דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות מוסמכות של סבתא המועברות במשפחה לשעורה בעין
daadaddaddaa deddadedbddaa dadc daddaad ddeddaddaddaa ddedadad

15 תרופות מוסמכות של סבתא המועברות במשפחה לשעורה בעין

15 תרופות של סבתא מוסמכת שהועברו למשפחה לשעורה בעין

שעורה בעין היא מצב לא נוח ולעתים קרובות כואב שיכול להיגרם כתוצאה מזיהום או פציעה.זה יכול לגרום לאדמומיות, גירוי ובעיות ראייה.למרבה המזל, ישנם מספר סעדים שהועברו דרך דורות של משפחות, שרבות מהן אושרו על ידי סבתות.במאמר זה נסתכל על 15 תרופות של סבתא מוסמכת בהן ניתן להשתמש לטיפול בשעורה בעין.

תרופות לשעורה בעין

1.אלוורה

אלוורה משמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שעורה בעין.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.כדי להשתמש באלוורה לשעורה בעין, פשוט החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה טרי ישירות על האזור הנגוע.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שעורה בעין.כדי להשתמש בו, פשוט תלולים 2-3 שקיות תה קמומיליות במים רותחים למשך 10 דקות.לאחר התקררות התה, השתמש בכדור כותנה כדי למרוח את התה על האזור המושפע.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שעורה בעין.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט מרחו כמות קטנה של השמן ישירות על האזור המושפע.

4.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שעורה בעין.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.כדי להשתמש בשמן קיק, פשוט החל כמות קטנה מהשמן ישירות על האזור המושפע.

5.מכשפה לוז

Hitch Hazel היא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שעורה בעין.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.כדי להשתמש במכשפה לוז, פשוט החל כמות קטנה מהנוזל ישירות על האזור המושפע.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שעורה בעין.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, פשוט מערבבים חלקים שווים של מים וחומץ תפוחים ומורחים כמות קטנה מהתערובת ישירות על האזור הפגוע.

7.מלפפון

מלפפון הוא תרופה טבעית נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שעורה בעין.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.כדי להשתמש במלפפון, פשוט חתוך מלפפון על פרוסות והחל את הפרוסות ישירות על האזור הפגוע.

8.חלב

חלב הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שעורה בעין.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.כדי להשתמש בחלב, פשוט להשרות כדור כותנה בחלב ומורחים אותו ישירות על האזור המושפע.

9.שקיות תה

שקיות תה הן תרופה טבעית נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שעורה בעין.כדי להשתמש בשקיות תה, פשוט תלולות 2-3 שקיות תה במים רותחים למשך 10 דקות.לאחר התקררות התה, השתמש בכדור כותנה כדי למרוח את התה על האזור המושפע.

10.שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שעורה בעין.על פי ההערכה, יש לו אנטי דלקתיותותכונות אנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.כדי להשתמש בשמן זית, פשוט מרחו כמות קטנה מהשמן ישירות על האזור המושפע.

11.דבש

דבש הוא תרופה טבעית נוספת ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במגוון

שימוש בתרופות של סבתא לשעורה בעין

הסעדים של סבתא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.אחת המחלות הנפוצות ביותר שטופלו בסעדים אלה היא שעורה בעין.להלן 15 תרופות של סבתא מוסמכת שהועברו במשפחה על התייחסות לשעורה בעין.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס

יש מספר תכונות ריפוי וניתן להשתמש בהן לטיפול בשעורה בעין.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט הניחו כמה טיפות על כדור כותנה ומורחים אותו על האזור הנגוע.השאר את השמן דולק כחמש עשרה דקות לפני שטיפתו במים חמים.

2.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולנקות כל פסולת שעלולה לגרום לאי נוחות.כדי להשתמש בדבש, פשוט מרחי שכבה דקה על האזור הפגוע והשאיר אותה על לילה.שוטפים במים חמים בבוקר.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולנקות כל פסולת שעלולה לגרום לאי נוחות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, פשוט דלל אותו במים והחל אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך רבע שעה לפני השטיפה במים חמים.

4.אלוורה ורה ג’ל

ג’ל אלוורה הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולנקות כל פסולת שעלולה לגרום לאי נוחות.כדי להשתמש באלוורה, פשוט למרוח שכבה דקה על האזור הפגוע והשאיר אותה על רבע שעה לפני השטיפה במים חמים.

5.שמן קיק

שמן קיק הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולנקות כל פסולת שעלולה לגרום לאי נוחות.כדי להשתמש בשמן קיק, פשוט למרוח כמה טיפות על האזור הפגוע והשאיר אותו במשך רבע שעה לפני השטיפה במים חמים.

6.עיניים

Eyebright הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות עיניים, כולל שעורה בעין.כדי להשתמש בעין, פשוט הכינו תה עם העשב ומורחים את התה על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך רבע שעה לפני השטיפה במים חמים.

7.מי מלח

מי מלח הם חיטוי טבעי ויכולים לעזור להפחית את הדלקת ולנקות כל פסולת שעלולה לגרום לאי נוחות.כדי להשתמש במי מלח, פשוט ממיסים שתי כפיות מלח בכוס מים חמים ומורחים אותם על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך רבע שעה לפני השטיפה במים חמים.

8.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולנקות כל פסולת שעלולה לגרום לאי נוחות.כדי להשתמש בתה קמומיל, פשוט תלול שקית תה קמומילית במים חמים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך רבע שעה לפני השטיפה במים חמים.

9.חלב וכורכום

חלב וכורכום הם אנטי דלקת טבעיים ויכולים לעזור להפחית את הדלקת ולנקות כל פסולת שעלולה לגרום לאי נוחות.כדי להשתמש בחלב וכורכום, פשוט מערבבים יחד כף חלב אחת וכפית כורכום ומורחים אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך רבע שעה לפני השטיפה במים חמים.

10.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולנקות כל פסולת שעלולה לגרום לאי נוחות.כדי להשתמש בסודה לשתייה, פשוט מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם שתי כפות מים ומורחים אותה על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך רבע שעה לפני השטיפה במים חמים.

11.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקתאריזה ומנקים כל פסולת שעלולה לגרום לאי נוחות.כדי להשתמש בשמן עץ התה, פשוט דללו אותו במים והמרחו אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך רבע שעה לפני השטיפה במים חמים.

12.שום

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן