דף הבית » תרופות סבתא » 15 תרופות ביתיות פופולריות בין כל הגילאים לריח בשתן
daadaddaddaa dddaadddaa daddaddcdadddaa dddf dbdc ddddcdd

15 תרופות ביתיות פופולריות בין כל הגילאים לריח בשתן

ריח בשתן: 15 תרופות ביתיות פופולריות בכל הגילאים
אף אחד לא אוהב ללכת לרופא לכל מחלה קטנה.נושא נפוץ שאנשים רבים מתמודדים איתם הוא ריח רע בשתן שלהם.לרוב זה נגרם על ידי זיהום בדרכי השתן, אבני כליות או אפילו התייבשות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות שתוכלו לנסות להפחית ולבטל את הריח בשתן שלכם.

להלן 15 תרופות ביתיות פופולריות בין כל הגילאים לריח בשתן.

שתו הרבה מים

שתיית מים רבים היא אחת הדרכים הטובות ביותר להפחית את הריח בשתן שלך.כשאתה מיובש, השתן שלך מתרכז יותר, מה שעלול לגרום לו ריח חזק.כדי להימנע מכך, וודא שאתה שותה לפחות שמונה כוסות מים ביום.

הגדל את צריכת ויטמין C

ויטמין C עוזר לשטוף רעלים מהגוף, שיכול לעזור להפחית את הריח בשתן שלך.הגדל את הצריכה שלך במזונות עשירים בוויטמין C כמו תפוזים, לימונים ולימונים, או קח תוסף במידת הצורך.

טיפ: התחל את היום שלך בכוס מי לימון חמים כדי לעזור לשטוף רעלים ולהפחית את הריח בשתן שלך.

חתוך על קפאין

קפאין הוא משתן, מה שאומר שהוא יכול לגרום לגופך לייצר יותר שתן מהרגיל.זה יכול להגדיל את ריכוז הרעלים בשתן שלך, מה שמוביל לריח חזק יותר.נסה להגביל את צריכת הקפאין שלך כדי לעזור להפחית את הריח בשתן שלך.

שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא עשב שיכול לעזור להפחית את הריח בשתן שלך.זה עוזר לשטוף רעלים ויש לו גם תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות.אתה יכול לקחת שורש שן הארי בצורה תוספה או להוסיף אותו לתה.

מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא תרופה ביתית פופולרית לזיהומים בדרכי השתן, מה שעלול לגרום לריח רע בשתן שלך.החומציות במיץ חמוציות מסייעת בהפחתת החיידקים בדרכי השתן, שיכולה לעזור להפחית את הריח.

סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור לנטרל את החומציות בשתן שלך, מה שיכול לעזור להפחית את הריח.מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה בכוס מים ושותה אותה כל יום כדי להפחית את הריח בשתן שלך.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית יעילה להפחתת הריח בשתן שלך.זה עוזר לאזן את רמות החומציות בגופך, מה שיכול להפחית את החיידקים הגורמים לריח.מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים ושותים אותו כל יום.

UVA URSI

UVA URSI הוא עשב המשמש בדרך כלל לטיפול בזיהומים בשלפוחית השתן ודלקות בדרכי השתן, מה שעלול לגרום לריח רע בשתן שלך.קח 500 מ”ג של UVA URSI מדי יום כדי לעזור להפחית את הריח בשתן שלך.

שום

שום הוא תרופה ביתית יעילה להפחתת הריח בשתן שלך.זה עוזר לשטוף רעלים מהגוף, שיכול לעזור להפחית את הריח.אכלו כל יום שיני שום או שתיים של שום כדי להפחית את הריח בשתן.

שינויים תזונתיים

ביצוע שינויים תזונתיים יכול גם לעזור להפחית את הריח בשתן שלך.הימנע ממזונות עשירים בחלבון, מכיוון שהם יכולים להפוך את השתן שלך למרכז יותר ולהוביל לריח חזק יותר.נסה לאכול יותר פירות וירקות ולהגביל את צריכת המזון המעובד שלך.

מיץ לימון

מיץ לימון יכול לעזור להפחית את הריח בשתן.החומציות במיץ לימון מסייעת להפחתת חיידקים בדרכי השתן, שיכולה לעזור להפחית את הריח.מערבבים כפית אחת של מיץ לימון בכוס מים ושותים אותו כל יום.

תה צמחים

תה צמחים כמו קמומיל, סרפד ושורש שן הארי יכולים לעזור להפחית את הריח בשתן שלך.תה אלה עוזרים לשטוף רעלים מהגוף, שיכולים לעזור להפחית את הריח.שתו שלוש עד ארבע כוסות תה צמחים מדי יום כדי להפחית את הריח בשתן שלכם.

ויטמין B6

ויטמין B6 הוא ויטמין חשוב לגוף ויכול לעזור להפחית את הריח בשתן שלך.קח 50 מ”ג ויטמין B6 מדי יום כדי לעזור להפחית את הריח בשתן שלך.

פרוביוטיקה

פרוביוטיקה יכולה

תרופות ביתיות אחרות שיעזרו להפחית ריח שתן

ריח שתן יכולהיה נושא נפוץ עבור רבים, במיוחד אלה שחווים דלקות בדרכי השתן, סוכרת או מצבים רפואיים אחרים.למרבה המזל, ישנן דרכים רבות לעזור להפחית את ריח השתן בבית.להלן חמש עשרה תרופות ביתיות פופולריות להפחתת ריח השתן בין כל הגילאים.

1.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה ביתית פופולרית מסיבות רבות, כולל הפחתת ריח השתן.כדי להפחית ריח שתן באמצעות מיץ לימון, מערבבים כף אחת של מיץ לימון בכוס מים אחת ושותים אותו שלוש פעמים ביום.אומרים כי חומצת הלימון במיץ הלימון מסייעת להפחית את ריח השתן.

2.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא אחד התרופות הפופולריות ביותר לריח שתן.כדי להשתמש בסודה לשתייה כדי להפחית את ריח השתן, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה בכוס אחת של מים חמים ושותה אותו שלוש פעמים ביום.אומרים כי סודה לשתייה עוזרת לנטרל את ריח השתן.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לנושאים רבים, כולל הפחתת ריח השתן.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כדי להפחית את ריח השתן, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושותים אותו שלוש פעמים ביום.האופי החומצי של חומץ התפוחים אומר כי הוא מסייע בהפחתת ריח השתן.

4.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא עוד תרופה ביתית פופולרית להפחתת ריח השתן.כדי להשתמש במיץ חמוציות כדי להפחית את ריח השתן, מערבבים כוס מיץ חמוציות אחד עם כוס מים אחת ולשתות אותו שלוש פעמים ביום.מיץ חמוציות אומר כי הוא עוזר להפחית את ריח השתן.

5.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא תרופה ביתית פופולרית לנושאים רבים, כולל צמצום ריח השתן.כדי להשתמש בפטרוזיליה כדי להפחית את ריח השתן, תלול כפית פטרוזיליה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו שלוש פעמים ביום.פטרוזיליה אומרים כי היא עוזרת לנטרל את ריח השתן.

תרופות ביתיות אחרות לריח שתן

6.תה ירוק

תה ירוק הוא תרופה ביתית פופולרית נוספת להפחתת ריח השתן.כדי להשתמש בתה ירוק כדי להפחית את ריח השתן, תלול כפית תה ירוק בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו שלוש פעמים ביום.אומרים כי תה ירוק עוזר להפחית את ריח השתן.

7.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא תרופה ביתית פופולרית לנושאים רבים, כולל הפחתת ריח השתן.כדי להשתמש בשורש שן הארי כדי להפחית את ריח השתן, תלול כפית אחת של שורש שן הארי בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו שלוש פעמים ביום.אומרים כי שורש שן הארי מסייע בהפחתת ריח השתן.

8.זרעי כוסברה

זרעי כוסברה הם תרופה ביתית פופולרית נוספת להפחתת ריח השתן.כדי להשתמש בזרעי כוסברה כדי להפחית את ריח השתן, תלול כפית אחת של זרעי כוסברה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו שלוש פעמים ביום.אומרים כי זרעי כוסברה עוזרים להפחית את ריח השתן.

9.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה ביתית פופולרית לנושאים רבים, כולל הפחתת ריח השתן.כדי להשתמש בזרעי חילבה כדי להפחית את ריח השתן, תלול כפית אחת של זרעי חילבה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו שלוש פעמים ביום.אומרים כי זרעי חילבה עוזרים להפחית את ריח השתן.

10.לבנדר

לבנדר הוא תרופה ביתית פופולרית לנושאים רבים, כולל צמצום ריח השתן.כדי להשתמש בבנדר כדי להפחית את ריח השתן, תלול כפית לבנדר בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו שלוש פעמים ביום.לבנדר אומרים כי הוא עוזר להפחית את ריח השתן.

11.רוזמרין

רוזמרין היא תרופה ביתית פופולרית נוספת להפחתת ריח השתן.כדי להשתמש ברוזמרין כדי להפחית את ריח השתן, תלול כפית רוזמרין בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן