דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות סבתות ללא מרשם פופולריות בין כל הגילאים לאוזן
daadaddaddaa daddaaddaa dcdcd dedadadd daddaddcdadddaa dddf db

15 תרופות סבתות ללא מרשם פופולריות בין כל הגילאים לאוזן

הסעדים של סבתא לבריאות האוזן

אוזניים הן חלק חיוני מגופנו, ומאפשרות לנו לשמוע ולתקשר עם העולם.אין פלא אם כן שסבתות רבות פיתחו סעדים לאורך השנים כדי לסייע בשמירה ושיפור בריאות האוזניים.להלן 15 תרופות טבעיות ללא מרשם שהיו פופולריות בין כל הגילאים מזה שנים רבות.

1.קומפרס חם

אחד התרופות הפשוטות והיעילות ביותר הוא להשתמש בדחיסה חמה.משרים מטלית במים חמים, סובבים אותו והניחו אותו מעל האוזן הפגועה.זה עוזר להפחתת כאב ודלקת.

2.שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית לטיפול בזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות, אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.כדי ליצור תרופה שום, תלולות 3-4 שיני שום בכוס מים חמים ולהשתמש בנוזל כדי לשטוף את האוזן הפגועה.

3.שמן זית

שמן זית שימש במשך דורות לטיפול בכאבי אוזניים וזיהומי אוזניים.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להשתמש בשמן זית כתרופה, חיממו כמה טיפות בכוס ואז השתמשו ב- Eyedropper כדי להכניס את השמן לאוזן הפגועה.

4.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקות אוזניים.יש לו תכונות אנטי-חיטוי, אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, ערבבו חלקים שווים של החומץ והמים החמים והשתמשו בתערובת כדי לשטוף את האוזן הפגועה.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת ששימשה לטיפול בזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי-פטרייתיות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להשתמש בשמן עץ התה כתרופה, מערבבים כמה טיפות של השמן עם כפית שמן זית ואז השתמשו ב- Eyedropper כדי להכניס את התערובת לאוזן הפגועה.

6.בזיל

בזיל הוא עשב עם תכונות אנטי-חיטוי, אנטי דלקתיות ונוגדות פטריות.זה יכול לעזור להפחית כאב ונפיחות ולהילחם בזיהום.כדי ליצור תרופה בזיליקום, תלולה 1 כפית של בזיליקום מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל והשתמשו בו כדי לשטוף את האוזן הפגועה.

7.מלח

מלח שימש זה מכבר כתרופה טבעית לטיפול בזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, חיטוי ואנטיבקטריאלי שיכולים לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להשתמש במלח כתרופה, מערבבים 1 כפית מלח עם כוס מים חמים והשתמשו בתערובת כדי לשטוף את האוזן הפגועה.

8.בצל

בצל שימש במשך מאות שנים לטיפול בזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטי-חיטוי, אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי ליצור תרופת בצל, מחית חצי בצל בבלנדר ואז מתאמנים את הנוזל.השתמש בנוזל כדי לשטוף את האוזן המושפעת.

9.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב נוסף ששימש זה מכבר לטיפול בזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, תלולה 1 כפית של ג’ינג’ר מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל והשתמשו בו כדי לשטוף את האוזן הפגועה.

10.מי חמצן

מי חמצן הוא תרופה טבעית ששימשה לטיפול בזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטי-חיטוי, אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להשתמש במי חמצן כתרופה, ערבבו חלקים שווים של מי חמצן ומים חמים והשתמשו בתערובת כדי לשטוף את האוזן הפגועה.

11.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית ששימשה במשך דורות לטיפול בזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטי-חיטוי, אנטי דלקתיות ונוגדות פטרייתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להשתמש במכשפה לוז כתרופה, ערבבו כמה טיפות של הנוזל עם כפית שמן זית ואז השתמשו במגזין כדי לשים את התערובתלאוזן הנגועה.

12.כורכום

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא משמשות באופן מסורתי לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות באוזניים.תרופות טבעיות אלה נחשבות לרוב לבטוחות ויעילות לטיפול בבעיות רבות הקשורות לאוזניים.

שמן שום

שמן שום הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לצמחי מרפא לטיפול בכאבי אוזניים.הוא מוכן על ידי חימום שום בשמן נשא כמו שמן זית.לאחר מכן מותר לשמן להתקרר וניתן ליישם אותו על האוזן הפגועה.שמן שום נחשב להפחית כאב ודלקת בגלל התכונות הטבעיות של חיטוי ואנטיבקטריאלי.

MULLEIN

מולין הוא עוד תרופה צמחית נפוצה לכאבי אוזניים.הוא עשוי מעלים ופרחים של צמח המולין ויכול לשמש כעירוי או שמן.מוליין נחשב כיעיל להפחתת דלקת והקלה על כאבים.על פי ההערכה, מדובר באנטיביוטיקה טבעית ויכול לעזור להפחית זיהומים חיידקיים באוזן.

תרופות הומאופתיות

תרופות הומיאופתיות הן צורה פופולרית נוספת של טיפול טבעי לכאבי אוזניים.סעדים אלה מיוצרים מחומרים טבעיים ומאמינים כי הם בטוחים ויעילים לטיפול במגוון רחב של סוגיות הקשורות לאוזניים.

Belladonna

בלדונה היא תרופה הומיאופתית המשמשת לעתים קרובות לטיפול באזורים.על פי ההערכה, היא יעילה להפחתת דלקת והקלה על כאבים.יש לקחת בלדונה בצורה מדוללת על פי ההוראות בתווית.

Chamomilla

קמומילה היא תרופה הומאופתית נוספת המשמשת לעתים קרובות לכאבי אוזניים.על פי ההערכה, היא יעילה להפחתת דלקת והקלה על כאבים.יש לקחת את קמומילה בצורה מדוללת על פי ההוראות בתווית.

תרופות סבתות אלה ללא מרשם פופולריות בין כל הגילאים לאוזן וניתן להשתמש בהן לטיפול במגוון מחלות הקשורות לאוזניים.בדרך כלל הם נחשבים לבטוחים ויעילים לטיפול בבעיות רבות הקשורות לאוזניים.חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

שאלות נפוצות: האם תרופות הומאופתיות בטוחות?

כן, תרופות הומיאופתיות נחשבות בדרך כלל לבטוחות ויעילות כאשר משתמשים בהן על פי ההוראות בתווית.חשוב לשוחח עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שלקח תרופות הומיאופתיות כלשהן.

לסיכום, ישנם מגוון של סעודות סבתות ללא מרשם הפופולריות בין כל הגילאים לאוזן.תרופות צמחיות והומיאופתיות משמשות לרוב לטיפול במחלות הקשורות לאוזניים בגלל תכונותיהם הטבעיות של חיטוי ואנטיבקטריאלי.חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו. רפואת צמחים היא סוג של רפואה מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן