דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות סבתות חמות לטיפול יעיל בפליגה בהריון
daadaddaddaa daddaaddaa ddeddaa dcdddaddc ddaddc ddadcddd

15 תרופות סבתות חמות לטיפול יעיל בפליגה בהריון

ליחה בהריון: 15 תרופות סבתות חמות
הריון יכול להיות זמן מאתגר עבור נשים רבות, והתמודדות עם ליחה במהלך תשעה חודשים אלה יכולה להיות קשה במיוחד.ליחה היא סוג של ריר המופרש על ידי הגוף שיכול לגרום למגוון של תסמינים לא נעימים, כמו גודש בחזה, קוצר נשימה ואפילו כאב גרון.לרוע המזל, רבים מהטיפולים המקובלים לליבה, כמו תרופות ללא מרשם, אינן מומלצות לנשים בהריון.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות סבתות חמות שיכולות לעזור לספק הקלה מפלגה מבלי לסכן את האם או התינוק.

1.דבש

האני הוא אחד התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר לליבה.זהו משותף טבעי ויכול לעזור לנקות את הריאות של עודף ריר ולהקל על העומס.כדי להשתמש בדבש להקלה על ליחה, עדיף לערבב אותו עם מים חמים ולשתות אותו לאט.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לכוס חלב חם ולשתות אותו פעמיים ביום.

2.Steam

קיטור הוא דרך נהדרת לעזור לנקות ליחה מהריאות.כדי להשתמש בקיטור כתרופה, פשוט הרתיחו סיר מים ואז הניחו את הפנים על הקיטור.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמנים אתרים למים כדי להפוך את הקיטור להרגיע יותר.

טיפ ייחודי:

לקבלת דחיפה נוספת של הקלה, נסה להוסיף מיץ לימון טרי למים.ההדרים יסייעו בפירוק הריר ולספק אפקט מרגיע.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד צופה טבעי שיכול לעזור להקל על גודש בחזה ופילן.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, פשוט הרתיחו חתיכת ג’ינג’ר טרי בסיר מים למשך 10 עד 15 דקות.מסננים את התערובת ואז שותים את התה לאט.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתוספת מתיקות.

4.גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא דרך נהדרת לעזור לפנות ליחה מהגרון והחזה.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח בכוס מים חמים ולגרוס אותו למשך מספר דקות.זה יעזור לשחרר את הריר ולספק הקלה מכאבי גרון.

5.אוכל חריף

אכילת מזונות חריפים יכולה לעזור לדלל את הריר ולהקל על גודש בחזה.נסה להוסיף כמה פלפלים ותבלינים חמים לארוחות כדי לעזור לפנות את הריאות.

6.שמן אורגנו

שמן אורגאנו הוא בעל צורה טבעי חזק ויכול לעזור לשחרר את הריר בריאות.כדי להשתמש בשמן אורגנו כתרופה, פשוט ערבבו כמה טיפות של שמן אורגנו עם כף שמן זית ושפשפו אותו על החזה.

7.תה חם

שתיית תה חם יכולה לעזור לפנות את הריאות ולספק הקלה מפלג.להכנת תה מיוחד לוחם ליחה, הוסף כמה טיפות מיץ לימון, כפית דבש וקמצוץ ג’ינג’ר לכוס מים חמים.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חומץ טבעי שיכול לעזור לדלל את הריר ולספק הקלה מגודש בחזה.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, מערבבים כף ממנו עם כוס מים חמים ושותה אותו לאט.

9.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא משווה טבעי שיכול לעזור לדלל את הריר בריאות ולספק הקלה מעומס החזה.כדי להשתמש בשורש מרשמלו כתרופה, תלול כפית ממנו בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה לאט.

10.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא משווה טבעי רב עוצמה שיכול לעזור לדלל את הריר בריאות ולספק הקלה מעומס החזה.כדי להשתמש בשמן אקליפטוס כתרופה, הוסיפו כמה טיפות ממנו לסיר מים רותחים ושאפו את הקיטור.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לרקמה ולשאוף אותו לאורך כל היום.

11.קינמון

קינמון הוא משווה טבעי שיכול לעזור לדלל את הריר בריאות ולספק הקלה מעומס החזה.כדי להשתמש בקינמון כתרופה, הוסף כפית ממנו לכוס מים חמים ושתה אותם לאט.

12.זרעי חילבה

F

תרופות צמחיות לטיפול בפליגה בהריון

נשים בהריון נוטות לרוב לליחה, מה שיכול להיות לא נוח ואפילו דהנגר.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות צמחיות שיכולות לעזור להפחית את כמות הליחה בגוף ולהקל על הניהול.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר לצמחי מרפא להתמודדות עם ליחה במהלך ההיריון:

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הצמחייות הנפוצות ביותר לטיפול בפליגה.לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדי חמצון חזקות שיכולות לעזור להפחית את כמות הריר בגוף.זה יכול גם לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את העומס.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה לליחה, נסה להוסיף כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי לכוס מים חמים ולשתות אותם מספר פעמים ביום.

דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית לטיפול בפליגה.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את כמות הריר בגוף.נסה לערבב כף דבש עם כוס מים חמים ולשתות אותו מספר פעמים ביום.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לליבה.הוא מכיל חומצת לימון, שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.כדי להשתמש במיץ לימון כתרופה לליחה, מערבבים כמה כפות מיץ לימון סחוט טרי עם כוס מים חמים ושותים אותו מספר פעמים ביום.

THYME

טימין הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לליבה.הוא מכיל תכונות אנטיבקטריאליות וחיטוי חזקות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגודש.כדי להשתמש בטימין כתרופה לליחה, הוסיפו כמה שפריצים של טימין טרי לכוס מים חמים ושתו אותם מספר פעמים ביום.

תרופות ביתיות אחרות לטיפול בפליגה בהריון

בנוסף לתרופות צמחיות, ישנם גם מספר תרופות ביתיות אחרות שיכולות לעזור להפחית את כמות הליחה בגוף.להלן כמה מהתרופות הבתים הפופולריות ביותר להתמודדות עם פלגה במהלך ההיריון:

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה ביתית פופולרית לליבה.זה עוזר להפחית דלקת ולשחרר את הריר בגרון ובריאות.כדי להשתמש בשאיפת קיטור כתרופה לליחה, מלאו קערה במים חמים והוסיפו כמה טיפות שמן אתרי.הניחו מגבת מעל הראש ונשענים מעל הקערה, נושמים נשימות עמוקות.חזור על זה מספר פעמים ביום.

גרגר מים מלוחים

גרגר מי מלח הוא עוד תרופה ביתית פופולרית לליבה.הוא מכיל תכונות אנטיבקטריאליות וחיטוי שיכולות לעזור להפחית את כמות הריר בגרון ובריאות.כדי להשתמש בגרגר מים מלוחים כתרופה לליחה, מערבבים כפית מלח לכוס מים חמים וגרגר מספר פעמים ביום.

מכשיר אדים

השימוש בכוכב אדים הוא עוד תרופה ביתית יעילה לליבה.זה עוזר להפחית דלקת ולשחרר את הריר בגרון ובריאות.כדי להשתמש במכשיר אדים כתרופה לליחה, מלאו את מכשיר האדים במים חמים והניחו אותו בחדר בו אתם ישנים.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם עוד תרופה ביתית פופולרית לליבה.הם מכילים תכונות אנטי דלקתיות ונוגדי חמצון חזקות שיכולות לעזור להפחית את כמות הריר בגוף.כדי להשתמש בזרעי חילבה כתרופה לליבה, הוסיפו כמה כפיות זרעי חילבה לכוס מים חמים ושתו אותם מספר פעמים ביום.

מסקנה

נשים בהריון נוטות לרוב לליחה, מה שעלול להיות לא נוח ואף מסוכן.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות צמחי מרפא ובית שיכולים לעזור להפחית את כמות הליחה בגוף ולהקל על הניהול.ג’ינג’ר, דבש, מיץ לימון, טימין, שאיפת קיטור, גרגר מי מלח, מכשיר אדים וזרעי חילבה הם חלק מהתרופות הפופולריות ביותר להתמודדות עם ליחה במהלך ההיריון.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתנסה תרופות ביתיות כלשהן.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות צמחיות לליבה בהריון?

כמה מהתרופות הצמחייות הפופולריות ביותר עבור pH

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן