דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות סבתות מסורתיות ופופולריות בין כל הגילאים למחלות בוקר
daadaddaddaa daddaaddaa dedaddadaadddaa ddaddaddcdadddaa dddf

15 תרופות סבתות מסורתיות ופופולריות בין כל הגילאים למחלות בוקר

עלייה וברק: 15 תרופות של סבתא למחלות בוקר

מחלת הבוקר האימתנית היא דבר שנשים רבות חוות במהלך ההיריון.אמנם זה נורמלי וצפוי, אבל זה יכול להיות מאוד לא נוח ולא נעים.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות של סבתא מסורתית ופופולרית שיכולות לעזור להקל על תסמיני מחלת הבוקר.להלן 15 מהתרופות הפופולריות ביותר שהועברו לאורך הדורות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה מסורתית למחלת בוקר ששימשה במשך מאות שנים.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי הרגעת הבטן והקלת בחילות.ניתן לצרוך אותו בצורות רבות, כולל כתה, בכמוסות, או כטעם למזונות.

טיפ ייחודי:

ג’ינג’ר אייל הוא דרך נהדרת ליהנות מהיתרונות של ג’ינג’ר מבלי שתצטרך להכין תה או לרכוש כמוסות.

ויטמין B6

ויטמין B6 חיוני לייצור הורמונים בגוף.נשים רבות לוקחות את זה במהלך ההיריון כדי לעזור להפחית את תסמיני מחלת הבוקר.חשוב להשיג את המינון המומלץ מהרופא שלך לפני שתתחיל במשטר ויטמין B6.

אקופרסורה

אקופרסורה היא סוג של טיפול בעיסוי שיכול לעזור להפחית את תסמיני מחלת הבוקר.זה כרוך בהפעלת לחץ על נקודות מסוימות על הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את הבחילה.נשים רבות מוצאות הקלה ממחלת בוקר על ידי הפעלות דיקור רגילות.

אכל ארוחות קטנות יותר

אכילת ארוחות קטנות יותר לאורך היום יכולה לעזור להפחית את תסמיני מחלת הבוקר.אכילת חטיף קל כל כמה שעות יכולה לעזור למנוע מהבטן למלא מדי.אכילת ארוחות קטנות יותר יכולה גם לעזור להפחית את הסיכוי להקאות.

לוגם מים

לוגם במים לאורך היום יכול לעזור לשמור על לחות גופך ויכול לעזור להפחית את תסמיני מחלת הבוקר.חשוב לשתות הרבה מים, מכיוון שהתייבשות יכולה להחמיר את תסמיני מחלת הבוקר.

לרחרח הדרים

ריחוש פירות הדר, כמו תפוזים ולימונים, הוא תרופה מסורתית למחלת בוקר ששימשה במשך דורות.ריח הדרים יכול לעזור בהפחתת הבחילה ויכול לעזור להפוך את הסימפטומים של מחלת בוקר נסבלת יותר.

התרחק מריחות חזקים

ריחות חזקים, כמו אוכל או בושם, יכולים להחמיר את הסימפטומים של מחלת הבוקר.נסו להתרחק מריחות חזקים ככל האפשר, או נסו להגביל את החשיפה שלכם אליהם.

אכלו אוכל תפל

אכילת מזון תפל, כמו קרקרים או טוסט, יכולה לעזור להפחית את תסמיני מחלת הבוקר.אכילת מזונות שאינם חריפים מדי או חזקים יכולה לעזור למנוע מהבטן שלך להיות מלאה מדי או לא נוחה.

ביטול קפאין

קפאין יכול להחמיר את הסימפטומים של מחלת בוקר.נסה לחסל כמה שיותר קפאין מהתזונה שלך, או לפחות להגביל את הצריכה שלך.

אכלו אוכל קר

אכילת מזון קר, כמו ארטיקים או גלידה, יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של מחלת בוקר.מזון קר יכול לעזור בהפחתת בחילה ויכולים גם לעזור למנוע מהבטן למלא מדי.

הימנע ממזון שומני

מזונות שומניים יכולים להחמיר את הסימפטומים של מחלת בוקר.נסה להימנע ככל האפשר על מזונות שומניים, או לפחות להגביל את הצריכה שלך.

לאכול חלבון

אכילת תזונה העשירה בחלבון יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של מחלת הבוקר.חלבון יכול לעזור למנוע מהבטן להיות מלאה מדי ויכולה גם לעזור להפחית את הבחילה.

הימנע מאוכל שמנוני

אוכל שמנוני יכול להחמיר את הסימפטומים של מחלת בוקר.נסה להימנע ככל האפשר על אוכל שמנוני, או לפחות להגביל את הצריכה שלך.

צא לטיול

טיול יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של מחלת בוקר.הליכה יכולה לעזור להפחית בחילות ויכולה גם לעזור למנוע מהבטן להתמלא יתר על המידה.

מנוחה ורגיעה

קבלת הרבה מנוחה והרפיה יכולה לעזור להפחיתהסימפטומים של מחלת בוקר.לקחת זמן להירגע ולהירגע יכול לעזור להפחית את הבחילה ויכול גם לעזור למנוע מהבטן שלך להיות מלאה מדי.

ייחודי

חלק 2: תרופות טבעיות למחלות בוקר

כשמדובר במחלת בוקר, תרופות טבעיות יכולות להועיל באותה מידה כמו תרופות.למרות שתרופות הן אפשרות, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להקל על הבחילות והקאות הקשורות למחלת בוקר.להלן כמה תרופות מסורתיות ופופולריות בהן סבתות השתמשו במשך דורות כדי להקל על תסמיני מחלת הבוקר.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להירגע, להקל על בחילות ולהגביר את ההידרציה.ג’ינג’ר הוא התה הפופולרי ביותר למחלת בוקר, כפי שידוע כי הוא מפחית בחילות והקאות.קמומיל הוא בחירה פופולרית נוספת, מכיוון שההשפעות המרגיעות שלה יכולות לעזור להפחית את רמות הלחץ ולהעניק הקלה מבעלות.ידוע גם כי מנטה וספירמינט עוזרים להרגיע בטן מוטרדת.

רצועות אקופרסורה

רצועות אקופרסורה הן תרופה פופולרית למחלת בוקר הכרוכה בשימוש בנקודות לחץ להפחתת בחילות.הם שחוקים סביב פרק כף היד וניתן להתאים אותם כדי לספק את כמות הלחץ הרצויה.מחקרים הראו כי להקות אקופרסורה יכולות להפחית את הבחילות והקאות, כמו גם לספק הקלה ממחלת הבוקר.

שמנים אתרים

שמנים אתריים הופכים פופולריים יותר ויותר כתרופה טבעית למחלת בוקר.שמנים אתרים של מנטה, ג’ינג’ר ולימון הם הנפוצים ביותר, מכיוון שהם ידועים כמפחיתים את הבחילות והקאות.ידוע כי שמן לבנדר עוזר להרגיע את הקיבה ולהפחית את רמות הלחץ, מה שיכול גם לעזור להקל על תסמיני מחלת הבוקר.

סיכום

מחלת בוקר יכולה להיות תקופה קשה עבור נשים רבות, ויכול להיות קשה למצוא הקלה מהבחילות והקאות הקשורות אליה.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות מסורתיות ופופולריות בהן סבתות השתמשו במשך דורות כדי להקל על תסמיני מחלת הבוקר.סעדים אלה כוללים תה צמחים, פסי אקופרסורה ושמנים אתרים.בעוד שתרופות הן אופציה, תרופות טבעיות אלה יכולות להיות מועילות באותה מידה ולספק הקלה ממחלת הבוקר.

שאלות נפוצות

באילו תרופות טבעיות אוכל להשתמש במחלת בוקר?

ישנם תרופות טבעיות רבות שניתן להשתמש בהן כדי להקל על תסמיני מחלת הבוקר.אלה כוללים תה צמחי מרפא, רצועות אקופרסורה ושמנים אתרים.

הם תרופות טבעיות יעילות בדיוק כמו תרופות?

כן, תרופות טבעיות יכולות להיות יעילות באותה מידה כמו תרופות בכל הקשור להקל על תסמיני מחלת הבוקר.מחקרים הראו כי תה צמחי מרפא, רצועות אקופרסורה ושמנים אתרים יכולים כולם לעזור להפחית בחילות והקאות, כמו גם לספק הקלה ממחלת הבוקר.

מסקנה

מחלת בוקר יכולה להיות תקופה קשה עבור נשים רבות, אך ישנם תרופות טבעיות רבות שסבתות השתמשו בדורות כדי להקל על תסמיני מחלת הבוקר.ידוע כי תה צמחי מרפא, רצועות אקופרסורה ושמנים אתרים מפחיתים בחילות והקאות, כמו גם מספקים הקלה ממחלת הבוקר.בעוד שתרופות הן אופציה, תרופות טבעיות אלה יכולות להיות מועילות באותה מידה ולספק הקלה ממחלת הבוקר.

למידע נוסף על הסעדים של סבתא מסורתית ופופולרית בין כל הגילאים למחלות בוקר, לחץ כאן .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן