דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות סבתות טבעיות וחשובות נגד גאוט
daadaddaddaa daddaaddaa dddadddaa dddaddddaa dadd dddd

15 תרופות סבתות טבעיות וחשובות נגד גאוט

גאוט הוא סוג של דלקת פרקים הגורמת לכאב קשה, נפיחות ודלקת במפרקים.זה יכול להיות מצב מתיש וזה משפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הגאוט ולספק הקלה.להלן 15 מהסעדים החשובים ביותר של סבתא לגאוט.

1.שינויים בתזונה

ביצוע שינויים בתזונה שלך יכול להיות אחת הדרכים היעילות ביותר לניהול גאוט.אכילת מזונות העשירים בתרכובות אנטי דלקתיות, כמו דובדבנים, תפוחים ואוכמניות, יכולה לעזור להפחית את הדלקת הקשורה לגאוט.הימנעות ממזונות עשירים בפורינים, כמו בשר אדום, בשרים איברים ורכיכה, יכולה גם לעזור להפחית את הסיכון להתלקחויות גאוט.שתיית מים רבים יכולה לעזור לשטוף את כל הרעלים שעלולים לגרום להתלקחות.

2.תרופות צמחיות

עשבי תיבול שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, ורבים מהם יכולים להועיל לגאוט.טופר השטן, קליפת ערבה וזרעי סלרי יעילים להפחתת דלקת וכאב הקשורים לגאוט.שתיית תה ג’ינג’ר יכולה גם לעזור להפחית את הנפיחות ואי הנוחות הקשורים לגאוט.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, וזה יכול להועיל לגאוט.שתיית כף אחת של חומץ תפוחים מדי יום יכולה לעזור להפחית את הדלקת והכאב הקשורים לגאוט.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים שעלולים לגרום להתלקחות.

4.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה מצוינת לגאוט מכיוון שהיא עוזרת להפחית את חומציות הגוף.ערבוב כפית אחת של סודה לשתייה בכוס מים ושתייה זה יכול לעזור להפחית את הדלקת והכאב הקשורים לגאוט.

5.מלח אפסום

מלח Epsom יכול להועיל לגאוט מכיוון שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב.השרידה באמבטיית מלח אפסום למשך 20 דקות יכולה לעזור להפחית את הנפיחות ואי הנוחות הקשורים לגאוט.

6.קומפרסים קרים

החלת קומפרסים קרים על המפרק הפגוע יכולה לעזור להפחית נפיחות, דלקת וכאב.ניתן להשתמש בחבילות קרח או חבילות קרות למטרה זו.

7.עיסוי

עיסוי יכול להוות תרופה יעילה לגאוט מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ושיפור זרימת הדם.עיסוי בעדינות של המפרק המושפע יכול לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לגאוט.

8.טיפול חם וקור

לסירוגין בין טיפול חם וקור יכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.החלת דחיסה חמה למשך שלוש דקות ואז קומפרס קר לדקה אחת יכול להיות יעיל למטרה זו.

9.Epsom Salt Soaks

השריית המפרק המושפע בספוג מלח אפסום יכולה לעזור להפחית את הדלקת והכאב הקשורים לגאוט.הוספת שתי כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה והשריה למשך 20 דקות יכולה להועיל.

10.שמנים אתרים

שמנים אתרים כמו מנטה, לבנדר ואקליפטוס יכולים להועיל לגאוט.עיסוי המפרק הפגוע בשמנים אלה יכול לעזור להפחית דלקת וכאב.

11.כורכום

כורכום הוא תבלין שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, וזה יכול להועיל לגאוט.נטילת כפית כורכום מדי יום יכולה לעזור להפחית את הדלקת והכאב הקשורים לגאוט.

12.תוספי מגנזיום

מגנזיום הוא מינרל חיוני לגוף, ולקיחת תוספי מגנזיום יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לגאוט.

13.פעילות גופנית

פעילות גופנית באופן קבוע יכולה לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.פעילויות בעלות השפעה נמוכה כמו הליכה, שחייה ויוגה יכולות להועיל.

14.דיקור סיני

דיקור סיני יכול להועיל לגאוט מכיוון שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב.חיפוש עצתו של דיקור מוסמך יכול להועיל.

15.טיפול בניגודיות חמה וקרה

טיפול בניגודיות חמה וקרה לסירוגין יכול לעזור להפחית את הדלקתמטה וכאבים הקשורים לגאוט.החלת חבילה חמה למשך שלוש דקות ואז חבילה קרה למשך דקה יכולה להיות יעילה למטרה זו.

ניתן להשתמש בתרופות טבעיות אלה כדי לספק הקלה

תרופות צמחי מרפא עבור Gout

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בגאוט.ניתן להשתמש בתרופות צמחיות לבד או בשילוב עם טיפולים אחרים.חלק מעשבי התיבול הנפוצים ביותר עבור גאוט הם זרעי זנגביל, כורכום וסלרי.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקת חזק שיכול להפחית נפיחות ואי נוחות הקשורים לגאוט.זה יכול גם לעזור להפחית את רמות חומצת השתן בדם, מה שיכול לעזור במניעת התקפות גאוט עתידיות.ניתן לקחת ג’ינג’ר ככמוסה, תה או מיושם באופן אקטואלי כמשחה או משחה.

כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ונוגד חמצון.זה יכול להפחית דלקת ונפיחות הקשורים לגאוט.זה יכול גם לעזור להפחית את רמות חומצת השתן בדם, מה שיכול לעזור במניעת התקפות גאוט עתידיות.ניתן ליטול כורכום ככמוסה, תה או מיושם באופן אקטואלי כמשחה או משחה.

תרופות תזונתיות עבור גאוט

ביצוע שינויים בתזונה יכול לעזור גם להפחית את חומרת התקפי הגאוט ותדירותם.אכילת תזונה מאוזנת הכוללת שפע של פירות, ירקות וחלבונים רזים יכולה לעזור להפחית את רמות חומצת השתן בדם ולהפחית את הדלקת הקשורה לגאוט.קיצוץ באלכוהול, קפאין ומזונות עשירים בפורינים כמו בשרים איברים ופירות ים יכול גם לעזור להפחית את חומרת התקפות הגאוט.

דובדבנים

דובדבנים עשירים בנוגדי חמצון ויכולים לעזור להפחית דלקת הקשורה לגאוט.אכילת קומץ דובדבנים או שתיית מיץ דובדבן יכולה לעזור להפחית את חומרת התקפי הגאוט ותדירותה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטי דלקת חזק שיכול להפחית דלקת ונפיחות הקשורים לגאוט.שתיית תערובת של כף אחת של חומץ תפוחים וכוס מים יכולה לעזור להפחית את חומרתו ותדירות התקפי הגאוט.

סיכום

גאוט הוא מצב כואב שניתן לטפל בו במגוון תרופות טבעיות.תרופות צמחי מרפא כמו זנגביל, כורכום וזרעי סלרי יכולים לעזור להפחית דלקת ורמות חומצת שתן בדם.ביצוע שינויים בתזונה יכול לעזור גם להפחית את חומרת התקפי הגאוט ותדירותם.אכילת שפע של פירות, ירקות וחלבונים רזים יכולה לעזור להפחית דלקת ברמות חומצת השתן בדם.שתיית תערובת של כף אחת של חומץ תפוחים וכוס מים יכולה גם לעזור להפחית את חומרתו ותדירות התקפי הגאוט.

שאלות נפוצות

ש: האם יש תופעות לוואי הקשורות לתרופות טבעיות לגאוט?

א: באופן כללי, תרופות טבעיות לגאוט הן בטוחות כאשר משתמשים בהן כמופחת.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תוספי צמחים או לבצע שינויים גדולים בתזונה שלך.תוספי צמחים מסוימים יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות, ולכן חשוב להיות מודעים לתופעות לוואי או אינטראקציות אפשריות.

גאוט הוא מצב כואב שניתן לטפל בתרופות טבעיות.תרופות צמחיות כמו זנגביל, כורכום וזרעי סלרי יכולים לעזור להפחית את דלקת רמות חומצת השתן בדם.אכילת תזונה מאוזנת יכולה גם לעזור להפחית את חומרתו ותדירות התקפי הגאוט.בנוסף, שתיית תערובת של כף אחת של חומץ תפוחים וכוס מים יכולה לעזור להפחית את חומרתו ותדירות התקפי הגאוט.למידע נוסף על גאוט, בקרו ב wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן