דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות סבתות אפקטיביות ופופולריות בין כל הגילאים לשיעול וצרידות
daadaddaddaa daddaaddaa ddadaddddddaa ddaddaddcdadddaa dd

15 תרופות סבתות אפקטיביות ופופולריות בין כל הגילאים לשיעול וצרידות

שיעול וצרידות יכולים להיות מעצבנים וכואבים כאחד.למרבה המזל, ישנם סעדים רבים שהועברו מדור לדור כדי לעזור להקל על הסימפטומים.סבתות ידועות זה מכבר בתרופות הביתיות שלהן, והנה 15 מהיעילות והפופולריות ביותר.

דבש ולימון

דבש ולימון הוא אחד התרופות הפשוטות והוותיקות ביותר לשיעול וצרידות.פשוט מערבבים כפית דבש עם כפית מיץ לימון וכוס מים חמים.שתו את המרחב הזה מספר פעמים ביום, וזה אמור לעזור להרגיע את גרונכם ולהפחית את השיעול.

תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי חזק וניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת הנפיחות בגרון ובחזה.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט הוסף כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים רותחים ותן לו תלול למשך 10 דקות.מסננים את התה לפני שתשתו אותו.ניתן ליהנות מתה זנגביל מספר פעמים ביום כדי להקל על התסמינים.

טיפ:

לקבלת אפקט מרגיע במיוחד, הוסף כפית דבש וסחיטת מיץ לימון לתה הג’ינג’ר שלך.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נוספת של סבתא פופולרית לשיעול וצרידות.ניתן לקחת אותו כמשקה על ידי הוספת כף חומץ תפוחים לכוס מים חמים ושתייתו עד 3 פעמים ביום.לחלופין, זה יכול לשמש כגרגר כדי לעזור להרגיע את כאב הגרון.

תה שום

שום הוא אנטי דלקתי חזק ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.להכנת תה שום, פשוט הוסף כמה שיני שום טחון לכוס מים רותחים ותן לו תלול למשך 10 דקות.מסננים את התה לפני שתשתו אותו.ניתן ליהנות מתה שום מספר פעמים ביום כדי להקל על התסמינים.

טימין

ניתן להשתמש בטימין להכנת תה מרגיע שיכול לעזור להפחית את השיעול והצרידות.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כפית עלי טימין מיובשים לכוס מים רותחים ולתת לו תלול למשך 10 דקות.מסננים את התה לפני שתשתו אותו.ניתן ליהנות מתה טימין מספר פעמים ביום כדי לעזור להקל על התסמינים.

גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא תרופה פשוטה אך יעילה לשיעול וצרידות.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כפית מלח לכוס מים חמים ומערבבים עד להמסת המלח.גרגר את הפיתרון למשך מספר דקות ואז לירוק אותו.ניתן להשתמש בתרופה זו מספר פעמים ביום כדי לסייע בהפחתת הנפיחות ולהפחית את רפלקס השיעול.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת לעזור להקל על שיעול וצרידות.פשוט מלא קערה במים חמים, מכסים את הראש במגבת ושאפו את הקיטור למשך מספר דקות.הקיטור יעזור לשחרר ריר ולהפחית את הדלקת בגרון.

שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה נהדרת לשיעול וצרידות.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כמה טיפות שמן מנטה לכוס מים רותחים ושאפו את הקיטור למשך מספר דקות.לחלופין, תוכלו להוסיף כמה טיפות שמן מנטה לקערת מים חמים ולהשתמש בהם כגרגר.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה פופולרית נוספת לשיעול וצרידות.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כמה טיפות שמן אקליפטוס לכוס מים רותחים ושאפו את הקיטור למשך מספר דקות.לחלופין, תוכלו להוסיף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לקערת מים חמים ולהשתמש בהם כגרגר.

בצל

בצל הוא תרופה נהדרת לשיעול וצרידות.פשוט קוצצים בצל ולהוסיף אותו לתבנית של מים רותחים.תן לזה להרתיח 10 דקות, ואז מסננים את התערובת ושותה אותה מספר פעמים ביום.הבצל יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה נהדרת לשיעול וצרידות.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כפית זרעי חילבה לכוס מים רותחים ולתת להם לתלול למשך 10 דקות.מסננים את התה לפני שתשתו אותו.ניתן ליהנות מתה חילבה מספר פעמים ביום כדי להקל על התסמינים.

שורש ליקוריץ

תרופות טבעיות לשיעול וצרידות

כאשר סוניתן להשתמש בטיפולים ותרופות מודרניות רבות, ניתן להשתמש בטיפולים ותרופות מודרניות רבות כדי להקל על התסמינים.עם זאת, ישנם גם מגוון של תרופות טבעיות שהועברו על ידי סבתות לאורך הדורות שניתן להשתמש בהם לטיפול בשיעולים וצרידות.במאמר זה נדון ב -15 על הסעדים היעילים והסבתא הפופולאריים ביותר לשיעול וצרידות.

1.דבש ומיץ לימון

אחת התרופות הפופולריות ביותר של סבתא לשיעול וצרידות היא מיץ דבש ומימון.תרופה זו פשוטה וקלה להכנה.פשוט מערבבים כף דבש אחת וכפית מיץ לימון יחד בכוס מים חמים.תערובת זו יכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את השיעול.

2.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת לשיעול וצרידות.להכנת התה הזה, פשוט הוסף כמה פרוסות ג’ינג’ר לכוס מים רותחים.אפשר לתערובת לתלול מספר דקות לפני מתאמץ ולהוסיף כפית דבש.הג’ינג’ר בתה עוזר להפחית דלקת בגרון ויכול גם לעזור להפחית את השיעול.

3.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה מסורתית נוספת לשיעול וצרידות.פשוט מגררים בצל אחד ומערבבים אותו עם כף דבש.ניתן לקחת תערובת זו עד שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את השיעול והצרידות.

4.שום

שום הוא תרופה פופולרית נוספת לשיעול וצרידות.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כמה שיני שום לכוס מים רותחים ומאפשרים לו לתלול למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים כפית דבש.שום הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את השיעול והצרידות.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לשיעול וצרידות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ולשתות אותו עד שלוש פעמים ביום.האופי החומצי של חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ויכול גם לעזור להפחית את השיעול.

6.גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא תרופה פופולרית נוספת לשיעול וצרידות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח אחת עם כוס מים חמים וגרגר למשך מספר דקות.המלח מסייע בהפחתת הדלקת בגרון ויכול גם לעזור להפחית את השיעול.

התרופות של סבתא אחרת לשיעול וצרידות

7.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה מסורתית נוספת לשיעול וצרידות.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כפית שורש ליקריץ לכוס מים רותחים ומאפשרים לו לתלול למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה עד שלוש פעמים ביום.המאפיינים האנטי דלקתיים של שורש ליקריץ יכולים לעזור להפחית את השיעול והצרידות.

8.חלב וכורכום

חלב וכורכום הוא תרופה פופולרית נוספת לשיעול וצרידות.פשוט מערבבים כפית כורכום אחת עם כוס חלב חם ושותה אותו עד שלוש פעמים ביום.הכורכום בחלב מסייע בהפחתת הדלקת בגרון ויכול גם לעזור להפחית את השיעול.

9.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה מסורתית נוספת לשיעול וצרידות.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כמה עלים של מנטה לכוס מים רותחים ולאפשר להם להיות תלול למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים כפית דבש.המנטול במנטה מנטה מסייע בהפחתת השיעול ויכול גם לעזור להפחית את הצרידות.

10.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה פופולרית נוספת לשיעול וצרידות.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כפית זרעי חילבה לכוס מים רותחים ומאפשרים לו לתלול למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה עד שלוש פעמים ביום.התכונות האנטי דלקתיות של זרעי חילבה יכולים לעזור להפחית את השיעול והצרידות.

11.סירופ בצל

סירופ בצל הוא תרופה מסורתית נוספת לשיעול וצרידות.פשוט מגרד בצל אחד ומערבב אותו עם כוס דבש אחת.ניתן לקחת תערובת זו עד שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את השיעול והצרידות.

12.אורגןo ודבש </

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן