דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות סבתות יעילות ושימושיות לגרון כואב
daadaddaddaa daddaaddaa ddaddcddaa ddaddeddadddaa dcddaddf db

15 תרופות סבתות יעילות ושימושיות לגרון כואב

גרון כואב הם בעיה נפוצה, אך אנשים רבים אינם מבינים שיש המון תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות.לסבתות, בפרט, יש שפע של ידע על תרופות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע את כאב הגרון.במאמר זה נסתכל על 15 תרופות של סבתא אפקטיבית ושימושית לגרונות כואבות.

דבש ולימון

Honey and Lemon הוא תרופה קלאסית של גרון שסבתות רבות נשבעות בהן.לדבש תכונות אנטיבקטריאליות, ואילו לימון ארוז בוויטמין C, ששניהם יכולים לעזור להפחית דלקת ולהרגיע גרון כואב.כדי להכין את התרופה, מערבבים 2-3 כפות דבש עם מיץ של חצי לימון בכוס מים חמים.שתו את התערובת לאט, לוגמת אותה לאורך כל היום.

גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא דרך פשוטה אך יעילה להפחתת כאבי גרון כואבים.כדי להכין את התרופה, מערבבים 1 כפית מלח לכוס מים חמים ומערבבים עד שהמלח התמוסס.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז ירק אותה.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ: וודא שהמים אינם חמים מדי, מכיוון שזה יכול לגרום לגירוי נוסף.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל כאב גרון.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור להרוג חיידקים בגרון.כדי ליצור את התרופה, מערבבים 1 כפית של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז ירק אותה.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי רב עוצמה, כך שהוא יכול לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הקשורים לגרון כאב.כדי להכין את התרופה, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם כוס מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז ירק אותה.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שום

לשום תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לגרון כאב.כדי להכין את התרופה, מערבבים 1 כפית אבקת שום עם כוס מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז ירק אותה.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב בגרון.כדי להכין את התרופה, מערבבים 1 כפית אבקת ג’ינג’ר עם כוס מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז ירק אותה.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

PEPPERMINT


מנטה הוא מפורש טבעי, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לגרונות כואבים.כדי להכין את התרופה, מערבבים 1 כפית אבקת מנטה עם כוס מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז ירק אותה.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה יעילה לגרון כאב, מכיוון שהיא מסייעת להפחתת דלקת וכאב.כדי להכין את התרופה, מערבבים 1 כפית פלפל קאיין עם כוס מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז ירק אותה.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה מסורתית לגרון כאב, מכיוון שהוא מסייע בהפחתת דלקת וגירוי.כדי ליצור את התרופה, תלולה 1 כפית של שורש מרשמלו בכוס מים רותחים למשך 5 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים 1 כפית דבש.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז ירק אותה.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב בגרון.כדי ליצור את התרופה, תלולה 1 כפית של שורש ליקריץ בכוס מים רותחים למשך 5 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים 1 כפית דבש.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז ירק אותה.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להדליק אתCE נפיחות וכאב בגרון.כדי להכין את התרופה, תלולה 1 כפית תה קמומיל בכוס מים רותחים למשך 5 דקות.מסננים את התערובת והוסיפו 1 כפית דבש

תרופות צמחי מרפא לכאבי גרון

תרופות צמחי מרפא של סבתא לגרון כואב שימשו במשך מאות שנים להרגיע ולבריאה.תרופות אלה משתמשות בצמחי מרפא כמו מרווה, טימין, סמאי ושורש מרשמלו כדי ליצור תה ריפוי ותמיכות שיכולות לעזור להפחית דלקת בגרון תוך מתן הקלה מכאב.

תה מרווה הוא תרופה פופולרית לגרון כואב.להכנת התה הזה, תלול כפית אחת של מרווה מיובשת בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ושותים אותו עד שלוש פעמים ביום.ניתן גם להמתיק את התה עם דבש אם תרצה.

טימין הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לגרונו כאב.עשב זה בעל תכונות אנטי -חיטוי ואנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת בגרון.להכנת תה טימין, תלול כפית אחת של טימין מיובש במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים עד שלוש פעמים ביום, ממתקים עם דבש אם רוצים.

תמידי צמחים וסירופ

תמידי צמחים וסירופים הם תרופה יעילה נוספת לגרון כואב.תנאים מיוצרים על ידי עשבי תיבול תלולים בפתרון מבוסס אלכוהול במשך מספר שבועות ואז מתאמץ על הנוזל.סירופים מיוצרים עם עשבי תיבול, דבש ולפעמים חומץ.ניתן ליטול אותם דרך הפה או להשתמש בהם כגרגר להפחתת דלקת וכאב בגרון.

סירופ

סארגרי הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר של צמחי מרפא לגרון כואב.כדי להפוך את התרופה הזו, מבשלים כוס אחת של סמכות מיובשות בשלוש כוסות מים למשך 30 דקות.מסננים את הנוזל ומוסיפים כוס דבש אחת.מערבבים עד שהדבש מומס לחלוטין.ניתן ליטול את הסירופ דרך הפה, או להשתמש בהם כגרגר.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה מסורתית נוספת לגרונות כאב.עשב זה עוזר להפחית דלקת ויש לו השפעה מרגיעה על הגרון.כדי ליצור סירופ שורש מרשמלו, מבשלים גרם אחד של שורש מרשמלו מיובש בשתי כוסות מים למשך 30 דקות.מסננים את הנוזל ומוסיפים כוס דבש אחת.מערבבים עד שהדבש מומס לחלוטין.ניתן ליטול את הסירופ דרך הפה, או להשתמש בהם כגרגר.

שאלות נפוצות קשורות

  • מה התרופה הטובה ביותר לגרונות כואבים?
    התרופה הטובה ביותר לגרונות כואבות תלויה בגורם לגרון הכואב.תרופות צמחי מרפא כמו תה מרווה, תה טימין, סירופ סמאי וסירופ שורש מרשמלו יכולים להיות יעילים.תרופות ללא מרשם כמו גרון או תרסיסים יכולים גם לספק הקלה.

הסעדים של סבתא לגרון כואב שימשו במשך מאות שנים להרגיע ולבריאה.תה צמחי מרפא ותמידי צמחים שנעשו מרווה, טימין, סמאי ושורש מרשמלו יכולים להפחית דלקת וכאב בגרון.תמידי צמחים וסירופים שנעשו עם עשבי תיבול אלה יכולים גם להיות יעילים.תרופות ללא מרשם כמו שופעות גרון וריסוס יכולות גם לספק הקלה. קרא עוד על גרון כואב בוויקיפדיה.

הסעדים של סבתא עשויים לא תמיד להיות הטיפול היעיל ביותר בגרונות כואבות, אך הם יכולים להיות דרך נהדרת לספק הקלה ונוחות.עם השילוב הנכון של עשבי תיבול וטיפולים אחרים, ניתן למצוא הקלה מכאבי גרון כאב.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן