דף הבית » תרופות סבתא » 15 סעדים של סבתא המועברים במשפחה וזמינים בבית לאוסטאופורוזיס
dadadddd dadc daddaad ddeddaddaddd ddedadadd dddeddaddd

15 סעדים של סבתא המועברים במשפחה וזמינים בבית לאוסטאופורוזיס

טיפול באוסטאופורוזיס עם הסעדים של סבתא
אוסטאופורוזיס הוא מצב שכיח הפוגע באנשים בכל הגילאים.זה גורם לעצמות להיות חלשות ושבירות בגלל אובדן מינרלים מהעצמות.זה יכול להוביל לשברים, אובדן גובה וירידה באיכות החיים הכללית.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי למנוע וטיפול באוסטאופורוזיס, שרבים מהם הועברו מדור לדור.להלן חמש עשרה סעדים של סבתא הזמינים בבית לטיפול באוסטאופורוזיס.

אכלו מזונות עשירים בסידן וויטמין D
סידן וויטמין D הם שניים מהחומרים המזינים החשובים ביותר לבריאות העצם.אכילת מזונות העשירים בחומרים מזינים אלה יכולה לסייע במניעה וטיפול באוסטאופורוזיס.מוצרי חלב, כמו חלב, גבינה ויוגורט, הם מקור מצוין לסידן.ניתן למצוא ויטמין D בדגים שומניים, כמו סלמון וטונה, כמו גם בדגנים מבוצרים, ביצים ופטריות.

קח תוספים
בנוסף לאכילת מזונות עשירים בסידן וויטמין D, נטילת תוספי מזון יכולה לעזור גם במניעה וטיפול באוסטיאופורוזיס.תוספי סידן וויטמין D הם התוספים הנפוצים ביותר לאוסטאופורוזיס, אך תוספי מזון אחרים כמו מגנזיום, בורון וויטמין K2 יכולים גם הם להועיל.שוחח עם הרופא שלך על התוספים הטובים ביותר לצרכים האישיים שלך.

תרגיל באופן קבוע
פעילות גופנית קבועה היא חלק חשוב מכל תוכנית טיפול באוסטאופורוזיס.תרגילים נושאי משקל, כמו הליכה, ריצה קלה ואימוני כוח, יכולים לעזור לחזק עצמות ולהפחית את הסיכון לשברים.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתתחיל תוכנית אימונים כלשהי.

לאכול תזונה מאוזנת
אכילת תזונה מאוזנת חיונית לשמירה על בריאות העצם.אכילת מגוון מזונות מכל אחת מקבוצות המזון תבטיח שגופך יקבל את כל החומרים המזינים החיוניים הדרושים לו.צריכת מזונות עשירים בחלבון, כמו בשרים רזים, דגים, ביצים וקטניות, יכולה גם לעזור לקידום בריאות העצם.

קבל הרבה ויטמין C
ויטמין C הוא חומר מזין חיוני לבריאות העצם, מכיוון שהוא מסייע לגוף לספוג סידן.אכילת מזונות עשירים בוויטמין C, כמו תפוזים, פלפלים ותותים, יכולה לעזור במניעה וטיפול באוסטאופורוזיס.

קבל חשיפה מספקת לשמש
ויטמין D חיוני לעצמות בריאות, והדרך הטובה ביותר להשיג ויטמין D היא מהשמש.בילוי בחוץ בשמש יעזור לגופך לייצר ויטמין D, שיכול לעזור במניעה וטיפול באוסטאופורוזיס.

להפחית את צריכת הנתרן
עודף נתרן יכול לגרום לאיבוד סידן מהעצמות, מה שעלול להוביל לאוסטאופורוזיס.אכילת תזונה דלה בנתרן יכולה לעזור במניעת אובדן עצם ולהפחתת הסיכון לאוסטאופורוזיס.

הימנע משתיית יותר מדי אלכוהול
שתיית יותר מדי אלכוהול יכולה להפריע ליכולת הגוף לספוג סידן, מה שעלול להוביל לאוסטאופורוזיס.חשוב לשתות אלכוהול במתינות ולדבר עם הרופא שלך על הצרכים האישיים שלך.

להפחית את צריכת הקפאין
קפאין יכול להפריע ליכולת הגוף לספוג סידן, מה שעלול להוביל לאוסטאופורוזיס.הגבלת צריכת המשקאות המכילים קפאין, כמו קפה ותה, יכולה לעזור במניעת אובדן עצם ולהפחית את הסיכון לאוסטאופורוזיס.

לאכול יותר מזונות מבוססי צמחים
אכילת מזונות מבוססי צמחים יכולה לעזור במניעה וטיפול באוסטאופורוזיס.מזונות מבוססי צמחים עשירים בסידן, ויטמין D, וחומרים מזינים חיוניים אחרים החשובים לבריאות העצם.אכילת יותר פירות, ירקות, דגנים מלאים, קטניות, אגוזים וזרעים יכולה לעזור לקידום בריאות העצם.

קח תוספי צמחים
ישנם מגוון תוספי צמחים שיכולים לעזור במניעה וטיפול באוסטאופורוזיס.תוספי צמחים כמו אשווגנדה, כורכומין ובורון יכולים לעזור בחיזוק העצמות ולהפחית את הסיכון לשברים.שוחח עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תוספי צמחים.

לישון מספיק
השינה מספיק חיונית לשמירה על בריאות העצם.לא מקבל מספיק שינה CAn מפריע ליכולת הגוף לספוג סידן, מה שעלול להוביל לאוסטאופורוזיס.מכוון לשבע עד שמונה שעות שינה בכל לילה.

דה-לחץ
מתח יכול להפריע ליכולת הגוף לספוג סידן, מה שעלול להוביל לאוסטאופורוזיס.נקיטת צעדים להפחתת לחץ, כמו יוגה, מדיטציה ובילוי בטבע, יכולה לעזור במניעת אובדן עצם ולהפחית את הסיכון לאוסטאופורוזיס.

טיפ: נטילת תוספי סידן וויטמין D באופן קבוע יכולה לסייע בהפחתת הסיכון לאוסטאופורוזיס.שוחח עם הרופא שלך כדי לקבוע את התרופות הטובות ביותר

צמחי מרפא לאוסטאופורוזיס

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל אוסטאופורוזיס.להלן כמה מהתרופות הצמחיות הנפוצות ביותר שהועברו במשפחות וזמינים בבית לטיפול באוסטאופורוזיס:

1.Bilberry

Bilberry הוא שיח פורח יליד אירופה וצפון אמריקה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל אוסטאופורוזיס.הוא עשיר בפלבנואידים ובנוגדי חמצון, שיכולים לעזור בחיזוק העצמות ולהפחית דלקת.Bilberry נצרך בדרך כלל כתה או נלקח כתוסף.

2.שן הארי

שן הארי הוא עשב נפוץ שנמצא באזורים רבים בעולם.העלים, השורשים והפרחים שלהם כולם אכילים ומשמשים ברפואה המסורתית במשך מאות שנים.שן הארי עשיר בסידן, מגנזיום, אשלגן ומינרלים אחרים החיוניים לבריאות העצם.ניתן לצרוך אותו כתה, תמיסה או תוסף.

3.סרגל

סרפד הוא עשב רב שנתי שצומח באזורים רבים בעולם.הוא שימש ברפואה מסורתית במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל אוסטאופורוזיס.הוא עשיר בסידן, מגנזיום, זרחן, ברזל ומינרלים אחרים החיוניים לבריאות העצם.ניתן לצרוך אותו כתה, תמיסה או תוסף.

4.HorseTail

Horsetail הוא עשב רב שנתי יליד אירופה וצפון אמריקה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל אוסטאופורוזיס.הוא עשיר בסיליקה, המסייע בקידום צמיחת העצמות ולהפחתת הדלקת.ניתן לצרוך את ShoreSetail כתה, תמיסה או תוסף.

5.תלתן אדום

תלתן אדום הוא צמח פורח יליד אירופה וצפון אמריקה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל אוסטאופורוזיס.הוא עשיר בסידן, מגנזיום ומינרלים אחרים החיוניים לבריאות העצם.ניתן לצרוך אותו כתה, תמיסה או תוסף.

6.אלפלפה

אלפלפה הוא צמח עשבוני שמ, יליד אסיה והאזור הים התיכון.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל אוסטאופורוזיס.הוא עשיר בסידן, מגנזיום ומינרלים אחרים החיוניים לבריאות העצם.ניתן לצרוך אותו כתה, תמיסה או תוסף.

7.קלנדולה

קלנדולה הוא צמח פורח יליד אירופה וצפון אמריקה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל אוסטאופורוזיס.הוא עשיר בנוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם את בריאות העצם.ניתן לצרוך את קלנדולה כתה, תמיסה או תוסף.

8.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא עשב רב שנתי יליד אירופה ואסיה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל אוסטאופורוזיס.הוא עשיר בסידן, מגנזיום ומינרלים אחרים החיוניים לבריאות העצם.ניתן לצרוך אותו כתה, תמיסה או תוסף.

סיכום

הסעדים של סבתא שהועברו במשפחה וזמינים בבית לטיפול באוסטאופורוזיס כוללים דו -שן, שן הארי, סרפד, סוס, תלתן אדום, אספסת, קלנדולה ושורש ברדוק.עשבי תיבול אלה עשירים במינרלים ונוגדי חמצון שיכולים לעזור לחזק עצמות ולהפחית דלקת.ניתן לצרוך אותם כתה, תמיסה או תוסף.

שאלות נפוצות

ש: מהי הדרך הטובה ביותר לקחת תרופות צמחיות לאוסטאופורוזיס?

א: הדרך הטובה ביותר לקחת תרופות צמחי מרפא לאוסטאופורוזיס היא לצרוך אותם כתה, תמיסה או תוסף.חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שנטילת תרופות צמחיות כלשהן, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות או שיש להם תופעות לוואי.

ש: מהם היתרונות של נטילת תרופות צמחיות לאוסטאופורוזיס

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן