דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות סבתות מומלצות וסודיות לדלקת עיניים
daadaddaddaa daddaaddaa deddedcdaddaa ddadddddaa dcddcdadaa dad

15 תרופות סבתות מומלצות וסודיות לדלקת עיניים

דלקת עיניים: הסעדים של סבתא שבאמת עובדים

האם אתה סובל מדלקת עיניים?אנשים רבים סובלים ממצב שכיח ועם זאת לא נוח זה.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות שתוכלו לנסות למצוא הקלה.חלק מהתרופות הללו אינן ידועות בדרך כלל, אך הן כאלה שסבתא שלך אולי השתמשה בעבר.להלן חמש עשרה תרופות סבתא מומלצות וסודיות לדלקת עיניים שיכולות לעזור לך למצוא הקלה.

קומפרס קר

אחד התרופות העתיקות ביותר לדלקת עיניים הוא דחיסה קרה.טיפול פשוט וזול זה יכול לעזור להפחית נפיחות, אדמומיות וגירוי.כדי ליצור קומפרס קר, משרים מטלית כביסה במים קרים.ברגע שהוא רווי במלואו, מכה אותו ומורח אותו על העפעפיים ואזור העיניים למשך 10-15 דקות.אתה יכול גם להשתמש בשקית של ירקות קפואים במקום הבד הרטוב.

טיפות עיניים משומנות

טיפות עיניים סיכה יכולות לספק הקלה מדלקת עיניים.טיפות אלה זמינות ללא מרשם ויכולות לעזור להפחית את היובש, האדמומיות והגירוי.הניחו טיפה אחת או שתיים בעין המושפעת לפי הצורך לאורך היום.

פרוסות מלפפון

פרוסות מלפפון הן התרופה של סבתא נוספת לדלקת עיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, הניחו שתי פרוסות מלפפון על העיניים למשך 10-15 דקות.אפקט הקירור של פרוסות המלפפון יכול להפחית את אדמומיות ונפיחות באזור העיניים.

דבש

דבש הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי.כדי להשתמש בתרופה זו, הניחו כמות קטנה של דבש על העין המושפעת.תן לזה לשבת 10-15 דקות לפני ששוטף אותו במים חמים.

שקיות תה קמומיליות

שקיות תה קמומיליות יכולות לעזור להפחית את דלקת העיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולים שתי שקיות תה במים חמים למשך 10 דקות.תן לשקיות התה להתקרר לפני שמניחים אותם מעל העיניים למשך 10-15 דקות.שקיות התה יסייעו בהפחתת אדמומיות ונפיחות באזור העיניים.

אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על העין המושפעת.תן לזה לשבת 10-15 דקות לפני ששוטף אותו במים חמים.

כּוּרכּוּם

כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של אבקת כורכום עם כפית מים אחת.מרחו את התערובת על העין הפגועה ונותנים לה לשבת 10-15 דקות לפני שטיפתם במים חמים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים טיפה אחת של שמן עץ התה עם כפית שמן זית אחד.מרחו את התערובת על העין הפגועה ונותנים לה לשבת 10-15 דקות לפני שטיפתם במים חמים.

H2 – טיפ מועיל

בעת שימוש באחד מהתרופות הללו, הקפידו לבדוק אותם תחילה על שטח עור קטן כדי לוודא שאין לכם תגובה אלרגית.

H2 – תרופות טבעיות

זרעי כוסברה

זרעי כוסברה הם אנטי דלקת טבעיים שיכולים לעזור להפחית נפיחות וגירוי.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית אחת של זרעי כוסברה במים חמים למשך 10 דקות.תן לתערובת להתקרר לפני שמריחה אותה על העין המושפעת.

זרעי שומר

זרעי שומר הם אנטי דלקת טבעיים שיכולים לעזור להפחית נפיחות וגירוי.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה כפית אחת של זרעי שומר במים חמים למשך 10 דקות.תן לתערובת להתקרר לפני שמריחה אותה על העין המושפעת.

זרעי כמון

זרעי כמון הם אנטי דלקת טבעיים שיכולים לעזור להפחית נפיחות וגירוי.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית אחת של זרעי כמון במים חמים למשך 10 דקות.תן לתערובת להתקרר לפני שמריחה אותה על העין המושפעת.

עלי קארי

עלי קארי הם אנטי דלקת טבעיים שיכולים לעזור להפחית נפיחות וגירוי.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית אחת של עלי קארי במים חמים למשך 10 דקות.תן לתערובת להתקרר לפני שמריחה אותה על העין המושפעת.

H3 – שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את Sוולינג וגירוי.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמות קטנה של שמן קוקוס על העין המושפעת.תן לזה לשבת 10-15 דקות לפני ששוטף אותו במים חמים.

מי ורדים

מי ורדים הם אנטי דלקת טבעיים שיכולים לעזור להפחית נפיחות וגירוי.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמות קטנה של מי ורדים על העין המושפעת.תן לזה לשבת 10-15 דקות לפני ששוטף אותו במים חמים.

15 תרופות מומלצות וסודיות של סבתא לדלקת עיניים

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות מזה שנים רבות לטיפול במצבים כמו דלקת עיניים.להלן 15 תרופות סבתא מומלצות וסודיות לדלקת עיניים שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות והכאב.

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הדלקת.ידוע שהוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להרגיע את העיניים.כדי להשתמש בתה קמומיל כתרופה לדלקת עיניים, תלול כוס תה בעזרת שתי שקיות תה.ברגע שהתה התקרר, השתמש בכדור כותנה כדי למרוח את התה ישירות על העיניים.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.

2.קומפרסים קרים

שימוש בדחיסה קרה הוא תרופה יעילה נוספת להפחתת דלקת העיניים.קומפרסים קרים עוזרים להפחתת דלקת ואדמומיות בעיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, עטפו כמה קוביות קרח במטלית או מגבת נקייה והניחו אותה על העיניים למשך 10 דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום עד שהדלקת שככה.

3.אלוורה

אלוורה הוא צמח טבעי שיש לו תכונות ריפוי רבות.הוא מכיל נוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת בעיניים.כדי להשתמש באלוורה כתרופה לדלקת עיניים, חלץ את הג’ל מעלה והחל אותו ישירות על העיניים.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

הסעדים של סבתא סודית לדלקת עיניים

4.פרוסות מלפפון

פרוסות מלפפון הן תרופה סודית בה סבתות משתמשות במשך מאות שנים.מלפפונים מכילים נוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת בעיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, פורסים מלפפון לפרוסות דקות והניחו אותם ישירות על העיניים.השאירו אותם למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית שידוע כמפחית דלקת בעיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמה טיפות של שמן קיק ישירות על העיניים.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים להפחתת דלקת בעיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים אחת.השתמש בכדור כותנה כדי למרוח את התערובת ישירות על העיניים.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.תפוחי אדמה

תפוחי אדמה הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת בעיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, מגרד תפוח אדמה והניח אותו במטלית או מגבת נקייה.מניחים את הבד ישירות על העיניים והשאירו אותו למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.חלב

חלב הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת בעיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, משרים כדור כותנה בחלב קר והניחו אותו ישירות על העיניים.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.עיניים

Eyebright הוא עשב ששימש במשך מאות שנים להפחתת דלקת בעיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית אחת של עיניים בכוס מים רותחים.עַלCE התה התקרר, השתמש בכדור כותנה כדי למרוח את התה ישירות על העיניים.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות מזה שנים רבות לטיפול במצבים כמו דלקת עיניים.ישנם מגוון של תרופות שניתן להשתמש בהן כדי להפחית דלקת בעיניים, כולל תה קמומיל, קומפרסים קרים, אלוורה, פרוסות מלפפון, שמן קיק

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן