דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות מרגיעות וחשובות של סבתא לכיב לשון
daadaddaddaa dedadddaddaa dddaddddaa dadc daddaad dcdbdd dc

15 תרופות מרגיעות וחשובות של סבתא לכיב לשון

מהם כיבי לשון?

כיבי לשון הם פצעים פתוחים שיכולים להופיע בחלק העליון, הצדדים או בתחתית הלשון.בדרך כלל הם מופיעים כמרכז לבן או צהוב קטן המוקף בגבול אדום ויכול להוות מקור לכאב ואי נוחות.הגורמים השכיחים לכיב בלשון כוללים טראומה, לחץ, זיהום, גירוי או מצב רפואי בסיסי.

הסעדים של סבתא לכיב בלשון

הסעדים של סבתא הם טיפולים מנוסה ואמינו, המועברים מדור לדור, שניתן להשתמש בהם לטיפול במגוון מצבים.להלן 15 תרופות מרגיעות וחשובות של סבתא לכיב בלשון:

1.חלב מגנזיה

חלב מגנזיה הוא סוג של נוגד חומצה המשמש לרוב לטיפול בגירוי בקיבה או ריפלוקס חומצי.תכונותיו האלקליות יכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכיב הלשון.פשוט לשטוף חלק מהפתרון סביב הפה ואז לירוק אותו.

2.שטיפת מי מלח

ניתן להשתמש במי מלח כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי של כיבי הלשון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח אחת עם כוס מים חמים ולשטוף אותו סביב הפה שלך.ירק את הפיתרון לאחר מספר דקות וחזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

3.דבש

לדבש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכיב בלשון.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של דבש על האזור הפגוע ותן לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

4.כורכום

כורכום הוא נוגד חמצון חזק ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת של כיבי הלשון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של אבקת כורכום עם כפית דבש אחת ומרחי אותה ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפתו במים חמים.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכיב בלשון.פשוט מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית שמן זית ומורחים ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפתו במים חמים.

6.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת של כיבי הלשון.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור הפגוע ותן לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

7.שמן לבנדר

לשמן לבנדר יש תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכיב הלשון.פשוט מערבבים כמה טיפות של שמן לבנדר עם כפית שמן זית ומורחים ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפתו במים חמים.

8.אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכיב בלשון.כל שעליך לעשות הוא לחלץ חלק מהג’ל מעלה אלוורה ותחול ישירות על האזור המושפע.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפתו במים חמים.

9.כרוב

כרוב הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכיב בלשון.פשוט מגררים כמה עלים של כרוב ומרחים ישירות על האזור המושפע.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפתו במים חמים.

10.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכיב בלשון.פשוט מגרד כמה פרוסות ג’ינג’ר והגיש בקשה ישירות על האזור המושפע.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפתו במים חמים.

11.שום

שום הוא חיטוי טבעי ואנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכיב הלשון.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומורחים ישירות על האזור המושפע.תן לזה לשבת כמה דקות לפני ששוטף אותו עם w חםאטר.

12.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי טבעי ואנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכיב הלשון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת

כיצד להתייחס לכיב בלשון עם הסעדים של סבתא

כיבי לשון יכולים להיות מצב כואב ומעצבן שיכול להפריע לחיי היומיום.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שהועברו מסבתות לאורך השנים שיכולות לספק הקלה ולעזור לרפא את הפצעים הללו.להלן 15 תרופות כאלה והשימושים שלהם:

דבש

לדבש תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור במאבק בזיהום ולהפחתת דלקת.זה יכול גם לעזור להאיץ את הריפוי.כדי להשתמש בדבש, מערבבים כפית דבש אחת עם כפית מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על הכיב והשאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

שום

לשום תכונות אנטיספטיות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהאיץ את הריפוי.כדי להשתמש בשום, לרסק שן שום של שום ומערבבים אותו עם כפית מים חמים.החל את העיסה ישירות על הכיב והשאיר אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

מלח

מלח יכול לעזור להרוג חיידקים ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש במלח, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך כמה דקות לפני יריקה החוצה.

סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור להפחית כאבים ודלקת.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך כמה דקות לפני יריקה החוצה.

אלוורה

אלוורה יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולקדם ריפוי.כדי להשתמש באלוורה, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה טרי והחל אותו ישירות על הכיב.השאר אותו כמה דקות לפני השטיפה במים חמים.

שמן קוקוס

לשמן הקוקוס תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בשמן קוקוס, מרחו כמות קטנה ישירות על הכיב והשאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

תה קמומיל

תה קמומיל יכול לעזור להפחית את הדלקת ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בתה קמומיל, תלול כפית אחת של תה קמומיל בכוס מים חמים למשך חמש דקות.מסננים את התה והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה.

זרעי כוסברה

לזרעי כוסברה תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בזרעי כוסברה, משרים כפית אחת של זרעי כוסברה בכוס מים חמים למשך חמש דקות.מסננים את הנוזל והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה.

זרעי כמון

לזרעי כמון תכונות אנטי דלקתיות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בזרעי כמון, משרים כפית אחת של זרעי כמון בכוס מים חמים למשך חמש דקות.מסננים את הנוזל והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה.

כורכום

לכורכום יש תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כפית מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על הכיב והשאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

בזיליקום

לבזיל ‘יש תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בזיליקום, תלולות שתי כפיות של עלי בזיליקום מיובשים בכוס מים חמים למשך חמש דקות.מסננים את הנוזל והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה.

קינמון

לקינמון תכונות נגד פטריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בקינמון, מערבבים כפית אחת של אבקת קינמון עם כפית מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על הכיב והשאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

ג’ינג’ר

לג’ינג’ר יש תכונות חיטוי ומשכך כאבים שיכולים לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת הכאב.כדי להשתמש בג’ינג ‘R, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כפית מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על הכיב והשאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

חומץ תפוחים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן