לשתות את הסירופ הזה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כיצד להכין סירופ דבש ולימון:

 • סחטו את המיץ של לימון אחד ומוסיפים אותו לתבנית עם 2 כוסות מים.
 • הביאו את התערובת לרתיחה ומבשלים במשך 10 דקות.
 • מסננים את התערובת ומוסיפים 1 כוס דבש.
 • מערבבים עד להמסת הדבש.
 • אחסן את הסירופ בצנצנת ומקרר עד שבועיים.

סירופ פלפל קאיין

סירופ פלפל קאיין הוא התרופה הפופולרית של סבתא לגרון ושיעול.זוהי תרופה פשוטה אך יעילה שניתן לייצר בקלות עם פלפל קאיין, דבש ומים.מומלץ לשתות את הסירופ הזה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כיצד להכין סירופ פלפל קאיין:

 • הוסף 2 כפיות פלפל קאיין לתבנית עם 2 כוסות מים.
 • הביאו את התערובת לרתיחה ומבשלים במשך 10 דקות.
 • מסננים את התערובת ומוסיפים 1 כוס דבש.
 • מערבבים עד להמסת הדבש.
 • אחסן את הסירופ בצנצנת ומקרר עד שבועיים.

סירופ חומץ תפוחים

סירופ חומץ תפוחים הוא תרופה של סבתא פופולרית לגרון ושיעול.זוהי תרופה פשוטה אך יעילה שניתן לייצר בקלות עם חומץ תפוחים, דבש ומים.מומלץ לשתות את הסירופ הזה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כיצד להכין סירופ חומץ תפוחים:

 • הוסף 2 כפות של חומץ סיידר תפוחים ל

  תה שום וג’ינג’ר

  אחד הסעדים הפופולריים ביותר של סבתא לכאבי גרון ושיעול הוא תה שום וג’ינג’ר.זה מיוצר על ידי הרתחת כוס מים אחת, הוספת שלוש שיני שום, כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי וקמצוץ פלפל קאיין.מרתיחים את התערובת כחמש דקות, מסננים את התערובת ומוסיפים דבש לפי הטעם.ניתן ללגום את התה לאורך כל היום כדי לעזור להרגיע את כאב הטרוולהפחית את השיעול.

  חומץ תפוחים

  חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת המשמשת לסייע בהקלטות על כאב גרון ושיעול.ההערכה היא כי חומץ תפוחים מסייע בפירוק הריר ולהפחית את הגירוי בגרון.כדי להשתמש בו, מערבבים שתי כפיות חומץ סיידר תפוחים בכוס מים חמים והוסיפו דבש לפי הטעם.ניתן לקחת תערובת זו עד שלוש פעמים ביום.

  משקה דבש ולימון

  דבש ולימון משמשים זה מכבר כתרופה לכאבי גרון ושיעול.השילוב של דבש ולימון עוזר להפחית דלקת וגירוי בגרון.להכנת משקה דבש ולימון, מערבבים כף דבש אחת וכפית אחת של מיץ לימון סחוט טרי בכוס מים חמים.ניתן לקחת את התערובת עד שלוש פעמים ביום.

  מי מלח גרגר

  מי מלח גרגרים הם תרופה פופולרית המשמשת לסייע בהקלה על כאב גרון ושיעול.ההערכה היא כי המלח מסייע בהפחתת הדלקת ולשחרר ריר בגרון.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.גרגר את התערובת כ- 30 שניות ואז ירק אותה החוצה.ניתן לעשות זאת עד שלוש פעמים ביום.

  תרופות פופולריות אחרות של סבתא

  בנוסף לתה שום וג’ינג’ר, חומץ תפוחים, דבש ולימון, ומי מלח מגניבים, ישנם כמה תרופות פופולריות אחרות של סבתא לכאבי גרון ושיעול.אלה כוללים שאיפת קיטור, תה שורש ליקוריץ, תה שורש מרשמלו, סירופ בצל ותה כורכום.

  על פי ההערכה, שאיפת קיטור מסייעת לשחרר ריר ולהפחית את הגירוי בגרון.כדי להשתמש בו, הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה טיפות שמן אתרי כמו אקליפטוס או מנטה.הניחו מגבת מעל ראשכם ונשענים מעל סיר המים הרותחים.קח נשימות איטיות ועמוקות ושאף את הקיטור למשך כחמש דקות.ניתן לעשות זאת עד שלוש פעמים ביום.

  תה שורש ליקוריץ מיוצר על ידי הרתחת כוס מים אחת, הוספת כפית אחת של שורש ליקריץ, ומבשלת כחמש דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים דבש לפי הטעם.ניתן לקחת תה זה עד שלוש פעמים ביום.

  תה שורש מרשמלו מיוצר על ידי הרתחת כוס מים אחת, הוספת כפית אחת של שורש מרשמלו, ומבשלת כחמש דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים דבש לפי הטעם.ניתן לקחת תה זה עד שלוש פעמים ביום.

  סירופ בצל

  מיוצר על ידי הרתחת כוס מים אחת, הוספת בצל אחד פרוס דק, ומבשלת כעשר דקות.מסננים את התערובת, מוסיפים כף דבש ואחסנו במקרר.ניתן לקחת את הסירופ הזה עד שלוש פעמים ביום.

  תה כורכום מיוצר על ידי הרתחת כוס מים אחת, הוספת כפית אחת של אבקת כורכום, ומבשלת כחמש דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים דבש לפי הטעם.ניתן לקחת תה זה עד שלוש פעמים ביום.

  סיכום

  הסעדים של סבתא לכאבי גרון ושיעול עדיין פופולריים כיום.תרופות פופולריות כוללות תה שום וג’ינג’ר, חומץ תפוחים, משקה דבש ולימון, מי מלח גרגר, שאיפת קיטור, תה שורש ליקריץ, תה שורש מרשמלו, סירופ בצל ותה כורכום.ניתן להשתמש בכל התרופות הללו כדי לסייע בהפחתת דלקת וגירוי בגרון ולהפחתת השיעול.עם זאת, חשוב לזכור כי סעדים אלה אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי.אם התסמינים נמשכים, חשוב לפנות לייעוץ רפואי.

  שאלות נפוצות: מהן תרופות של סבתא פופולרית לכאבי גרון ושיעול?

  כמה תרופות של סבתא פופולרית לכאבי גרון ושיעול כוללות תה שום וג’ינג’ר, חומץ תפוחים, משקה דבש ולימון, מי מלח גרגר, אדים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן