דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות סבתא בריאות וטבעיות לעצירות בפעוטות
daadaddaddaa daddaad ddaddddaa ddddadddaa dcdadaddaddaa dda

15 תרופות סבתא בריאות וטבעיות לעצירות בפעוטות

מה זה עצירות?

עצירות היא מצב שכיח אצל פעוטות הגורמים לתנועות מעי נדירות או קושי להעביר צואה.לעתים קרובות זה נגרם כתוצאה מצריכת סיבים נמוכים ונוזלים, חוסר פעילות גופנית ותרופות מסוימות.עצירות יכולה להוביל לכאבי בטן, לנפיחות ולקושי לעבור צואה.

15 תרופות סבתא בריאות וטבעיות לעצירות בפעוטות

1. הגדל את צריכת הסיבים: הגדל את צריכת הדגנים המלאים של הפעוט שלך, פירות וירקות.מזונות אלה עשירים בסיבים תזונתיים ויכולים לעזור לרכך שרפרפים ולהקל עליהם לעבור.

2. הגדל את צריכת הנוזלים: וודא שהפעוט שלך שותה הרבה מים לאורך היום.מים עוזרים לשמור על שרפרפים רכים וקלים לעבור.

3. מיץ גיזום: מיץ שזיפים הוא משלשל טבעי שיכול לעזור לעורר את מערכת העיכול ולהקל על עצירות.

4. דגני בוקר בסיבים גבוהים: דגני בוקר בסיבים גבוהים יכולים לעזור להוסיף בתפזורת לשרפרפים ולהקל עליהם לעבור.

5. יוגורט: יוגורט מכיל פרוביוטיקה שיכולה לעזור לקדם תנועות מעיים רגילות.

6. רוטב תפוחים: רוטב תפוחים הוא משלשל טבעי שיכול לעזור להקל על עצירות.

7. מיץ אלוורה: אלוורה יש תכונות משלשלות טבעיות שיכולות לעזור לעורר את מערכת העיכול ולהקל על עצירות.

8. פעילות גופנית: פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור לעורר את מערכת העיכול ולקדם תנועות מעיים רגילות.

9. לעבור לחלב מלא: חלב מלא גבוה יותר בשומן מאשר חלב רזה או דל שומן, והוא יכול לעזור להוסיף בתפזורת לשרפרפים ולהקל עליהם.

10. שמן קיק: שמן קיק הוא משלשן טבעי שיכול לעזור לעורר את מערכת העיכול ולהקל על עצירות.

11. שמן זרעי פשתן: שמן זרעי פשתן עשיר בחומצות שומן אומגה 3 ויכול לעזור לרכך צואה ולהקל על העברת.

12. תה קמומיל: תה קמומיל הוא משלשל טבעי שיכול לעזור להקל על עצירות.

13. מולסה של BlackStrap: מולסה של BlackStrap הוא משלשל טבעי שיכול לעזור לעורר את מערכת העיכול ולהקל על עצירות.

14. שמן קוקוס: שמן קוקוס עשיר בשומנים בריאים שיכולים לעזור לרכך צואה ולהקל עליהם לעבור.

15. דבש: דבש הוא משלשל טבעי שיכול לעזור לעורר את מערכת העיכול ולהקל על עצירות.

טיפ מועיל

חשוב לדבר עם הרופא של הפעוט שלך לפני שתנסה את הסעדים האלה.ייתכן שיש סעדים מסוימים לא מתאימים לגיל הפעוט או למצב הבריאותי שלך.

תרופות סבתות לעצירות בפעוטות: PRUNES

שזיפים מיובשים הם תרופה טבעית לעצירות בפעוטות.שזיפים מיובשים עשירים בסיבים תזונתיים, עוזרים להגדיל שרפרפים וסייע לתנועה הטבעית של המעי.שזיפים מיובשים מכילים גם סורביטול טבעי, המשמש כמשלשל קל.ניתן להגיש שזיפים שזיפים שזיפים מגזים לפעוטות מבושלים או מיובשים, או להבהיר אותם שייק או רוטב.ניתן להוסיף גם שזיפים מיובשים לשיבולת שועל, יוגורט, שייקים ומזונות אחרים.שזיפים מיובשים הם תרופה בטוחה וטבעית לעצירות בפעוטות.

תרופות לסבתא לעצירות בפעוטות: תפוחים

תפוחים הם תרופה נהדרת לעצירות בפעוטות.התפוחים עשירים בסיבים סיבים וסורביטול טבעי, ששניהם עוזרים לעלות על צואה ומסייעים בתנועה הטבעית של המעי.ניתן להגיש תפוחים לפעוטות מבושלים או טריים, או להבהיר אותם שייק או רוטב.ניתן להוסיף תפוחים גם ל- Oatmeal, Yogurt, שייק ומזונות אחרים.תפוחים הם תרופה בטוחה וטבעית לעצירות בפעוטות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לעצירות בפעוטות.החומציות של החומץ עוזרת לפרק צואה, ולהגדיל את תנועת המעי.ניתן להוסיף חומץ תפוחים למים או למיץ, או לערבב אותם לשייק או לרוטב.חומץ תפוחים הוא תרופה בטוחה וטבעית לעצירות בפעוטות.

בננות

בננות הן תרופה טבעית לעצירות בפעוטות.בננות עשירים בסיבים תזונתיים, עוזרים להגדיל שרפרפים וסייעים בתנועה הטבעית של המעי.בננות יכולות לשרתD לפעוטות מבושלים או טריים, או מחהורים לשייק או לרוטב.ניתן להוסיף בננות גם לשועל שיבולת שועל, יוגורט, שייקים ומזונות אחרים.בננות הן תרופה בטוחה וטבעית לעצירות בפעוטות.

תרופות לסבתא לעצירות בפעוטות: סלרי

סלרי הוא תרופה טבעית לעצירות בפעוטות.הסלרי עשירה בסיבים תזונתיים, עוזרת להגדיל את הצואה והסיוע בתנועה הטבעית של המעי.ניתן להגיש סלרי לפעוטות מבושלות, טרייה או מחהות לשייק או לרוטב.ניתן להוסיף סלרי גם לשועל שיבולת שועל, יוגורט, שייקים ומזונות אחרים.סלרי היא תרופה בטוחה וטבעית לעצירות בפעוטות.

תרופות לסבתא לעצירות בפעוטות: אגסים

אגסים הם תרופה טבעית לעצירות בפעוטות.האגסים עשירים בסיבים תזונתיים, עוזרים להתפוצץ בצואה ולסייע בתנועה הטבעית של המעי.ניתן להגיש אגסים לפעוטות מבושלים, טריים או מחהורים לשייק או לרוטב.ניתן להוסיף אגסים גם לשועל שיבולת שועל, יוגורט, שייקים ומזונות אחרים.אגסים הם תרופה בטוחה וטבעית לעצירות בפעוטות.

ענבים

ענבים הם תרופה טבעית לעצירות בפעוטות.ענבים עשירים בסיבים תזונתיים, עוזרים להגדיל שרפרפים ועוזרים בתנועה הטבעית של המעי.ניתן להגיש ענבים לפעוטות מבושלים או טריים, או להבהיר אותם שייק או רוטב.ניתן להוסיף ענבים גם ל- Oatmeal, Yogurt, שייק ומזונות אחרים.ענבים הם תרופה בטוחה וטבעית לעצירות בפעוטות.

אבוקדו

אבוקדו הוא תרופה טבעית לעצירות בפעוטות.אבוקדו עשירים בסיבים תזונתיים, עוזרים להתגבר על שרפרפים ולסייע בתנועה הטבעית של המעי.ניתן להגיש אבוקדו לפעוטות מבושלים או טריים, או להבהיר אותם שייק או רוטב.ניתן להוסיף אבוקדו גם לשועל שיבולת שועל, יוגורט, שייקים ומזונות אחרים.אבוקדו הוא תרופה טבעית וטבעית לעצירות בפעוטות.

תרופות לסבתא לעצירות בפעוטות: סלק

סלק מהווה תרופה טבעית לעצירות בפעוטות.סלק עשירים בסיבים תזונתיים, עוזרים להתפוצץ בצואה ולסייע בתנועה הטבעית של המעי.ניתן להגיש סלק לפעוטות מבושלים או טריים,

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן