דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות משמעותיות של סבתא המועברות במשפחה לדלקת חניכיים
daadaddaddaa dedadedaddaadddaa dadc daddaad ddeddaddaddaa ddeda

15 תרופות משמעותיות של סבתא המועברות במשפחה לדלקת חניכיים

דלקת חניכיים – בעיה בריאותית דרך הפה עם תרופות ארוכות שנים

דלקת חניכיים היא בעיה בריאותית דרך הפה הפוגעת במיליוני אנשים ברחבי העולם.זוהי דלקת של החניכיים שיכולים להיגרם על ידי חיידקים, לוח או חומרים מגרים אחרים.תסמינים של דלקת חניכיים כוללים חניכיים אדומות ונפוחות שעלולות לדמם כשהם מוברשים.נותר ללא טיפול, דלקת חניכיים עלולה להוביל למחלות חניכיים ואפילו לאובדן שיניים.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות טבעיות וביות שהועברו מסבתות במשך דורות כדי לסייע בהפחתת תסמיני דלקת חניכיים.

15 הסעדים של סבתא לדלקת חניכיים

 • שטיפת מי מלח: אחת הסעדים של הסבתא הפופולרית ביותר היא לשטוף את הפה עם פיתרון מי מלח חם.כל שעליך לעשות הוא להמיס חצי כפית מלח בכוס מים חמים ולשטוף אותו סביב הפה למשך כמה דקות.מי המלח מסייעים להפחתת דלקת וגירוי, כמו גם להפחית את החיידקים בפה.
 • שמן ציפורן: שמן ציפורן הוא תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בדלקת חניכיים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות שמן ציפורן עם כפית שמן זית ומעסה אותו לחניכיים.לשמן ציפורן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת חניכיים.
 • חומץ תפוחים: חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית נוספת שנאמר שהיא יעילה נגד דלקת חניכיים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כף אחת של חומץ תפוחים גולמי עם כוס מים חמים ולשטוף אותו סביב הפה למשך מספר דקות.החומצה בחומץ מסייעת להפחתת דלקת וגם להרוג חיידקים.
 • שמן קוקוס: שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בדלקת חניכיים.פשוט לחמם כף שמן קוקוס ולשטוף אותו סביב הפה למשך מספר דקות.התכונות האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות של שמן קוקוס יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת חניכיים.
 • שמן עץ התה: שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת שנאמר כי היא יעילה נגד דלקת חניכיים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית שמן קוקוס ומעסה אותו לחניכיים.בשמן עץ התה תכונות חיטוי ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית חיידקים ודלקת בפה.
 • סודה לשתייה: סודה לשתייה היא תרופה טבעית נוספת שנאמר שהיא יעילה נגד דלקת חניכיים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים ולשטוף אותה סביב הפה למשך מספר דקות.האופי האלקליני של סודה לשתייה יכול לעזור להפחית דלקת וגירוי.
 • כורכום: כורכום הוא תרופה טבעית נוספת שנאמר כי היא יעילה נגד דלקת חניכיים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אבקת כורכום עם כוס מים חמים ולשטוף אותה סביב הפה למשך מספר דקות.התכונות האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות של הכורכום יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת חניכיים.
 • אלוורה: אלוורה היא תרופה טבעית נוספת שנאמר שהיא יעילה נגד דלקת חניכיים.פשוט לעסות כפית של ג’ל אלוורה לחניכיים.התכונות האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות של אלוורה יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת חניכיים.
 • פלפל קאיין: פלפל קאיין הוא תרופה טבעית נוספת שנאמר שהיא יעילה נגד דלקת חניכיים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של פלפל קאיין עם כמה טיפות מים ומעסה אותו לחניכיים.התכונות האנטיספטיות והאנטיבקטריאליות של פלפל קאיין יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת חניכיים.
 • משיכת שמן: משיכת שמן היא טכניקה עתיקה שנאמר כי היא יעילה נגד דלקת חניכיים.כל שעליך לעשות הוא לשטוף כף של שמן בלחץ קר (כמו קוקוס, שומשום או שמן זית) סביב הפה במשך כמה דקות, ואז לירוק אותו.השמן עוזר להפחית דלקת וחיידקים בפה.
 • שום: שום הוא תרופה טבעית נוספת שנאמר שהיא יעילה נגד חניכייםהוא.פשוט מערבבים כמה שיני שום כתוש עם כפית שמן זית ומעסה אותו לחניכיים.התכונות האנטיבקטריאליות והחיטוי של שום יכולות לעזור להפחית את תסמיני דלקת החניכיים.
 • מיץ לימון: מיץ לימון הוא עוד תרופות ביתיות טבעיות ביתי לטירוף דלקת חניכיים

  דלקת חניכיים, דלקת של החניכיים, היא סוגיה שכיחה לבריאות הפה.זה יכול לגרום לחניכיים להתנפח, לרך ולנוטה לדימום.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שהועברו לאורך דורות של משפחות כדי להפחית את תסמיני דלקת חניכיים.להלן 15 תרופות משמעותיות של סבתא המועברות במשפחה לדלקת חניכיים.

  1.שטיפת מי מלח

  שטיפת מי מלח היא תרופה פשוטה ויעילה לדלקת חניכיים.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים הגורמים למחלות חניכיים.כדי להכין את השטיפה, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים ומערבבים עד להמסת המלח.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.חזור על השטיפה עד ארבע פעמים ביום.

  2.שטיפה של מי חמצן

  מי חמצן הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים.כדי להכין את השטיפה, מערבבים כף אחת של מי חמצן עם כוס מים חמים.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.חזור על השטיפה עד ארבע פעמים ביום.

  3.שמן עץ התה

  שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי עם תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי-פטריות ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מערבבים טיפה אחת של שמן עץ התה עם כוס מים חמים.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.חזור על השטיפה עד ארבע פעמים ביום.

  4.אלוורה

  אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של ג’ל אלוורה עם כוס מים חמים.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.חזור על השטיפה עד ארבע פעמים ביום.

  5.כורכום

  כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.חזור על השטיפה עד ארבע פעמים ביום.

  6.מרווה

  מרווה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של עלי מרווה עם כוס מים חמים.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.חזור על השטיפה עד ארבע פעמים ביום.

  7.מיץ לימון

  מיץ לימון הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של מיץ לימון עם כוס מים חמים.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.חזור על השטיפה עד ארבע פעמים ביום.

  8.חומץ תפוחים

  חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.חזור על השטיפה עד ארבע פעמים ביום.

  9.סודה לשתייה

  סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.חזור על השטיפה עד ארבע פעמים ביום.

  10.שקיות תה

  שקיות תה יכולות לשמש כתרופה טבעית לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בהם, תלולים שתי שקיות תה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.חזור על השטיפה עד ארבע פעמים ביום.

  11.שמן קוקוס

  שמן קוקוס הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן