דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות חשובות של סבתא מהמטבח לרגליים מזיעות
daadaddaddaa ddaddddaa dadc daddaad deddeddd dcdaddcdddd

15 תרופות חשובות של סבתא מהמטבח לרגליים מזיעות

מה גורם לרגליים מזיעות?

כפות רגליים מזעות, או יתר -הידרוזיס, הוא מצב רפואי שכיח העלול לגרום למבוכה ואי נוחות.זה מתרחש כאשר הגוף מייצר כמות מוגזמת של זיעה בכפות הרגליים.זה יכול להיגרם מכמה גורמים, כמו לנעול נעליים הדוקות, שינויים הורמונליים, לחץ או מצבים רפואיים כמו סוכרת.כפות רגליים מזיעות יכולות להיות סוגיה לא נוחה ומביכה, אך למרבה המזל, ישנם כמה תרופות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים.

15 הסעדים של סבתא מהמטבח לרגליים מזיעות

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא מרכיב מטבח נפוץ שניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת הזעה בכפות הרגליים.יש לו תכונות טבעיות חיטוי ונוגדי פטריות שיכולות לעזור לשמור על כפות הרגליים יבשות ולהפחית ריחות.לשימוש, מערבבים כף סודה לשתייה עם כוס מים חמים וספגו את כפות הרגליים למשך 10 דקות.לאחר מכן, יבש אותם ביסודיות ולבש גרביים נקיים ויבשים.

2.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא מעצבן טבעי שיכול לעזור להפחית את ההזעה בכפות הרגליים.לשימוש, מערבבים כף חומץ תפוחים עם כוס מים חמים וספגו את כפות הרגליים למשך 15 דקות.לאחר מכן, יבש אותם ביסודיות ולבש גרביים נקיים ויבשים.

3.קורנפלור

קורנפלור הוא תרופות טבעיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את ההזעה בכפות הרגליים.לשימוש, מערבבים כף קורנפלור עם כוס מים חמים והשרגו את כפות הרגליים למשך 10 דקות.לאחר מכן, יבש אותם ביסודיות ולבש גרביים נקיים ויבשים.

4.תה שחור

תה שחור הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את ההזעה בכפות הרגליים.לשימוש, תלול שקית תה שחור בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן, מסננים את התה ונותנים לו להתקרר לפני שהם משרים את כפות הרגליים למשך 15 דקות.לבסוף, יבש אותם ביסודיות ולבש גרביים נקיים ויבשים.

5.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את ההזעה בכפות הרגליים.לשימוש, מערבבים כף לוז מכשפה עם כוס מים חמים וספגו את כפות הרגליים למשך 15 דקות.לאחר מכן, יבש אותם ביסודיות ולבש גרביים נקיים ויבשים.

6.מלח אפסום

מלח אפסום הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את ההזעה בכפות הרגליים.לשימוש, מערבבים כף מלח אפסום עם כוס מים חמים וספגו את כפות הרגליים למשך 10 דקות.לאחר מכן, יבש אותם ביסודיות ולבש גרביים נקיים ויבשים.

7.שמנים אתרים

שמנים אתרים כמו לבנדר, עץ התה ואקליפטוס יכולים לעזור להפחית את ההזעה בכפות הרגליים.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של השמן האתרי עם כוס מים חמים וספגו את כפות הרגליים למשך 10 דקות.לאחר מכן, יבש אותם ביסודיות ולבש גרביים נקיים ויבשים.

8.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את הזעה בכפות הרגליים.לשימוש, מערבבים כף מיץ לימון עם כוס מים חמים והשרגו את כפות הרגליים למשך 10 דקות.לאחר מכן, יבש אותם ביסודיות ולבש גרביים נקיים ויבשים.

9.מרווה

מרווה הוא נוגד -פסוח טבעי שיכול לעזור להפחית את ההזעה בכפות הרגליים.לשימוש, תלול כף מרווה מיובשת בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן, מסננים את התה ונותנים לו להתקרר לפני שהם משרים את כפות הרגליים למשך 15 דקות.לבסוף, יבש אותם ביסודיות ולבש גרביים נקיים ויבשים.

10.רוזמרין

רוזמרין הוא נוגד -פסוח טבעי שיכול לעזור להפחית את ההזעה בכפות הרגליים.לשימוש, תלול כף רוזמרין מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן, מסננים את התה ונותנים לו להתקרר לפני שהם משרים את כפות הרגליים למשך 15 דקות.לבסוף, יבש אותם ביסודיות ולבש גרביים נקיים ויבשים.

11.מנטה

מנטה היא עיקרית טבעית שיכולה לעזור להפחית את ההזעה בכפות הרגליים.לשימוש, תלול כף של נענע מיובשת בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן, מסננים את התה ונותנים לו להתקרר לפני שהם משרים את כפות הרגליים למשך 15 דקות.לבסוף, יבש אותם ביסודיות ולבש גרביים נקיים ויבשים.

12.חומץ לבן

חומץ לבן הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את הזעה בכפות הרגליים.לשימוש, ערבבו כף חומץ לבן עם כוס מים חמים וספגו את התרופות של סבתא לרגליים מיוזעות

סבתא יודעת להיותST כשמדובר בטיפול בכפות רגליים מיוזעות.ישנם מגוון של תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי לשמור על כפות הרגליים יבשות ונטולות ריח.להלן 15 מהתרופות החשובות ביותר מהמטבח:

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא דרך נהדרת לנטרל ריחות ולשמור על כפות הרגליים יבשות.כל שעליך לעשות הוא להוסיף קצת סודה לשתייה למיכל מים חמים ולהשרות את כפות הרגליים למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שהרגליים שלך מייצרות.

2.חלב מגנזיה

חלב מגנזיה הוא נוגד חומצה שניתן להשתמש בו כדי להפחית זיעה בכפות הרגליים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות חלב של מגנזיה למיכל מים חמים ולהשרות את כפות הרגליים למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הזעה בכפות הרגליים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות של חומץ תפוחים לכלי מים חמים ולהשריג את כפות הרגליים למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לסייע בהפחתת כמות הזיעה שלך לייצר.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות שמן עץ התה למיכל מים חמים ולהשריג את כפות הרגליים למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.

5.מלח אפסום

מלח Epsom הוא מלח מינרלי שיכול לעזור להפחית את כמות הזיעה שלך לייצר.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות מלח אפסום למיכל מים חמים ולהשרות את כפות הרגליים למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.

6.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את כמות הזיעה שלך לייצר.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות של לוז מכשפה למיכל מים חמים ולהשרות את כפות הרגליים למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.

7.אבקת טלק

אבקת טלק היא דרך נהדרת לספוג זיעה ולשמור על כפות הרגליים יבשות.פשוט מפזרים קצת אבקת טלק על הרגליים לאחר הרחצה ולפני לבוש את הגרביים.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.

8.קורנפלור

קורנפלור הוא דרך נהדרת לספוג זיעה ולשמור על כפות הרגליים יבשות.פשוט מפזרים קצת קורנפלור על הרגליים לאחר הרחצה ולפני לבוש את הגרביים.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.

9.תה שחור

תה שחור הוא דרך נהדרת להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.פשוט תלול שתי שקיות תה במיכל מים חמים ולהשריג את כפות הרגליים למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.

10.בורקס

Borax הוא חיטוי יעיל שיכול לעזור להפחית את כמות הזיעה שלך לייצר.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות של בורקס למיכל מים חמים ולהשרות את כפות הרגליים למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.

11.קרצוף מלח

קרצוף מלח הוא דרך נהדרת להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות מלח ים או מלח אפסום עם כמה טיפות של שמן אתרי ועסה אותו לרגליך.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.

12.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את כמות הזיעה שלך לייצר.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה כפות מיץ לימון טרי לכלי מים חמים ולהשרות את כפות הרגליים למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.

13.עלי מנטה

עלי נענע הם דרך נהדרת להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.פשוט נדבק קומץ עלי נענע טריים בכלי של מים חמים ולהשריג את כפות הרגליים למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית את כמות הזיעה שרגלי כפות הרגליים שלך מייצרות.

14.שום

שום הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את כמות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן